Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 6, 2012

SaLuSa, August 6, 2012

Spuścizną jest, że ciemni pozostawieni sobie ciągle stwarzają wam problemy. Akcje, które oni zapoczątkowali długi czas temu ciągle postępują, ale nie mają już mocy lub impetu do urzeczywistnienia tych działań. Ich największym mankamentem były ich ambicje militarne, ale my wyłączyliśmy na stałe ich broń jądrową, którą już nie będą mogli użyć. Finansowe skrzydło kabała także się rozpadło i nie będzie mogło być wskrzeszone w starej formie. W rzeczywistości, tak szybko jak oni załatają jedną dziurę, zaraz pojawia się następna gdzie indziej. W końcu nowy system będzie jedyną odpowiedzią. Stary rozpada się, więc jest ujawniany zakres nadużyć i korupcji, które miały miejsce przez bardzo długi czas. Więc nie martwcie się tym utrzymującym się problemem, ponieważ w nie tak dalekiej przyszłości to zmieni się na lepsze.

Ponadto w przyszłości pieniądze nie będą miały takiego dużego znaczenia jak w przeszłości. Będą one uczciwie rozdystrybuowane, a system ciężkich podatków będzie znacznie zmieniony, w taki sposób, że to, co zarobicie będzie tylko raz opodatkowane. Poza tym z darmową energią, która będzie używana na wiele sposobów, aby zaspokoić wasze potrzeby, wasze wydatki będą znacznie mniejsze od obecnych. Ostatecznie sytuacja będzie taka, że cała energia jaką potrzebujecie do ogrzewania, oświetlenia, wody i gotowania będzie darmowa i wolna, podobnie jak forma transportu publicznego. Wreszcie produkty na bazie ropy nie będą dłużej stosowane lub wymagane. Czysta i ekologiczna energia będzie dostępna dla wszystkich, usuwając w ten sposób źródła wielu zanieczyszczeń na waszej planecie.

Przyzwyczajacie się już do myśli o istotnych zmianach w waszym społeczeństwie i nie spowodują one żadnych utrudnień, jak to możecie sobie wyobrażać. Plany zostały bardzo starannie ułożone i ich powodzenie jest esencją wszystkiego, co musimy zrobić. Wiemy, że niektórzy z was obawiają się, że nie mamy wystarczająco dużo czasu na wykonanie naszej pracy, ale zapewniamy was, że jesteśmy dobrze przygotowani na każdy rodzaj sytuacji. Podłoże już zostało przygotowane, a przeszkody, takie jak, pozwolenie na budowę lub inne formy zwłoki, których normalnie doświadczacie, nie będą kolidować z naszymi intencjami.

W miarę upływu czasu stajecie się bardziej otwarci na ideę współpracy z nami, a my witamy to z wielkim entuzjazmem. To zawsze było naszą intencją, że powinniście na przykład, być zaangażowani w oczyszczenie waszej Ziemi. Istnieje wiele obszarów, które zostały poważnie uszkodzone, zanieczyszczone i ogołocone poprzez wylesianie. Nie obawiajcie się, że długo to jeszcze potrwa, możemy pomóc odbudować je bardzo szybko. W zasadzie poprawimy wszelkie obszary wykraczając ponad to, czym były wcześniej i wiemy dokładnie, co jest wymagane, aby utrzymać równowagę z naturą.

Należy pamiętać, że nasze Statki Matki są w niektórych przypadkach o wiele, wiele mil dłuższe i znacznie większe niż niektóre z waszych miast. Wieziemy ze sobą wszystko, co prawdopodobnie będzie nam potrzebne, w tym duże floty małych jednostek do wykonywania zadań w waszej ziemskiej atmosferze. Statki Matki, które często widywaliście są najczęściej w kształcie cygara ale są też takie, które mają kształt okrągły. Zazwyczaj nie podchodzimy zbyt blisko Ziemi z naszymi największymi jednostkami, gdyż mogą spowodować one nieprawidłowe działanie w waszych systemach energetycznych. Jednak, zobaczycie je powyżej granicy atmosfery, a na pewno będzie bardziej widoczna nasza obecność, kiedy podejdziemy bliżej was.

Przyzwyczajacie się już do idei wielkiego kroku naprzód, który uczyni łatwiejszym zapoznanie się z nowymi technologiami. W większości przypadków będą one oszczędnością czasu, niezanieczyszczające i ekonomiczne w użyciu i naturalnie ich używanie wymaga mniej waszego wkładu. Pozostawią wam o wiele więcej czasu dla siebie lub na realizację innych zainteresowań. Innymi słowy będziecie mieć mnóstwo czasu wolnego, by rozwijać swoje hobby, lub cokolwiek, co pomoże nadal rozszerzać waszą wiedzę. Ponieważ będzie można podróżować w przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, wasza wiedza będzie rosła bardzo szybko. Jeśli macie wystarczająco rozbudowany poziom świadomości, może zechcecie dołączyć do jednej z Federacji, takich jak Galaktyczna Federacja Światła.

Od kiedy jesteście tak blisko najważniejszych zmian, o których zostaliście powiadomieni, w międzyczasie nie ma się czym martwić. Wasza przyszłość została już ustalona i jedna rzecz jest pewna, a mianowicie że koniec czasów jest boskim dekretem i nadejdzie stosownie do niego. Nic nie zmieni końcowego efektu i nie ma znaczenia, co dzieje się do tego czasu. Kiedy zaczniecie to rozumieć, nie będzie już konieczności katastroficznego zakończenia cyklu. To było tylko wtedy, gdy wydawało się oczywiste, że człowiek został uwięziony w niższych wibracjach i wyglądało to tak jakby nie było żadnego wyjścia.

Z uznaniem stwierdzamy, ze zareagowaliście dobrze na nasze próby podniesienia was. Chociaż ciemni mieli coraz obszerniejszą kontrolę nad wami, uchwyciliście się Światła i przebudziliście się na to, co się dzieje. Wasz wzrost świadomości przyciągnął jeszcze więcej Światła na Ziemię, a linie siatki wokół niej zostały odnowione i ekstremalnie uaktywnione. Podobne przyciąga podobne i staliście się tak potężni, że nie tylko zatrzymaliście ciemnych na ich drodze, ale osiągnęliście nad nimi zwycięstwo. Wkrótce ujrzycie ich wydalenie i powstrzymanie rozszerzania ich sieci ciemności. Jest wiele do zrobienia i jesteśmy gotowi, aby zakończyć trwające niezbędne oczyszczanie. Utrzymywaliśmy szkody na niskim poziomie, ale nadszedł czas, aby zakończyć rozpoczętą pracę.

Ciemnym pozwolono wprowadzić w życie ich plan, ale Światło zawsze wygra. To była tylko kwestia tego jak dobrze zareagują pracownicy Światła, gdyż często się inkarnowaliście i byliście ściągani w dół przez negatywne energie i zapomnieliście swój życiowy plan. Pomoc jest zawsze pod ręką, by z niej skorzystać, ale czasami jest trudno do was dotrzeć. Pokusy poziomów fizycznych są zachęcające i trudno się im oprzeć, ale z doświadczeniem możecie wznieść się ponad nie. W rzeczywistości nikt nie upadnie, dopóki będziecie kontynuować stawianie czoła wyzwaniom niższych wymiarów, aż będą przezwyciężone.

Jestem Salusa z Syriusza i proszę was zachowajcie skupienie na Wzniesieniu, gdyż to jest najważniejsze, a spędziliście wiele, wiele istnień ludzkich, aby osiągnąć ten punkt. Dobra robota i w pełni na to zasłużyliście.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Robert - soulowicz.wordpress.com, edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |