Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, July 5, 2010

SaLuSa, July 5, 2010

Naszej obecna misja oświecenia, w końcu dobiegnie końca w tej formie komunikacji, i zostanie zastąpiona przez taką, która zastąpi wszystkie poprzednie formy komunikacji. W początkowym okresie będziemy porozumiewać się z wami za pośrednictwem istniejących środków przekazu, takich jak telewizja. Z czasem jednak, nasz kontakt przemieni się w formę bardziej osobistą, podobną do telefonu komórkowego, z małą tylko różnicą, ponieważ będzie on oparty na innej technologii. Ta nowa technologia umożliwi rozmowę z kimkolwiek na całym świecie, niezależnie od lokacji. Wasz obecny system emituje szkodliwe promieniowanie, podobnie jak wiele innych urządzeń których używacie na co dzień. Zmiany w rodzaju energii których używacie nie będą miały daleko sięgających efektów dopóki wszystkie rodzaje energii nie będą pochodziły z wolnego źródła, które jest bezpieczne i nie zanieczyszcza środowiska.

Oczywiście zmiany te muszą objąć różne formy transportu, z których korzystacie obecnie, i które powodują ogromne zanieczyszczenie środowiska, jak również są one szkodliwe dla wszelkich form życia. Wiele chorób jest rezultatem obecnej sytuacji, nie wspominając o efekcie na waszą Ziemię, która została poważnie zatruta z tego powodu. Wasi naukowcy i specjaliści w tym zakresie byli w pełni świadomi ryzyka i zagrożeń, ale ich zalecenia były i dalej pozostają ignorowane w celu ochrony korporacji, które są odpowiedzialne za te zanieczyszczenia. Byliście niepotrzebnie powstrzymywani od naturalnego procesu postępu w używaniu tego co powinno było stać się naturalnym procesem w kierunku wykorzystania czystej energii, która mogłaby już dawno być szeroko zastosowana. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, potępieniem waszego rządu jest to, że zatrzymywał postęp na własny użytek. Rządowe podziemne bazy wojskowe wykorzystują już wszystkie możliwe innowacje technologiczne, które mogłyby wielce wpłynąć na podniesienie waszej jakości życia.

Nasza misja będzie nadal kontynuowana aby towarzyszyć wam do Wzniesienia, jak również zobowiązaliśmy się, aby wprowadzić was do nowoczesnej ery wolnej energii i wszystkich jej korzyści. Tak naprawdę to połączymy się razem z wami na długi okres czasu, o wiele dłuższy niż wymagać tego będą wasze natychmiastowe potrzeby i wtedy staniemy się z wami Jednością. Waszym przeznaczeniem są podróże w Kosmosie, podróże które będą osiągalne zaraz po Wzniesieniu i po rozpoczęciu życia w wyższej świadomości. Wielu z was już osiągnęło taki poziom i wasza obecność na Ziemi przebudza innych ludzi do ujrzenia mocy Światła i Miłości. To jest właśnie cel do którego należy dążyć i on jest powodem dla którego otrzymujesz tyle pomocy i zachęty, aby go osiągnąć. Obecnie, wasze poziomy świadomości gwałtownie wzrastają i jeśli posiadacie zadeklarowaną dyscyplinę, Wzniesienie będzie sukcesem. Ponieważ wasze ciała ulegają nieuchronnym zmianom, zauważycie obecność bardzo łagodnej energii i będziecie mieli o wiele lepsze samopoczucie. Złe zdrowie i choroby są niespotykane w wyższych wymiarach, natomiast są nagminne w wymiarach niższych, takich jak wasz.

Wasza przyszłość jest zapewniona, nawet jeśli nie jesteście wśród tych, którzy dążą do Wzniesienia. Ci, którzy nadzorują postęp ludzkości również planują jej rozwój i ta działalność wiele razy spadła do niższych wymiarów. Za każdym razem szansa była dana ludzkości ponownie na wzrost, łącznie z ostrożnym planem na wasze podniesienie. Cykl, który właśnie zamykacie, jest jednym z przykładów i choć musieliście znaleźć własną drogę powrotną, byliście wspomagani na każdym kroku. Powracające światło przyciągnie uwagę tych nauczycieli, którzy będą służyć wam pomocą. Oni wcielą się w bardziej rozwiniętych duchowo krajów i pomogą w tworzeniu warunków do większego postępu.

Mogłoby wydawać się, iż jesteście na łasce wydarzeń, które znajdują się poza waszą kontrolą, ale w rzeczywistości posiadacie zbiorową siłę aby je zmienić. Dla przykładu, to wy sami przyczyniliście się do zmian które teraz zachodzą. To Wy sami ponownie skierowaliście Człowieczeństwo na nowy tor, poprzez dostrzeganie niedoskonałości i przekształcanie starego modelu na nową wizję, która przyniesie wam wolność i pokój. Tak, to może zabrać trochę czasu, ale posiane nasiona zaowocują i zaczniecie dostrzegać nowe idee, które po rozpatrzeniu, przyniosą wam długo oczekiwane zmiany. Ponieważ proces ten rozpoczyna się z dołu do góry, wy posiadacie o wiele większy na to wpływ, niż jesteście to sobie wyobrazić. Każdy rodzaj strachu, jak zwykle, musi być za wszelką cenę unikany, ponieważ pochodzi on z tego samego źródła, które trzymało was pod kontrolą przez wieki. Tylko Miłość i Światło będą w stanie zmienić strach w relacji, do których ciemne siły nie mają obrony.

Wasza cierpliwość będzie skrupulatnie testowana w bliskiej przyszłości, gdy wydarzenia będą stawać się coraz poważniejsze. Nie mniej jednak, my znamy odpowiedzi na pytania i razem z naszymi sojusznikami odwrócimy zagrażające tendencje, które teraz widzicie. Pragniemy przywitać was w pełnej uroczystości, tak jak przystało na taką wielką okazję, ale nie możemy po prostu przybyć bez uprzedniego kontaktu z waszymi liderami. Jedynym wyjątkiem byłaby jedynie Boża zgoda. Zrozumcie, że Galaktyczna Federacja nie jest żadną grasującą grupą Przestrzennych Istot. Jesteśmy zorganizowani, aby nadzorować Wszechświat i pomagać młodym cywilizacjom rozwijać się bez naszej ingerencji. Wykonujemy prośby tych, których Bóg słucha i realizujemy jego plany ewolucji.

Nawet w najgłębszych chwilach rozpaczy, Istoty Światła są razem z wami i starają się oni złagodzić wasze obawy. To one pomagają wam pozbierać się i podnieść się do światła w nadziei znalezienia nowych inspiracji. Nigdy nie jesteście samotni, niezależnie od tego w jakiej znajdujecie się sytuacji. Wasi Przewodnicy wpływają na was pozytywnie, jeśli tylko jesteście w stanie ich usłyszeć. Czasami musicie stworzyć sobie ciche chwile, aby Przewodnicy mogli do was dotrzeć. Inspiracje myślowe są często wynikiem takich kontaktów i w przeciwieństwie do waszego ego, one nigdy nie wprowadzają was w błąd. W rzeczywistości, to jest wasze własne ego, które często kontroluje wasze życie i nakłada na was wizerunek, który sami sobie wytworzyliście.

Moi drodzy, spójrzcie w siebie dogłębnie i posłuchajcie swojego Wyższego Ja, wtedy zrozumiecie kim naprawdę jesteście i jaki macie potencjał. Czasami to jest właśnie wasze ego, które ogranicza możliwości zmian w matrycach myślowych wytworzonych przez was samych.

My nie jesteśmy tutaj na Ziemi jedynymi istotami, które pomagają wam dostrzec wspaniałe możliwości, które są się przed wami. We wszystkich sferach życia znajduje się wielu nauczycieli i pomocników, którzy przybyli na Ziemię z pomocą. Posiadają oni pełną gamę umiejętności i doświadczeń. Często, specjalizują się w jednej dziedzinie, w której działają z powołania. Podobnie jak my, wszyscy pochodzą z rożnych planet, i tak samo ochotniczo zgłosili się do zadań na Ziemi, które wymagają w pełnej kooperacji. Ich życia nie należą do kategorii inkarnacyjnych wcieleń, ponieważ oni są już po Wzniesieniu i zazwyczaj nie mają już potrzeby na dalsze ziemskie doświadczenia. Wszyscy przybyli z powodu miłości do was, ponieważ rozpoznają w was iskrę Bożą oraz rozumieją wasze końcowe chwile w zaklęciu dwoistości.

Jestem SaLuSa z Syriusza i opuszczam was w miłości i błogosławieństwie.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Zbig N, Krystal


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.