Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 8, 2012

SaLuSa, August 8, 2012

Pragniemy dać wam tę specjalną wiadomość ze względu na wielkość rozgłosu, który jest związany z Olimpiadą i możliwością Ujawnienia. Stwarza to ogromną ilość dobrej woli poprzez zbliżenie do siebie ludzi, jak nigdy dotąd. Korzyści rozniosły się po całym świecie i pomagają w przezwyciężaniu uprzedzeń stworzonych i wprowadzonych przez Ciemnych. Moc ludzi jest tak istotna jak nigdy, jeśli nie bardziej, ponieważ budzi was do prawdziwego potencjału potężnych Istot, którymi w rzeczywistości jesteście. To na czym skupiacie swoją uwagę, jest tym czemu oddajecie swoją energię i właśnie w ten sposób wygrywacie swoją bitwę o Światło. Trzymajcie się z dala od negatywnych wiadomości i nie pozwólcie im ściągać was w dół.

Czujemy, że nadszedł czas, aby wyjaśnić korzyści z waszego skupienia na 4 sierpnia i okresie Olimpiady. Kiedy jest podana możliwa data na zmiany, które zostały wam obiecane i przewidywane, zrozumiałe jest, że jesteście podekscytowani i skupiacie na niej całą swoją uwagę. Byliście w takiej sytuacji kilkakrotnie, będąc rozczarowanymi, ale nie wielu z was uświadomiło sobie, że istnieje trwała wartość w tym, co osiągnęliście. Myśli, modlitwy i pragnienia wysyłane na konkretny cel, stwarzają pulę potężnej energii, która zapewnia warunki jego manifestacji.
Więc nawet jeśli wynik nie jest tym, na czym się skupialiście, to pomogliście przybliżyć się do owocnego końca. Dlatego być może zrozumiecie, że kiedy widzimy potencjał dla umocnienia Światła na Ziemi, nie będziemy poddawać w wątpliwość tego, co robicie, a nawet zachęcamy do tego. Na przykład idea 4 sierpnia, że jest specjalnym dniem, urodziła się z plotek krążących od dłuższego czasu, które sugerowały, że Ciemni sami zamierzają wykorzystać Olimpiadę do ataku pod fałszywą flagą.

Przewidywaliśmy te wasze myśli, jako sposób na przeciwdziałanie takiemu pomysłowi, więc zamiast zniechęcać was, staliśmy z boku umożliwiając wam swobodną ekspresję. Dzięki temu w krótkim czasie duża liczba pracowników Światła miała to same pragnienie Ujawnienia w takiej czy innej formie podczas Igrzysk Olimpijskich. To stworzyło wielką aurę Światła wokół nich i wyrównało intencje Ciemnych, utrudniając im odniesienie sukcesu. Więc teraz rozumiecie, dlaczego nie zamierzaliśmy interweniować i odciągać was od tego, co robiliście.

To, co wiedzieliśmy o tym, nie miało znaczenia, ponieważ wasze działanie służyło wielkiemu celowi, nawet jeśli nie byliście tego świadomi. W rzeczywistości, jeśli wystarczająca liczba was jest całkowicie skupiona na tym samym wyniku, to możecie osiągnąć pozytywny rezultat. Nie chcieliśmy wstępnie oceniać tego, lub mówić, że nie może to być zrobione, gdyż mogłoby to wami zachwiać w taki sposób, który mógłby temu zapobiec. Więc to co mówimy teraz o Olimpiadzie, to utrzymujcie pozytywne skupienie na niej, wiedząc, że to postawi barierę Światła dla jego ochrony. Jeśli coś więcej będzie osiągnięte, to cudownie, ale cokolwiek zrobicie, to przybliży was o krok do Ujawnienia.

Oczywiście, był obecny nasz statek kosmiczny podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich i to było zamierzone, aby pokazać, że tam byliśmy. Niewiele się o tym mówiło w mediach, ale miliony osób obserwowało go i to będzie pozytywny krok w kierunku nacisku na rządy, aby potwierdziły naszą obecność. Naciskamy na takie działanie i nasi sojusznicy wywierają presję na władze by zareagowały. Kochani, wiecie, że to nadejdzie, więc prosimy, płyńcie z prądem i nie utrudniajcie zadań pracowników Światła.

Jesteśmy świadomi, że spora liczba źródeł kreuje strach przez szerzenie idei, że atak fałszywej flagi jest nieunikniony, ale w ten sposób dają Ciemnym dokładnie tę energię, która ich zasila. Mamy Boską autoryzację do interweniowania i podczas, gdy może być próba straszenia ludzi fałszywym atakiem kosmitów, nuklearne urządzenia nie będą mogły być użyte. Będziemy gotowi do oceny wszelkich prób Iluminatów by spowodować problemy i to jest wszystko, co możemy na ten temat teraz powiedzieć. Te miesiące zamykające cykl dualności nie są dla korzyści Ciemnych, ale dla was, którzy zastosowaliscie się do dyscypliny wymaganej do Wzniesienia. To jest wasz czas, by zatroszczyć się o swoją przyszłość i upewnimy się, że zakończy się to dla was pomyślnie.

Wiemy również, że kolejna próba jest dokonywana, która prawdopodobnie będzie prowadzić do Ujawnienia i to jest preferowana alternatywa dla tego, co mamy na myśli. Zawsze informowaliśmy was, że chcemy, abyście byli widziani na froncie takiego działania, ale w tej chwili nie możemy podać wam szczegółów, gdyż nie chcemy naruszyć tego co jest akurat w toku działania. Są też inne postępy, które mogą prowadzić do Ujawnienia, a jest już ogólnie wiadomo, Steven Greer zrobił film, który także może spowodować ruch przynoszący pełne Ujawnienie.

Więc moi Drodzy, nacisk jest na tych, którzy mogą zezwolić na Ujawnienie i nie może to być już dłużej powstrzymywane. Więc prosimy nie myślcie, że jeżeli to się nie stanie tak, jak się tego spodziewacie, że jest to pewnego rodzaju fiasko. Wiele się dzieje, co wymaga dobrej wiary w nas, wiedząc, że cały czas pracujemy, aby uwolnić was od Ciemnych. Również pamiętajcie , że mamy znacznie lepszy wgląd do tego, co dzieje się na Ziemi i możemy reagować zgodnie z potrzebami. Prosimy abyście pozwolili nam decydować, co jest w waszym najlepszym interesie i gorąco nas wspierali. Nic co jest mniejsze, nie jest pomocne dla sprawy lub celu, aby zakotwiczyć was mocno na ścieżce do Wzniesienia.

Jestem SaLuSa z Syriusza, i doceniamy was za waszą oddaną pracę poprzez pomoc na rzecz zmian. Osiągnęliście tak wiele w tak krótkim czasie, a wystarczy spojrzeć wstecz na początek tego wieku, aby zobaczyć jak bardzo to jest prawdziwe. Nie wahajcie teraz i miejcie się na baczności przed ostatnimi wysiłkami tych, którzy sprzeciwiają się zmianom i starają się was dalej zniewalać starymi metodami. Zmiany zachodzą szybciej niż kiedykolwiek, ale niektóre z nich są monumentalnych rozmiarów i nie mogą się wydarzyć przez jedną noc. Róbcie swoją część, a my będziemy robić swoją i razem odniesiemy zwycięstwo. Kończę z Miłością dla was nasi bracia i siostry z gwiazd.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Robert - soulowicz.wordpress.com, edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |