Home > > Matthew Ward — June 3, 2012

Matthew Ward — June 3, 2012

Postęp Światła: dowód opóźniony w niektórych dziedzinach, oczywisty dla innych; Ziemia jest gotowa do wejścia do czwartej gęstości; media raportują; reformy i rewelacje będą przyspieszone; środki ostrożności w komunikacji telepatycznej, rozwiązania dla odmiennych przekonań ; pacjenci psychiatryczni, niektóre zmiany na początku Złotego Wieku, referencje informacyjne (w linku angielskim pod przekazem)

1. Pełne miłości pozdrowienia od wszystkich dusz z tej stacji, tu Mateusz. Nasza miłość do was jest niezmierna, jak również szacunek i podziw. Wasze trwanie w świetle zawsze jest silne, nawet mimo to, że chociaż zbliża się już połowa tego przekształcającego świat roku, nie wydarzyło się nic, co moglibyście uznać za rozstrzygający dowód. Jest logiczne, byście oczekiwali, że zaraz wszyscy ujrzycie na niebie tysiące pojazdów kosmicznych; załogi licznie lądujące i oficjalne witane; a zamęt, wojny i inne akty przemocy w widoczny sposób ograniczane.

2. Zawsze wraz z wami oczekiwaliśmy takiego rozwoju wypadków i w związku z tym wszystkim mamy to, co wy nazywacie “mieszanymi” uczuciami. Wiemy, że miliony ludzi ciągle jeszcze spalają karmę trzeciego wymiaru; Boża łaska przyznaje jeszcze liczniejszym zmienione kontrakty dusz, aby przeszły one wcześniej, w pełni spłacając kredyt karmiczny, a jeszcze więcej milionów rozwija się w przyspieszonym tempie, dzieląc cudze ciężary karmiczne. Lecz smuci nas to, jak i was, że ci najznaczniejsi z ciemnych nadal mają dość wpływu, by powodować niemałe cierpienie.

3. Tym niemniej proszę, nie myślcie ani przez chwilę, że Ziemia nie zgłosi się na czas do niebiańskiego okna, aby wejść na czas w czwartą gęstość, gdzie ciemność nie może istnieć. “Wydarzy się absolutnie wszystko, co musi wyprzedzić ten pamiętny happening! Jednakże dogłębne zmiany i odkrycia nie nadejdą stopniowo dla łatwiejszej asymilacji społecznej i przystosowania się, lecz ruszą o wiele szybciej i to w większych dawkach niż zaplanowali i przewidzieli mistrzowie Złotego Wieku”.

4. Jest to bardzo budujące, że większość z was widzi pozytywne perspektywy sytuacji, w których media w swoich doniesieniach stosują ponure podteksty, takie jak potencjalny kryzys gospodarczy w “strefie euro” i globalny efekt bumerangu oraz przewroty w kilku rządach, które są źródłem niestabilności krajów i udzielających się z kraju do kraju protestów obywateli przeciwko niemożliwym do tolerowania sytuacjom. Widzicie te oraz inne burzliwe wydarzenia takimi, jakimi są: kolejnymi krokami w kierunku zainicjowania systemów opartych na sprawiedliwości i uczciwości oraz pod pieczą przywódców przejawiających uczciwość moralną i duchową.

5. Ponieważ rozpowszechnianie dokładnych informacji ma kluczowe znaczenie, kolejnym dobrym wskaźnikiem postępu Światła jest to, że cenzura głównego nurtu mediów wyraźnie zanika. Na przykład, mimo że Watykan jest jednym ze strategicznych obszarów pod parasolem Iluminatów, opinia publiczna już wie o tym, że wszczęto dochodzenie w sprawach finansów Watykanu i jest ono w toku. Ostatecznie doprowadzi to do odkrycia szamba w tym maleńkim suwerennym państwie, a wraz z tym nastąpi wyjawienie prawdy, że jest ono międzynarodowym centrum kultu szatana i ogromnym magazynem skradzionych dzieł sztuki.

6. Coraz częściej komentatorzy prasowi i dobrze poinformowane czynniki potępiają brak odpowiedzialności u osób, które przyczyniły się do powstania skrajnie krytycznej sytuacji w gospodarce światowej. Wyszczególniają, jak rządy zawodzą w działaniach na rzecz dobra swoich obywateli, wykazując statystycznie, dlaczego wojny są daremne i bezsensowne i stwierdzając, że media nie wywiązują się ze swojego obowiązku dokładnego informowania opinii publicznej. Wyliczane są praktyczne rozwiązania co do odzyskania stabilności ekonomicznej i przeprowadzenia rządowych reform, korzyści z zakończenia wszystkich wojen oraz sposobów, na jakie media mogą i powinny edukować społeczeństwa.

7. Głosy tych osób oraz innych, których nazywacie informatorami (whistleblowers) już nie są ograniczone wyłącznie do Internetu – pojawiają w “głównym nurcie” wiadomości. A ponieważ oni postrzegają siebie jako tych, którzy po prostu mówią uczciwie, szczerze i pragmatycznie, blask ich aury identyfikuje ich jako duchowo-ewoluujące dusze, które przyszły z zaawansowanych cywilizacji, aby być tymi, którzy pokazują drogę.

8. Inne oznaki postępu sił Światła nie otrzymują takiego bacznego “posłuchu!” Niektóre wiadomości są zniekształcone lub niekompletne, ponieważ reporterzy po prostu nie wiedzą nic oprócz podanych im informacji. Sprawozdania na temat reaktorów jądrowych w Japonii brzmią groźnie, ponieważ nie jest wiadomym to, że załogi statków kosmicznych używają swych technologii w celu zmniejszenia skutków toksycznych wycieków radioaktywnych z obiektu Fukushima i zapobiegają rozszerzaniu się szkód.

9. Reporterzy nie wiedzą, że załogi łagodzą najbardziej szkodliwe skutki smug chemicznych, których samo istnienie ciągle nie jest powszechnie znane, jak i szkody zdrowotne z powodu zanieczyszczeń z różnych innych źródeł.
W całej tej gadaninie na temat potencjalnych działań wojskowych w zakresie ograniczenia rozprzestrzeniania broni nuklearnej nie jest im wiadome, że Bóg, który szanuje pragnienie Ziemi, by jej mieszkańcy przestali się wzajemnie zabijać, zezwolił załogom przebywającym w statkach kosmicznych i na Ziemi, by uniemożliwiły funkcjonowanie wszelkiej broni nuklearnej. Kiedy mówi się o efektach zjawiska zwanego globalnym ociepleniem, najczęściej temat ten porusza się z wielkim niepokojem, ponieważ któż spośród waszych naukowców da wiarę zapewnieniu, że to Matka Ziemia wraca do swojego pierwotnego, umiarkowanego klimatu?

10. Są też sytuacje dobrze znane Iluminatom, którzy posiadają całe imperia środków przekazu i jeszcze na tyle je kontrolują, aby utrzymywać pewne fakty w tajemnicy. Oto jeden z przykładów: Filmy i statystyki pokazują, że niedawne trzęsienia ziemi i burze spowodowały o wiele mniej zgonów i mniej uszkodzeń mienia niż poprzednio, o czym się nie informuje, ponieważ technologia Iluminatów, która umożliwia im wywoływanie intensywnych trzęsień ziemi i burz jest “zablokowana” przez naszą kosmiczną rodzinę, tak że Matka Natura może starannie uwolnić negatywności, aż wszystkie te siły odejdą – i wkrótce tak będzie.

11. Intencje Ziemi są dokładnym przeciwieństwem zamiarów Iluminatów, którzy pragną ogromnych strat w ludziach, wyniszczających kataklizmów i nawiedzania całych obszarów ruiną gospodarczą, a wszystko to produkuje więcej negatywności na Ziemi, z którą należy sobie poradzić. Dzięki naszej kosmicznej rodzinie technologie, które mogą wyrównywać skutki wstrząsów i przekierować gigantyczne burze z daleka od wybrzeży, Iluminatom nie udało się osiągnąć zamierzonej ogromnej ilości zgonów i zniszczeń.

12. Macie przewagę wiedząc to co my i wielu innych posłańców na wysokich stanowiskach, którzy przekazują tę wiedzę naszym indywidualnym odbiorcom. Jak dotąd, jesteście w mniejszości. Większość z ludzi waszego świata jest ciągle jeszcze zakorzeniona w ograniczeniach trzeciego wymiaru, który czyni ich szczególnie podatnymi na strach, ten ekstremalny producent negatywności. Kiedykolwiek nadarza się sposobność, by dzielić się swoją wiedzą z osobami, które są zalęknione, ponieważ nie wiedzą, co wy robicie, prosimy, oświećcie je do granic ich zdolności pojmowania.

13. Wasza spokojna lecz podekscytowana energia, pomoże bardzo wiele, aby załagodzić lęki innych osób, a można realistycznie przewidywać, że wielu będzie potrzebowało waszej pomocy w tym zakresie, jak i pełnego współczującego zrozumienia. Jak dotąd jest dla was oczywisty zaledwie wierzchołek góry lodowej, ale w ciągu najbliższych kilku miesięcy wydarzenia będą zapierały dech swoim zasięgiem i szybkością.

14. Obok waszej świadomości tego, co was czeka w tych dniach schyłku trzeciej gęstości, istnieje pewne pomieszanie w temacie przygotowania się do fizycznego Wzniesienia Ziemi, kto wzniesie się wraz z nią, jak się dowiedzieć, czy przyswaja się Światło, czym jest gęstość, jakie są przydziały programu NESARA, co będzie pod koniec tego roku, i jakie będzie to życie w Złotym Wieku.

15. We wcześniejszych przekazach tematy te omawiane były dość intensywnie. Byłoby niedźwiedzią przysługą dla starych czytelników powtarzanie tych wyjaśnień i złą przysługę dla osób nowo przebudzonych, jeśli oferowalibyśmy im tylko komentarz lub dwa. Rozumiemy, że skoro czas biegnie bardzo szybko, trudno jest wam poradzić sobie ze wszystkimi obowiązkami, dużo mniej czasu zajmie wyszukanie naszego przekazu, by znaleźć informacje wyjaśniające. Dlatego poprosiłem moją mamę, aby to zrobiła i zwróciła uwagę na daty wiadomości zawierających najlepsze wyjaśnienia tych tematów, o których mowa, a gdy okaże się, że jest wiele nieporozumień – informacje zostaną wstawione na końcu przekazu.

16. Ponieważ wszechobecne wibracje sprzyjają otwarciu połączeń telepatycznych, istotne jest to, żebyście wiedzieli, jak komunikować się ze źródłami, z które chcecie nawiązać kontakt – ciemne byty są bardzo chętne do łączenia się z wami jako istoty światła! Środki ostrożności, które mają zastosowanie do odbiorców telepatycznie przekazywanych komunikatów przeznaczonych do rozpowszechniania odnoszą się również do was.

17. Przed rozpoczęciem komunikacji telepatycznej, poproście o ochronę światło Chrystusowe i poproście, żeby tylko istoty Światła mogły łączyć z wami. Nigdy nie próbujcie komunikować się, gdy jesteście chorzy, zmęczeni, nękani obawami o siebie lub o bliskie osoby albo znajdujecie się w kłopotach finansowych czy w jakimkolwiek innym stanie lub sytuacji stresowej. Gdyby tak było, postarajcie się porozmawiać z ukochaną osobą zamiast zapraszać istoty do kontaktu, ponieważ wasz poziom energii jest zbyt mały, aby dosięgnąć dusz w świetle. Pokora i wdzięczność z powodu osiągnięcia przez was kontaktu telepatycznego niosą wysokie wibracje, które docierają do źródła w wysokich poziomach wibracyjnych, natomiast niskie wibracje próżności i egoizmu automatycznie połączą się z ciemnymi podmiotami. Matko, dziękuję za poszukiwanie wcześniejszych komunikatów, które mogą omawiać ten temat, jak również wspomniane już zagadnienia.

18. Wielu ludzi zastanawia się, co może wyniknąć z istnienia wielości religii oraz rządzących nimi ideologii, które są fundamentami panujących systemów wierzeń. Ludzie, których umysły i serca nie otworzą się na prawdę o złowrogiej przyczynie, która stoi za powstaniem tych sprzecznych przekonań, i którzy walczyliby o niepodzielne panowanie swoich przekonań – nie będą już na tej planecie. Na mocy praw fizyki, które rządzą życiem we Wszechświecie, zamknięty umysł nie może przyswajać Światła, które umożliwia fizyczne przetrwanie w wyższych wibracjach czwartej gęstości. Mieszkańcy Ziemi w jej Złotym Wieku zdecydują, że będą żyć w pokoju i harmonii ze sobą i ze światem przyrody.

19. Czytelnikom, którzy niepokoją się o los pacjentów psychiatrycznych, tych niezależnych dusz z szeroką gamą uwarunkowań, które wpływają na każdego z nich w sposób wyjątkowy, możemy jedynie powiedzieć to, co jest na ogół prawdopodobne, że bynajmniej nie są oni chorzy w jakiś szczególny sposób. Ci, którzy nie mają uszkodzenia mózgu, a ich relatywne psychiczne predyspozycje zostały przytłumione przez przepisane leki, mogą odpowiedzieć pozytywnie na wysokie wibracje i dojść do w pełni racjonalnego funkcjonowania. Jednak w każdym przypadku decydujące znaczenie ma umowa duszy i ilość światła, jaką organizm przyswoi; osoba, której zachowanie nie jest szkodliwe dla innych, lecz po prostu nie odpowiada ogólnie pojmowanym oczekiwaniom społecznym, rzeczywiście może absorbować Światło.
Jest prawdopodobne, że ci najbardziej chorzy psychicznie pacjenci, rozpoznani jako psychopaci, umrą, ponieważ ich zdeprawowanie przywoła śmierć a ich działania są pozbawione Światła. W każdym razie, nikt nie będzie związany przez jakąkolwiek instytucję lub więziony, gdy nastanie Złoty Wiek.

20. Ponieważ mamy tu doskonałe grono odbiorców, chcemy wyjaśnić rzecz o wielkim znaczeniu, wypowiemy się na temat sugestii pisarza, którą oferował nam jakiś czas temu, by w Dniu Pamięci (Memorial Day) w Stanach Zjednoczonych, powiedzieć światu prawdę o tym, kto wszczyna wojny i dlaczego tak jest oraz że “nigdy więcej ludzie nie będą musieli walczyć i umierać za wolność “. Szanujemy pisarza za jego usilne pragnienie pokoju w jego świecie, ale właśnie w tym naładowanym emocjami dniu Pamięci poległych żołnierzy, prawda o wojnie nie może być powiedziana.

21. Rodziny i przyjaciele w żałobie po żołnierzach, którzy zmarli, nie chcą słyszeć o tym, że ich najdrożsi nie zginęli w obronie swego narodu przed prześladowcami lub by pomóc innym narodem osiągnąć wolność od tyranii. Weterani, których ciężkie rany spowodowały cierpienia fizyczne i być może utratę kończyn, nie chcą słyszeć o tym, kto faktycznie korzystał z ich usług, a nikt z tych, którzy żyją koszmarami swych doświadczeń wojennych nie chce usłyszeć tej prawdy.
Oddziały wojskowe przebywające nadal w strefach walk lub stacjonujące w innych krajach w charakterze okupanta nie chcą słyszeć o prawdziwej przyczynie, dla której są z dala od domu i rodziny.

22. Poza tymi niezliczonymi sytuacjami osobistymi, poza ofiarami cywilnymi w strefach wojennych i poza obciążeniami finansowymi dla mieszkańców, których narody są w stanie wojny – stoi ogólnoświatowy skutek emocjonalny.
Można powiedzieć, że wykreowany stan zespołu stresu pourazowego występuje na Ziemi endemicznie.
Nikt nie jest odporny na tę energię bojową, która przenika wasz świat, nikt nie może uciec przed niszczycielstwem, które przez wieki rozlewu krwi raniło pokolenie za pokoleniem, aż przyjęły je za dolę i naturę ludzkości. Tym niemniej strach przed śmiercią jest wszechobecny i to tworzy pewien paradoks,z którym umysły muszą się pogodzić.

23. Jest jeszcze jeden istotny czynnik – natura duszy jest energią miłości. Dusza wie, że nie leży to w ludzkiej naturze, aby walczyć ze sobą na śmierć i życie, ponieważ każdy jest częścią Jedności Wszystkiego. Dusza wie, że życie jest wieczne, że śmierć fizyczna jest tylko przejściem do życia w duchu, by przygotować się do kolejnej realizacji.

24. Ciągła żonglerka podświadomości z wszechwiedzą duszy utrzymuje psychikę w kruchej kondycji. Taka jest właśnie intencja ciemnych sił, których celem jest zdobycie dusz. Manipulują swymi ziemskimi marionetkami, aby wytrwale zakorzenić w umysłach paradygmat wojny i strachu przed śmiercią, ponieważ produkowanie negatywności może złamać psychikę i zapobiec przyswajaniu światła, które łączy świadomość i duszę. Ta zbiorowa żonglerka sparaliżowała cywilizację do tego stopnia, że zaakceptowano to, co jest forsowane jako “patriotyzm” oraz przekonanie, że wszyscy, którzy walczyli i umierali są “bohaterami”. Zbiorowa psychika poniosłaby poważne szkody, gdyby ta prawda o wojnie wyszła na jaw za jednym zamachem

25. Kiedy weterani łączą się z innymi w rajdach pokojowych, ogólnoświatowych medytacjach na rzecz pokoju i przywódcy międzynarodowi biorą dość często udział w pokojowych negocjacjach, z siłą i rozgłosem, umysły doznają fluktuacji/zawahania. Ludzie, którzy dawniej akceptowali oficjalne powody rozpoczęcia wojny, zaczęli dopytywać się i rozważać, a następnie “ujrzeli światło”, które umożliwia psychice łatwiejsze przyswojenie sobie szokujących informacji – dzień po dniu. To dzieje się z ludźmi na całym świecie.

26. Jednakże masy mają niewiele czasu na osiągnięcie tego poziomu świadomości o tym co kryje się za wojnami lub dogmatami religijnymi czy innymi aspektami życia, które pochodzą z ciemnych źródeł i intencji. To Światło, które pozwoli jednostkom uniknąć dotkliwego urazu psychicznego, jest tym samym Światłem, które pozwoli im fizycznie wznieść się wraz z Ziemią. Wielu ludzi nie będzie gotowych do przyjęcia go, ponieważ ziemskie populacje przez tysiąclecia były kontrolowane przez ciemności przy pomocy strachu, zakłamania i różnych form kontroli umysłu.

27. Proszę zrozumcie, że ci ludzie robią to, co jest dobre dla nich. Każda dusza staje się oświecona we własnym tempie, a łaska Boża daje każdemu bardzo wiele możliwości, jakże niezbędnych do przyjęcia światła w prawdzie oraz do duchowego rozwoju. Bądźcie pełni otuchy, wiedząc, że nawet jeśli postępy w ewolucji są zróżnicowane, ponowne zejście się ukochanych dusz odbywa się na podobnych płaszczyznach energetycznych.

28. Teraz krótko zajmiemy się innymi tematami, o które pytali czytelnicy, których obawy podziela wielu ludzi nie mających pojęcia dokąd światowe wydarzenia zmierzają. O ile te zmiany te nie rozpoczną się przed wejściem Ziemi do czwartej gęstości pod koniec tego roku, pojawią się wkrótce potem, w niewielkich odstępach czasu:

29. Elektrownie jądrowe będą zniesione, nie będą budowane żadne nowe obiekty, a przechowywane odpady nuklearne zostaną unieszkodliwione. Proces zwany ‘fracking’ ( proces wiercenia i wstrzykiwanie płynu w ziemię pod wysokim ciśnieniem w celu skruszenia skały łupkowej, aby uwolnić naturalny gaz/ropę) zostanie zaniechany a wyposażenie odwiertów naftowych i wiercenia zostaną wyeliminowane wraz z nadziemnymi liniami energetycznymi.

30. Telefony komórkowe staną się bezpieczne, a używanie kamer nadzorujących, systemów komunikacyjnych i innych urządzeń monitorujących zakończy się.

31. Składniki żywności szkodliwe dla organizmu zostaną zniszczone. Procedury medyczne, które są bardziej szkodliwe niż korzystne dla ciała i umysłu zostaną zaniechane i to samo stanie się z sonarem, który powoduje samookaleczenie lub uśmierca życie w morzach.

32. Prawa i obyczaje kulturowe ograniczające prawa człowieka zostaną wykreślone i proponowana,ich regulacja nie zostanie uchwalona.

33. Systemy edukacyjne dadzą każdemu mieszkańcowi planety dostęp do dokładnych informacji za pomocą komputerów i materiałów drukowanych. Rozdzielenie zasobów świata nastąpi tak szybko, jak to tylko możliwe.

34. A cała słoneczna aktywność jest dla waszej korzyści!

35. Z ufnością i radością zapanujecie nad wszelkimi złożonościami podczas tych ostatnich etapów przejściowych do Złotego Wieku Ziemi. Nie jesteście sami – miłość niezliczonych istot światła jest z wami przez cały czas trwania tej bezprecedensowej we wszechświecie podróży.

______________________________________

MIŁOŚĆ i POKÓJ

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Przetłumaczyła Anna Bogusz-Dobrowolska


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |