Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 4, 2011

SaLuSa, February 4, 2011

Sprawy nabierają tempa i na całym świecie powstał już ruch który popycha ludzi w kierunku nowej ery. Mniejsze zmiany przygotowują scenę dla większych które nadchodzą wraz ze złożonymi wam obietnicami. Mimo iż nie jest widocznym dokąd to wszystko zmierza, zobaczycie ostatecznie że uwaga zostanie zwrócona w kierunku ludzi a ich żądania będą spełniane. Jest to dowód na prawdziwą moc jaką posiadają oraz że skupiona energia odpowiedniej ilości osób działających w jedności przynosi rezultaty. Wraz ze wzrostem poziomów świadomości, coraz więcej z nich budzi się na prawdę swojej rzeczywistości. Łańcuchy niewoli zaczynają odpadać i nagle pojawia się oczekiwanie że Człowiek raz jeszcze stanie się wolny. Rośnie skupienie na oswobodzeniu się spod kontroli Ciemnych i wkrótce będziecie świadkami wydarzeń, które jasno pokażą że ich czas dobiega końca.

Większość zmian opiera się na skomplikowanych planach w które włączona jest kooperacja naszych sojuszników. Odniesiemy sukces, gdyż już teraz poczyniliśmy olbrzymie postępy w szczególności w obszarze finansów. Działania muszą być precyzyjne aby uniknąć wszelkich problemów,liczymy jednak na ogólnoświatowe wsparcie. Gdy tylko zmiany zostaną wprowadzone nastąpi szybki powrót do normalności lecz z systemem działającym dla dobra wszystkich. Dotychczas giełdy były zmonopolizowane przez kilku i trzymały ludzi w zadłużeniu, teraz jednak ulegnie to zmianie.

Kierujemy olbrzymią uwagę w kierunku Środkowego Wschodu który jest przykładem tego, co może spotkać inne państwa. Była to wylęgarnia konfrontacji przez stulecia która pragnęła odnaleźć swoje bogactwo. Wiele państw w swej historii ma okresy, gdy były okupowane przez obce oddziały i gdy wyjdziemy na otwartą scenę pomożemy oddać ziemie jej rdzennym mieszkańcom. Ludzie muszą zostać uwolnieni spod nacisku i mieć możliwość wyrażania siebie bez żadnej ingerencji, nawet jeśli ich sposób bycia różni się od pozostałych. Niestety do tej pory brakowało poszanowania takiej niezależności, lecz gdy tylko zostanie zaakceptowane że Wy Wszyscy Jesteście Jednym, spojrzycie na sprawy z wyższej perspektywy. W poprzednich wcieleniach należeliście do różnych kultur i rozwijaliście się poprzez liczne, wybrane doświadczenia. Dlatego jest to ważne abyście mieli absolutną wolność w podążaniu za własnymi pragnieniami. Oczywiście warunek jest taki, że nie naruszacie i nie krzywdzicie przy tym innych osób.

Życie może sprawiać wrażenie chaotycznego, lecz dostarcza wam tego co do siebie przyciągacie aby móc się rozwijać. Nierzadko spore wyzwania pojawiają się nagle i niespodziewanie, gdy uda się wam je przezwyciężyć wówczas wszystko się uspokaja. Najczęściej zdarza się to gdy wkraczacie już w ostatni etap waszego życia. Nie wszyscy podejmujecie taki sam stopień trudności jednakże zawsze jest on w zasięgu waszych możliwości jego osiągnięcia. Czasem będziecie mieć szczęście, zawsze jednak wszystko jest zamierzone i karma może być postrzegana zarówno jako negatywna jak i pozytywna. Istnieje pewne nieporozumienie, gdyż rozpatrywana jest często pod kątem kary a to dalekie od prawdy. To wy decydujecie się by doświadczyć pewnych rzeczy które mają pomóc wam w pokonaniu słabości. To całkiem niezwykłe gdy rozważyć, jak wiele osób jest wplątanych w wasze życie, jednak każda ich ingerencja jest zamierzona. Wszyscy uczycie się od siebie nawzajem, podobnie jak i Ciemni.

Ci z was którzy czują spokój w życiu, prawdopodobnie są już daleko na drodze do Wniebowstąpienia. Wasz życiowy plan został wypełniony i ostatnie chwile będą spędzone na porządkowaniu i koncentrowaniu się na ostatecznym celu. Posiadacie umiejętności by pomagać innym w tej drodze i w środku zamieszania możecie mieć kojący wpływ na otoczenie. Mamy pozwolenie by zmniejszać skutki zmian wywoływanych przez Matkę Ziemię wszędzie tam, gdzie mogło by to zagrażać ludziom. Osiągnie to większy stopień, gdy będziemy już mogli z wami współpracować. Będzie sporo pracy na lądzie i jest to obszar w którym będziecie bardzo pomocni. Morza i powietrze są bardziej naszą domeną i w rzeczywistości sporo już zdziałaliśmy w kwestii ich oczyszczania.

Dostrzegliśmy że współczucie okazywane zwierzętom jest obecnie znacznie większe i istnieje kilka wspaniałych grup które wykonują fantastyczną pracę w tym zakresie. Zwierzaki często znacznie wcześniej przemieszczają się z obszarów gdzie nadciąga zagrożenie, radzimy więc Człowiekowi by obserwował nietypowe migracje. Może was zaskoczyć fakt, że zwierzęta transportowane są z jednych planet na inne oraz trzymane na pokładzie naszego Statku-Matki gdzie stworzyliśmy dla nich idealne warunki. Statki te są tak potężne, że w rzeczywistości można określić je mianem podniebnych miast i z trudem przyszłoby wam zdać sobie sprawę że się na takim znajdujecie. Są wyposażone w technologie które dostarczają wszystkiego co potrzeba abyśmy mogli przez wiele lat podróżować i być samo wystarczalnymi.

Jeśli macie ambicje by stać się Kosmicznymi Podróżnikami, będziecie mieli taką możliwość po osiągnięciu pewnego stopnia duchowego zaawansowania jakim jest Wniebowstąpienie. W krótkim czasie wasza świadomość gwałtownie wzrośnie czego przyczyną są docierające do Ziemi wysokie energie. Zaprzyjaźnijcie się ze swoim ego, wasze życie stanie się łatwiejsze i będziecie z nim w większej harmonii. Ego chce wami rządzić i trzymać w starej rzeczywistości dla której w przyszłości nie ma miejsca. Możecie zmienić podejście do życia jeśli tego chcecie i starać się postępować tak jak wyobrażacie sobie zachowanie Istoty Wniebowstąpionej. Stawiajcie sobie poprzeczkę wysoko i nie przejmujcie się gdy z początku nie będziecie odnosić sukcesów. Z silnym zapałem otrzymacie pomoc i utrzymując tą intencje przyciągniecie ją do siebie.

Jestem SaLuSa z Syriusza, obserwujemy wszystkie wasze wiadomości i mamy świadomość co dzieje się minuta po minucie. Wiemy również co siedzi w umysłach Ciemnych i nie mogą nas oszukać choćby jak bardzo się starali. Jak wspominaliśmy już wielokrotnie, ich czas dobiegł końca i będą mieli na nas coraz mniejszy wpływ. Nawet teraz ich poczynania są przez nas blokowane. Mamy najpotężniejsze uprawnienia z jakimi moglibyśmy działać co jest gwarancją waszego sukcesu. Boski Plan jest tutaj kluczem który nakreślił już całą waszą podróż.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.