Home > > Matthew Ward — September 24, 2012

Matthew Ward — September 24, 2012

Oryginalny główny plan Złotego Wieku; Najważniejsze reformy przyjdą równocześnie; Dalsze zmiany; Ujawnienie; Wolna wola; Ograniczenia istot Światła z innych planet; Wizja Gai dla Ziemi; Przemoc w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie; Zapisy o żonie Jezusa; Zdrowie w czwartej gęstości; Redystrybucja bogactwa; Wzniesienie Ziemi do piątej gęstości

1. Z miłosnymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Mateusz. Widok z naszego punktu obserwacyjnego można by porównać do globalnego huraganu z milionami oczu, niezmąconych obszarów w ogromnym sztormie: przemoc wybuchająca w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie, wyrywkowe akty przemocy w innych miejscach, gospodarki narodowe niepewne lub w bankructwie, niestabilne rządy, despotyczne reżimy wciąż u władzy, wzrastające liczby uchodźców.

2. Jakkolwiek smutne jest to, że warunki są wciąż dręczące naszą ukochaną ziemską rodzinę, nic nie jest nieoczekiwane w tym późnym etapie wznoszenia się Ziemi z trzeciej gęstości. Jej droga przez ostatnie 70-kilka lat prowadziła przez kolejne wyższe poziomy wibracyjne i obecnie osiągnęła poziom dualizmu skrajnie pozytywnego i negatywnego. W tym momencie, według oryginalnego planu Złotego Wieku, tylko kosmyki negatywności, jeśli w ogóle, byłyby nadal na tej planecie.

3. Wielokrotnie plan musiał zostać zmieniony zgodnie z panującymi warunkami na Ziemi. Mówiliśmy w poprzednich komunikatach – w istocie Hatonn zrobił to w swoim ostatnim – o 10-cioletnim opóźnieniu w zainicjowaniu radykalnych działań w celu usunięcia z waszego świata przemocy, chciwości, korupcji, oszustwa, podziałów, chorób i strachu, które wszystkie wytwarzają ogromną ilość negatywności.

4. Ta dziesięcioletnia zwłoka miała miejsce, ponieważ dawno temu dusze, które wyraziły zgodę na granie ciemnych ról w celu zapewnienia masom szansy na zakończenie karmy 3-ciej gęstości sfinalizowały tę część swoich kontraktów. Druga częścią było to, że te dusze wtedy miały też współpracować z siłami Światła w celu przygotowania Ziemi i jej ludzkości do Złotej Ery. Nie byłoby dzisiaj przemocy, tumultu, ubóstwa lub nawet burzliwej pogody, gdyby te dusze uhonorowały swoje zobowiązanie do zakończenia ich ciemnej działalności i dołączyły do pracowników Światła. Ale tego nie zrobiły. A przeciwnie, nadal sieją spustoszenie na planecie i tworzą coraz więcej negatywności.

5. Proces starych systemów ustępujących dla nowych wystąpiłby raczej z łatwością dziesięć lat temu, kiedy niższe wibracje miały dużo mniej wyraźny wpływ na ludzi i okoliczności. Dzisiejsze, o wiele wyższe wibracje znacznie nasilają to wszystko, co jest siedzibą negatywności podczas, gdy ta energia osiąga swój zenit. Nie może być inaczej, ta energia musi się rozegrać niezwłocznie, ponieważ nie może dojść do nagle gwałtownego zatrzymania pośrodku strumienia, a z drugiej strony, nie może wejść do czwartej gęstości z Ziemią.

6. Innym rezultatem tego opóźnienia było to, że karma trzeciej gęstości nadal się rozgrywała. Wiele dusz, które się wcieliły w ciągu ostatnich 10-ciu lat przyszły tu dla możliwości zakończenia swoich karmicznych lekcji trzeciej gęstości w bezprecedensowej okazji w tym jednym życiu. Wybrały bardzo trudne egzystencje, które pozwalają im na osiągnięcie równowagi doświadczania i dzięki temu będą mogły fizycznie towarzyszyć Ziemi do Złotego Wieku lub przejść do Nirwany ze statusem ewolucji 4-tej gęstości.

7. Jeśli te dwie bieżące sytuacje można nazwać “złą wiadomością”, dobrą wiadomością jest to, że żadna nie zwolniła tempa Ziemi ani na jotę, ani nie spowodowała zboczenia z jej stałego szlaku. Ziemia jest na czas, aby opuścić trzecią gęstość krótko przed lub tuż po zakończeniu tego roku pozostawiając negatywność za sobą.

8. Ten zdumiewający wyczyn jest w dużej mierze możliwy ze względu na miliony “spokojnych oczu w globalnej burzy,” dusz, których Światło świeci imponująco pomimo zamieszania wokół nich. Wszystkie świetlne istoty we wszechświecie oddają wam cześć, pracownikom Światła i tym milionom ludzi, którzy jeszcze nie są świadomi, że ich pobożne życie jest pomocne Ziemi we wznoszeniu się. Wasza zbiorowa niezłomność w Świetle, poświęceniu, cierpliwości, odwadze i wytrwałości nie ma sobie równych w tym Wszechświecie!

9. Jest naturalnym zastanawiać się, jak ten bałagan na waszym świecie może zostać sprzątnięty w tak krótkim czasie, jaki pozostał do początku Złotego Wieku. To jest niemożliwe. Nigdy wszystkie chwały tego cudownego Wieku nie miały powitać was na swoim progu. Także z powodu 10-cioletniego opóźnienia nie będzie we wczesnych etapach wielkich różnic w waszym życiu, tak jak było pierwotnie przewidywane przez głównych planistów.

10. Dlatego “zamiatanie”, że tak powiem, rozpocznie się później. Jednakże, z uwolnieniem waszych własnych technologii z pod kontroli Iluminatów i z pomocą innych cywilizacji i ich technologii, wysiłki mogą rozpocząć się na wielu frontach jednocześnie.

11. Priorytetem jest zapewnienie przetrwania ludziom w strefach objętych wojną i w obozach dla uchodźców oraz ludności tubylczej i plemionom koczowniczym, które są w tragicznym położeniu.

12. Wojny ucichną, ale wiele pozostanie do zrobienia po ich pozostałościach. Budowanie lub przebudowa krajowej infrastruktury, centrów handlowych i domów zostanie podjęta niezwłocznie, nie tylko dla obecnych mieszkańców, ale także dla uchodźców, aby mogli powrócić do wiosek i miast, gdzie są ich rezydencje, szpitale, szkoły i dostawy czystej wody i żywności w obfitości.

13. Uwolnienie z korupcji w gospodarce światowej nastąpi równocześnie z tym samym w rządach, aby te obszary o zasadniczych wpływach w waszym życiu mogły zacząć funkcjonować w uczciwości i rzetelności właściwych moralnych i duchowych przywódców.

14. Wasze terytorialne wody, gleba i powietrze zostaną oczyszczone i toksyczne odpady, w tym materiały radioaktywne, zostaną zdematerializowane. Obszary zostaną oczyszczone tam, gdzie panowały choroby ze względu na niehigieniczne warunki życia zubożałych mas.

15. Inne reformy, szybko wdrożone w życie, obejmą zakończenie praktyk kulturowych i obyczajów, które są niesprawiedliwe, szkodliwe lub śmiertelne i unieważnienie wszelkich niesprawiedliwych ustaw i przepisów. Miliony uwięzionych na podstawie fałszywych oskarżeń albo z powodu drobnych wykroczeń, lub po prostu bycia “po drugiej stronie” w wojnach, zostaną uwolnieni. Tak, będzie łatwo zidentyfikować tych wszystkich, którzy są niewinni!

16. Będą to jedne z pierwszych zmian, ponieważ obecny stan jest nie do przyjęcia dla osób poszkodowanych. Los wielu milionów zwierząt, zagrożonych gatunków i zwierząt, które stały się częścią waszego pożywienia to kolejna sytuacja, która zostanie uwzględniona jak najszybciej.

17. Wstępne konstrukcje, szczególnie mieszkaniowe dla wszystkich tych, którzy teraz są bezdomni w ich własnych krajach, czy wysiedlonych z powodu przemocy i budynki opieki medycznej i szkolnictwa będą elementarne. Tak szybko, jak to możliwe, te rodzaje zakwaterowania zostaną zastąpione dokładnie zbudowanymi strukturami.

18. Darmowe i odnawialne źródła energii stopniowo zastąpią obecne uzależnienie od ropy naftowej i gazu ziemnego. Inne środki wkrótce zostaną wprowadzone, które będą pomagać w wysiłkach Ziemi w uzdrowieniu obszarów z najpoważniejszymi szkodami środowiskowymi, tak aby rośliny mogły być uprawiane w obfitości, lasy powróciły do swojej pierwotnej formy i rzeki mogły płynąć w naturalny sposób.

19. Według pierwotnego planu Złotego Wieku, wszystkie te rozległe ulepszenia na waszym świecie by już się stały. Globalna pajęczyna korupcji, która tak długo pozwalała ciemnym na kontrolowanie ludzi by się już zakończyła, a długo ukrywane prawdy wychodziłyby na jaw etapami, aby dać czas ludziom na łatwiejsze zaakceptowanie rzeczywistości.

20. Zbliżacie się do kontinuum, gdzie nie ma już więcej dziesięciu waszych linearnych lat dla tego wszystkiego w etapach “przystosowania”. Remedia muszą się spiąć z całą szybkością i skutecznością tak jak to tylko możliwe. Więc pewne zamieszanie będzie nieuniknione ze względu na pośpiech, aby umożliwić najbardziej istotne zmiany. Ale to będzie stosunkowo krótkotrwałe. Ciemne umysły i serca, które próbowałyby stworzyć chaos, aby zapobiec tym zmianom już nie będą na tej planecie, a ludzie, którzy pozostaną będą kochający, pomocni i z chęcią na współpracę!

21. Moja mama otrzymała liczne pytania, częściowo zainspirowane komentarzami Hatonna na temat terminu zapoznania was z naszą uniwersalną rodziną, istoty wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych i częściowo podobnych zagadnień zaprzątających wiele umysłów. Chętnie odpowiemy na te pytania.

22. Członkowie naszej uniwersalnej rodziny nie mogą, ani nie chcą, “po prostu przybyć i rozpocząć naprawianie świata”. Czas lądowania i zidentyfikowanie naszych braci i sióstr, którzy już są na Ziemi jest decyzją uniwersalnej rady najwyższej, która działa według przewodnictwa boskiego. Dopiero z takiego szczytu świadomości najbardziej korzystny termin może być określony dla dobra wszystkich zaangażowanych.

23. Cel tego, co powszechnie nazywa się “Ujawnieniem” nie ma nic wspólnego z żadnym systemem politycznym. Celem jest udowodnienie tego, co było ignorowane lub odrzucane przez rządy, że wiele zaawansowanych cywilizacji istnieje we Wszechświecie, a niektóre z nich są między wami.

24. Tak, to jest prawdopodobne, że zaistnieje znaczne zamieszanie, gdy statki wylądują, ale wcześniej każdy wysiłek zostanie zrobiony przez niektórych waszych liderów i istoty pozaziemskie, mieszkające pośród was w zapobieżeniu “masowej histerii”. Możecie pomóc poprzez przygotowanie swoich rodzin i przyjaciół, mówiąc im, że pokazywanie się mnóstwa statków kosmicznych przez lata wskazuje na to, że ci ludzie z innych cywilizacji są pokojowi. Gdyby nie byli, to zrobiliby inwazję już dawno temu.

25. Prawem Stwórcy, który reguluje życiem w tym Wszechświecie, nigdy świetlne istoty nie mogą ingerować w decyzje wolnej woli jakichkolwiek osób. Dotyczy to nawet naszych osobistych członków rodziny żyjących na Ziemi, którzy poprzez swoje decyzje poniosą poważne trudności niewybrane w ich kontraktach duszy.

26. Jedynym wyjątkiem od prawa honorowania wolnej woli Stwórcy jest niedopuszczenie do wojny nuklearnej. Zgodnie z decyzją wolnej woli Ziemi zaraz po “9/11″, żaden inny znaczący wysiłek terrorystyczny nie może się udać. W obu przypadkach jest odpowiedzialnością Boga, aby zapobiec wszelkim takim próbom. On upoważnił cywilizacje z technologią zapobiegawczą do przestrzegania tych mandatów i one zrobiły to pomyślnie więcej niż kilkanaście razy.

27. Co wszystkie istoty Światła mogą robić – a czynią to z radością! – to wysyłać streamery energii światła-miłości do wszystkich dusz na Ziemi, aby pomóc im w podnoszeniu ich świadomości i zdobyciu duchowej jasności. Osiąganie ciągle wyższych szczytów świadomości duchowo i świadomie jest tym, co wszystkie istoty w całym Wszechświecie pragną na poziomie duszy.

28. Ci, którzy otrzymują Światło otwierają swoje umysły i serca, a to prowadzi do mądrzejszych decyzji i życzliwszych działań. Ale każdy ma wolną wolę, aby to robić czy też nie. Nie jest w zakresie istoty Światła, aby wywierać wpływ na innych poza wysyłaniem czystej esencji miłości-światła Stwórcy.

29. Nie można zmierzyć ilości wysyłanego Światła na Ziemię przez inne cywilizacje, więc nie ma podstaw do myślenia, że ​​gdyby zwiększyli tę ilość, cała ciemność zostałaby wyeliminowana. Taka myśl pomija wolną wolę, którą każdy ma z wyjątkiem tych dwóch sytuacji wyżej wymienionych.

30. Gaja, dusza Ziemi, pragnie, aby wszystkie jej formy życia na jej planetarnym ciele prosperowały w obfitości i żyły w pokoju, miłości i harmonii z Naturą. Przygotowywanie sceny wejścia Ziemi do Złotego Wieku i manifestacja wizji Gai przewyższa wszystkie aspekty trzeciej gęstości, opartych na separatyzmie politycznym, ideologicznym, kulturowym, społecznym, gospodarczym czy religijnym.

31. Jeśli chcecie, aby wasze dzieci i wnuki odziedziczyły świat wolny od wszelkiej ciemności, to dzielcie wizję Gai. Jeśli chcecie, aby liderzy współpracowali dla dobra wszystkich ludzi na każdym szczeblu sprawowania władzy od poziomów wspólnoty do poziomów krajowych i międzynarodowych, dzielcie jej wizję. Jeśli chcecie ujrzeć, że wasza ojczysta planeta została przywrócona do raju jakim kiedyś była, dzielcie jej wizję. Jeśli chcecie, aby miłość, uczciwość, uprzejmość, szczodrość i sprawiedliwość dominowały na całej Ziemi, dzielcie jej wizję. Jeśli chcecie, aby każdy szanował dusze zwierząt i żył w harmonii z całą Naturą, dzielcie jej wizję.

32. A teraz krótko odniesiemy się do innych pytań.

33. Faktycznie Iluminaci mieli wkład w wybuchu przemocy w północnoafrykańskich krajach. Ich baza światowej potęgi rozpadła się, ale ich agenci “czarnych operacji” nadal inicjują podżeganie tam gdzie mogą jeszcze wbić swojego klina. Z impetem rozgłosu o prowokacyjnym, irracjonalnym filmie, agenci łatwo zmanipulowali ognisty sztorm oburzenia pośród wielu muzułmanów, podczas gdy wiele innych z tej wiary demonstruje swój żal z powodu gwałtownych reakcji. To jest przykład, jak panujące wysokie wibracje nasilają wszystkie cechy i zachowania, “dobre” staje się lepsze, a “złe” gorsze.

34. Niedawne odkrycie części starożytnego zapisu, który wspomina żonę Jezusa nie jest “przypadkowe” – nic nie dzieje się przez przypadek! To “wyszło na światło dzienne” jako pierwszy krok, który może zainspirować chrześcijan do otwarcia się na prawdę o długim życiu Jezusa z jego ukochaną Marią Magdaleną i ich dziećmi.

35. Chociaż każdy przypadek jest tak unikalny jak każda osoba, ogólnie rzecz biorąc, choroby przewlekłe nie będą wyleczone natychmiast po tym jak dotknięte chorobą osoby wejdą do czwartej gęstości, ale raczej te warunki będą się poprawiać, aż do uzyskania dobrego zdrowia. Proces odmładzania również będzie stopniowy, a odrost organów, kończyn i zębów stanie się również z czasem.

36. Aktualne medyczne procedury i terapie nie zmienią się nagle pod koniec tego roku, ale korzystne terapie i substancje, obecnie zakazane, staną się otwarcie dostępne. Tak, to także obejmuje marihuanę i ludzie będą używać ją rozważnie. Iluminaci w firmach farmaceutycznych, którzy mają silny wpływ w decyzjach FDA (Administracja Żywności i Lekarstw) , AMA (Amerykańska Medyczna Asocjacja) i CDC (Centrum Kontroli Chorób) , uczyniły wszystko nielegalnym to co obniża ich zyski i nie będzie ich tu dla wyegzekwowania tych edyktów.

37. Horrendalne dysproporcje pomiędzy bogatymi i biednymi się zakończą, ale nie przez odebranie pieniędzy ludziom, którzy zdobyli je uczciwie i przekazanie ich ubogim. Nie znamy szczegółów procesu redystrybucji, ale możemy was zapewnić, że będzie sprawiedliwy i nie odmówi nikomu bogactwa, które uczciwie zostało uzyskane. Intencją jest odzyskanie niemal niepojętych fortun, zdobytych bezlitośnie i nielegalnie nagromadzonych i wykorzystanie tych funduszy w podniesieniu życia biednych ludzi na całym świecie. Ta redystrybucja jest niezależna od zarówno nowego systemu monetarnego opartego na metalach szlachetnych jak i przydziałów światowych zasobów naturalnych, do tej pory kontrolowanych przez Iluminatów.

38. Nie wiemy jak długo zajmie waszej planecie tranzyt z czwartej gęstości do piątej. To zależy od zbiorowej świadomości mieszkańców Ziemi. Proszę pamiętajcie, że wyjście planety z głębokiej trzeciej gęstości i wejście w czwartą w mniej niż 80 lat jest wyjątkowe w tym Wszechświecie! Niektóre cywilizacje spędzają wiele tysięcy lat to realizując i nikomu innemu nie przypadła w udziale tak szeroko intensywna i stała asysta, jaką otrzymała Ziemia.

39. To nie byłoby realistycznym myśleniem, że podróżowanie przez czwartą gęstość i wejście do piątej wydarzy się w takim samym mgnieniu oka, ogólnie mówiąc. Kiedy wasza planeta będzie mocno usadowiona w czwartej gęstości i wszystkie głębokie reformy zostaną zakończone na całym świecie, wysoko rozwinięte istoty, które przybyły, aby wam asystować w tych osiągnięciach będą chciały powrócić do swoich ojczyzn. Przez resztę drogi Ziemi do jej przeznaczenia w piątej gęstości, będzie ona na własną rękę, a jej tempo Wzniesienia będzie zgodne ze zbiorową świadomością jej mieszkańców, już bez obecności tych zaawansowanych istot.

40. Nasza ukochana ziemska rodzino, życie w bezwarunkowej miłości jest nieporównywalną radością. I tego wy też wkrótce doświadczycie. Takie jest nasz życzenie dla każdego z was.

______________________________________

MIŁOŚĆ i POKÓJ

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Przetłumaczyła Krystal - Transformacja 2012

Notka od Suzy: Ten komunikat jest wczesny, ponieważ administrator grupy Yahoo wyjedzie na wakacje i nie powróci aż do 14 października.


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy< previous message | next message >


Share |