Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 12, 2010

SaLuSa, July 12, 2010

Czy twój umysł jest w rozterce, gdy te czasy są takie, że łatwo jest się uwikłać we wszystkie problemy wokoło ciebie? Oczywiście, niektórzy z was są bezpośrednio w nie zaangażowani, mając osobiste zmartwienia. Z takim niedługim czasem, który pozostał przed Wzniesieniem, ważne jest, aby zwrócić uwagę na rozwijający się proces prowadzący do uwolnienia się od dwoistości. Jeśli mógłbyś całkowicie dać wiarę w końcowy rezultat, odwróciłoby to twoją uwagę od innych rozproszeń. W ten sposób możesz stać się jednym z wielu przyczyniających się do ustanowienia światła na Ziemi. Impet do osiągnięcia takiego celu zbliża ludzi do wspólnej sprawy i niepowstrzymana energia zamiata Ziemię. Przejście z ciemności do światła nie może być osiągnięte z dnia na dzień, ale mimo to, dopięliście tego, co kiedyś wydawało się zadaniem nie do wykonania. Każdym razem, gdy stawiasz kolejny krok do przodu, jesteśmy z tobą dzieląc się naszym światłem.

Galaktyczna Federacja jest tylko jedną grupą oddanych dusz, które są w pełni zobowiązane do zapewnienia sukcesu Wzniesienia. Za nami są nawet jeszcze bardziej potężne Istoty, takie jak Elohim i wielu Mistrzów i Wysokich Istot czystego Światła. Nasza koncentracja jest na Ziemi i nie ma żadnych wątpliwości co do końcowego rezultatu, ponieważ na innym poziomie nowa Ziemia już istnieje. Wielu z was ustanowiło kontakt ze swoim wyższym „Ja” i gdy staje się to silniejsze to i wasze intuicyjne siły również wzrastają. Jeśli usiądziesz cicho i zrelaksujesz się, może po medytacji, będziesz mógł „rozmawiać” ze swoim wyższym „Ja” i wtedy sam się przekonasz o swojej mocy. Jak każda inna dusza, masz pełny w sobie potencjał, ale przez dwoistość utraciłeś swoją wyższą wibrację, która jest teraz trudna do odtworzenia. Dostajesz od nas pomoc poprzez wysyłane energie, które kolektywnie przygotowują was w gotowości do Wzniesienia, bo to zadanie nie jest pozostawione wyłącznie dla ciebie. Podobnie, Matka Ziemia podejmuje własne działania w swoich przygotowaniach. Ona również korzysta z tego, co ty robisz i też z energii pochodzących z zewnętrznych źródeł.

Zmiany, na które tak cierpliwie czekasz już nabierają kształtu, a to co uważasz za opóźnienia, nie jest w stanie uniemożliwić ich przygotowań. Wtedy, gdy nasze zaangażowanie stanie się publiczną wiedzą, zobaczysz kilka niezwykłych wydarzeń rozgrywających się w krótkich odstępach czasu. Ogromną radość nam sprawi fakt, gdy nasz statek będzie mógł latać nad waszymi miastami z przywitaniem i celebracją na nasze spotkanie. Przybyliśmy z daleka, aby być razem z wami w tym doniosłym czasie waszej ewolucji i to doświadczenie dla nas będzie ukoronowane waszą wielką radością i szczęściem. Świadomość, że zostaliście w końcu uwolnieni od ciemnych manipulantów przyniesie wszystkim wielkie westchnienie ulgi, które będzie słychać poprzez cały układ słoneczny. W rzeczywistości będzie to ogromna celebracja, ponieważ wasz postęp oznacza, że wkrótce możecie dołączyć się do nas jako współczłonkowie Galaktycznych Istot.

Z naszego punktu widzenia, Ziemia nigdy nie była w tak złym stanie jak jest obecnie, ale paradoksem jest to, że już teraz jest ona bardzo blisko do wzniesienia się z niższych wibracji w stronę Światła. Innymi słowy, nie zniżasz się do dołu, ale oczyszczasz się z ruin okresu złych rządów i złego kierownictwa. A przyszłość nie będzie jasna, aż dopóki nie zostanie wymieciona do czysta. Wyraźnie, ten proces nie może w pełni się rozpocząć, aż do momentu jak my nie przybędziemy na Ziemię i wspólnymi siłami szybko uporamy się z wieloma problemami, z którymi do tej pory się zmagaliście.

W międzyczasie wasze budzenie się i podnoszenie poziomu świadomości jednoczy ludzi i świadomie lub nieświadomie zatrudnia waszą moc do dobrego użytku. Modlitwy, petycje i medytacje koncentrują się na twojej wizji nowej Ziemi i pomagasz ją w ten sposób manifestować. Wszystko się zbiega razem i nasze wspólne wysiłki muszą przynieść zadowalające wyniki. Nie ma wątpliwości, że wkrótce będziecie świadkami końca starych reżimów. Są one architektami własnego upadku i nie ma już dla nich odwrotu, chociaż ciągle próbują.

Spokojnie radź sobie z trudnymi sytuacjami i nie pozwól, aby miały one na ciebie negatywny wpływ, bez względu na to co się będzie działo w kolejnych miesiącach. Nie może to trwać długo. Nasz plan na wasze bezpieczne przejście do Wzniesienia przebiega zadowalająco i nasi sojusznicy nigdy nie byli lepiej przygotowani do jego przeprowadzenia. Wiele rzeczy już zostało zorganizowanych za kurtynami i czekają one na właściwy moment na wprowadzenie w akcję. Oczywiście, że pragnęlibyśmy, aby końcowe czasy już były w pełnym toku, lecz stanie się to już niedługo. Zobaczycie pewne znaki, które dadzą wam wyobrażenie o ich bliskości i chociaż media są nadal kontrolowane, Internet stanie się źródłem interesujących spekulacji. Bądź intuicyjny, a będziesz mógł rozpoznać wiarygodne i prawdziwe raporty.

Miej w nas wiarę, tak jak miałeś wiarę w Duchową Hierarchię, gdy po raz pierwszy pozwoliłeś sobie na zejście do niższych wibracji. Wiedziałeś, że ewentualnie zostaniesz pochłonięty w ciemności dwoistości, ale stawiłeś czoła wyzwaniu na ponowne odnalezienie w sobie Boga. Jednak mieliście wtedy obiecane, że zawsze będziecie mieli pomoc na wydźwignięcie się na nowo i teraz ta obietnica zostaje spełniona. Galaktyczna Federacja współpracuje z Istotami Wyższymi i wszyscy razem zostaliśmy uprawnieni do towarzyszenia wam przez ten cykl, tak samo jak inni robili to wcześniej. Jesteśmy waszym kontaktem z Bogiem i traktujemy naszą misję z wielką miłością i oddaniem. Radością jest móc służyć innym na drodze poprzez cykle tego doświadczenia i naszym wynagrodzeniem jest wasz sukces. Nie szukamy chwały, ale możemy być dumni z naszych misji tak samo jak wy odczuwacie wielką satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Jestem SaLuSa z Syriusza i wiem, że kiedyś niektórzy z was odwiedzą naszą jasną gwiazdę. Znajdziecie tam tętniące życie. A co od razu was zaskoczy, to fakt że wszystko będzie wam wydawać się nowe. Ze względu na wyższe wibracje, zużycie i rozkład nie istnieje, jest tak też w przypadku naszych ciał. W rzeczywistości wy też zaczynacie doświadczać komórkowych zmian, które są przeznaczone do wzniesienia do tego poziomu. Zobaczycie, że kolory są jasne i czyste i zawsze pozostają ożywione, dając przyjemne energie. Światło emituje ze wszystkiego, co widzisz i czujesz silny sens komunikacji z wszelkimi formami życia. Wszędzie jest odczuwalna harmonia i balans, co w pewien sposób, da ci poczucie, że jesteś jednością ze wszystkim co cię otacza. Nauczycie się wiele i zaznacie wielką radość z tych wyjazdów.

Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Krystal


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.