Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 28, 2011

SaLuSa, January 28, 2011

Północ już się zbliża i dostajecie każdą pomoc aby podnieść swoje poziomy świadomości. Będzie to całkiem szybkie przyspieszenie gdy spore ilości energii was dosięgną i bardziej wrażliwi są w stanie zauważyć tę różnicę już teraz. Mogą być to początek telepatii która z czasem będzie używana częściej od słowa mówionego. Jest bardziej obrazowa i dokładna oraz przenosi pakiety informacji tam gdzie słowa były by mało dokładne. Ogólny wzrost świadomości jest dowodem na wasz wewnętrzny spokój i odcięcie się od zewnętrznego zamieszania. Znalezienie równowagi staje się coraz łatwiejsze i gdy już ją osiągacie, znacznie trudniej dajecie się wciągnąć w niskie wibracje. Z pewnością ten okres jest świetnym testem waszego zdecydowania i jeszcze minie trochę czasu nim będziecie mogli oprzeć się wygodnie i zrelaksować. Jednakże lepsze czasy nadchodzą i jeszcze przed końcem roku będą wprowadzane zmiany.

Bierzecie udział nie tyle w dramatycznej rozgrywce do ostatnich sekund, co w spokojnym budowaniu napięcia aż do osiągnięcia pierwszego zwycięstwa. Nasze plany zezwalają na materializację wielu wydarzeń i musimy cierpliwie czekać by zobaczyć jak sytuacja się rozwinie. Zakładamy że wszystko zacznie się już bardzo niedługo lecz jest to proces skomplikowany który dotyczy sporej ilości osób. Gdy wykonywany jest ruch, musi być absolutnie pozytywny a rezultaty oczekiwane. Widoki są coraz lepsze i polepszają się z każdą chwilą, oczywiście nie będziemy czekać w nieskończoność. Pragniemy by wasze oswobodzenie spod kontroli Ciemnych było okazją do świętowania, nie zakłóconą przez żadne niespodziewane działania.

NESARA była w umysłach ludzi przez długi czas i teraz wypływają dla was z tego korzyści. Nowe podejście do strony finansowej sięgnie bardzo daleko w głąb dzięki czemu unikniemy powtórki z ostatniego załamania. Banki będą działać odpowiedzialnie w stosunku do ludzi a syndrom hazardzisty nie zostanie dopuszczony. Pieniądz znów zyska prawdziwą wartość a ingerencja w rynki dla czystej spekulacji zostanie wstrzymana. Najważniejsze zmiany dotyczyć będą rozdziału majątku dzięki czemu zyskają wszyscy i przestanie istnieć tak wielka różnica między bogatymi i biednymi. Musimy dodać iż na świecie jest więcej niż wystarczająco dużo bogactwa by spokojnie zrealizować nasze cele.

To dla nas niezwykłe że tak wiele trzeba zmienić na waszym świecie. Jednak byliście prowadzeni do obecnej sytuacji przez tysiąclecia i niemalże osiągnęliście punkt który uniemożliwiałby powrót. Erozja waszych praw wywołana rosnącą kontrolą oraz nienależyte wykorzystanie podatków prawie doprowadziły do zapaści waszej cywilizacji. W każdym innym przypadku moglibyście teraz żyć w spokoju a wszystkie wasze potrzeby były by zaspokojone. Niebawem zasmakujecie wolności o której mówimy i do tego czasu będziecie mieć z nami kontakt oraz gwarancje prawa do wyboru własnej przyszłości. Oczywiście większość skupi się na Wniebowstąpieniu lecz i alternatywne ścieżki mogą zostać podjęte.

Obecnie wasze zadanie to mieć uspokajający wpływ na otoczenie i eliminowanie czynnika strachu. W dłuższej perspektywie nic nie będzie miało większego znaczenia ani nie wpłynie na wasze Wniebowstąpienie. Tak zostało napisane i będzie dotrzymane, jako że Ciemni nie zdołali osiągnąć swego celu jakim była kontrola nad światem. Chaos zostanie wyeliminowany a całkowity pokój ogłoszony poprzez wyciszenie machin wojennych. Wraz ze wzrastającą świadomością znacznie łatwiej będzie unieść ludzkie umysły na nową ścieżkę myślenia, która obficie wynurza się z pragnienia pokoju. Będziecie świadkami potężnej fali miłości i radości przelewającej się przez świat a bariery pomiędzy ludźmi szybko się zapadną. Większość z was oczekuje od życia tego samego i wraz z powrotem wolności osiągniecie sukces.

Niemal każdego dnia w którymś zakątku świata, coś co było zatajone wychodzi na światło dzienne i prawda nadal będzie się wyłaniać. Przyniesie to okazje do wyjścia z korupcji i porzucenia działań kryminalnych. Takie energie z czasem zanikną i zastąpione zostaną pragnieniem prowadzenia otwartych przetargów w atmosferze szczerości. Gdy tylko zmiany jakie to wywołuje zostaną dostrzeżone, takie nastawienie stanie się powszechne i zapewni szczerości miejsce w sposobie bycia. Oczywiście może się to zacząć w każdej chwili i im szybciej tym lepiej jako że nie ma niczego za czym można by podążać i co lepiej podnosiło by wartości z jakich Człowiek czerpie w działaniu. Bądźcie przykładem dla innych i kreujcie nowe energie uczciwości i sprawiedliwości pozwalając by były dostrzeżone w codziennych wymianach. To są wszystkie aspekty zmian konieczne do ukończenia podróży jako istota wniebowstąpiona.

Galaktyczna Federacja w pełni rozumie zadania z jakimi musicie się zmierzyć i ułatwimy je jak to tylko możliwe. Ostatecznie będziemy razem pracować nad wspólnymi projektami i wspomożemy was naszym doświadczeniem. Ruszycie wówczas przed siebie bardzo szybko i tak jak już was informowaliśmy, będą to czasy ekscytujące i przyniosą spełnienie. Mogą wydawać się bardzo odległymi, jednak zaskoczy was jak szybko sprawy mogą nabrać innego kształtu. Miejcie przed oczami tylko własny cel i wdrożcie całą swoją nabytą wiedzę. Drogi właśnie zaczęły się rozstawać i wszyscy którzy nie są zainteresowani Wniebowstąpieniem przestaną mieć z tym do czynienia. Musicie w takich przypadkach pozwolić by szli w swoją stronę jako że jest to kwestia wolnej woli w którą nie możecie ingerować. Mówiliśmy o tym często gdyż czujemy potrzebę obserwowania Praw które was dotyczą.

Żyj i daj żyć innym ma swoje zalety lecz nie tam gdzie wkracza się w życie innej duszy. Jeśli tak postąpicie, może odbić się to na was poprzez karmę i przyciągnąć kolejne doświadczenie z którym będziecie musieli się zmagać. Zazwyczaj są to niewielkie rzeczy ale przypomną, że wszystko czego doświadczacie sami do siebie przyciągnęliście. Bądźcie ostrożni w swoich myślach, gdyż wasze twórcze moce są coraz potężniejsze i nie zawsze chcielibyście doświadczyć ich rezultatów. Bądźcie dla innych tacy jacy chcielibyście być dla siebie a nie zboczycie daleko ze ścieżki.

Jestem SaLuSa z Syriusza i życzę wam samych sukcesów w opuszczaniu dualności i kierowaniu się ku wyższym wymiarom poprzez Wniebowstąpienie.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.