Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, May 9, 2012

SaLuSa, May 9, 2012

Są wśród was ci, którzy budzą się właśnie do swoich misji w miarę jak zbliżacie się do najbardziej intensywnego okresu aktywności. Byty te czekały na ten konkretny czas by być dostępnymi dla mas które będą potrzebowały przewodnictwa by zrozumieć co się dzieje wokół nich. Zdarzenie będą postępowały coraz szybciej, co spowoduje pewne zamieszanie i strach. Wszyscy pracownicy światła mogą pomagać w takich czasach i prosimy by byli gotowi podzielić się swoją wiedzą z innymi. Będziemy dalej pomagali naszym sojusznikom i wiele gwiezdnych ziaren powstanie, będąc ostrożnie przygotowanymi dokładnie na to na co pozwala ich doświadczenie. Tak wiele jest robione w celu zapewnienia ze dokonacie przejścia wraz z Matką Ziemią i że tak wielu z was jak to tylko możliwe odniesie sukces. Nawet ci którzy nie są jeszcze gotowi potrzebują pomocy, jako że oni też potrzebują zostać uświadomieni co ich czeka.

Zgodnie z waszą perspektywą wydarzeń, doświadczycie szoku bądź niespodzianki gdy sprawy naprawdę nabiorą tempa. Ludzie potrzebują zrozumieć że wstrząs jest nieunikniony i jest niezbędny by oczyścić ziemię z niższych wibracji które nie mogą przejść w wyższe. Wszystko odnajdzie swoje właściwe miejsce i nie może być inaczej. Prawa wszechświata są nieodwracalne i nie mogą być ignorowane bez wywoływania karmy. Mamy nadzieję że będziemy mieli wystarczająco dużo placówek które zapewnią potrzebne informacje. W rzeczy samej, cały koncept zmian będzie musiał być szczegółowo wyjaśniony, jako ze bez wątpienia niektórzy będą czuli że to co się dzieje jest niechcianą ingerencją w ich życie.

Jak zauważyliście, zamieszki szerzą się na świecie w miarę jak wołania o wolność i pokój osiągają nowe poziomy. Ludzie zaczynają sobie uświadamiać jaka mają moc by zmienić władzę i nie boją się już konfrontacji ze swoimi liderami. Przynosi to efekty i elektryzuje więcej osób do protestów, oraz generalnie przynosi rezultaty. Będzie to trwało nadal i my mamy własne plany upewnienia się że nie zostanie wam odmówiony powrót do waszych prawomocnych dróg życia. Te prawa które stoją w sprzeczności z konstytucjami zostaną anulowane i napisane na nowo. Wszystko to ruszy już bardzo niedługo i ci którzy popełnili zbrodnie przeciwko wam zostaną usunięci ze społeczeństwa.

Galaktyczna Federacja jest zaangażowana w przekonywanie waszych polityków do zaadoptowania bardziej dalekosiężnych polityk, tak by odzwierciedlały zmiany które całkowicie odmienią wasze życia. Nie ma sensu kontynuowanie strych metod myślenia, jako że nowy paradygmat został stworzony by wprowadzić w wasze życia zmiany. Kiedy już zostanie uświadomione że Wzniesienie jest największym wydarzeniem w ogóle w historii Ludzkiej Rasy, więcej uwagi zostanie poświęcone waszym potrzebom. W rzeczy samej, to Wy będziecie decydowali według jakich reguł będziecie żyli i nigdy już więcej decyzja ta nie zostanie wam odebrana. Nie będziecie już dłużej rządzenie przez tych pragnących jedynie zaspokoić własne ambicje. Zmiany te nadejdą gdy aresztowania utorują drogę dla reform.

Spójrzcie daleko w przód Moi Drodzy i wiedzcie, że przejdziecie bezpiecznie przez następnych kilka miesięcy do miejsca w wyższych wymiarach. Tam wasze życia będą rafinowane nawet dalej gdy wejdziecie na wyższą ścieżkę do pełnej świadomości. Wkrótce zobaczycie że obecna rzeczywistość widziała rozwój ciemności raczej niż światła. Utrzymywała wibracje na niskim poziomie z którego bardzo ciężko było wam się podnieść. Jednakże, jako że plan dla was zakładał zakończenie tego cyklu Wzniesieniem, zezwolił on nam i innym Bytom Światła na asystowanie wam w tym. Kto nadaje się do tego lepiej niż wasze rodziny światła , które działają z boskiego rozkazu który w razie konieczności daje nam upoważnienie do interwencji w wasze życia. Tym co zrobiliśmy było wzmocnienie naszych sojuszników, tak że powstrzymali Ciemnych przed kompletnym przytłoczeniem was.

Jak na razie, nasza misja osiągnęła swoje cele i stoimy w gotowości by bardziej wejść w wasze życia w czasach końca. Dowody naszej obecności kumulowały się w miarę jak nasze statki podchodziły bliżej i częściej niż kiedykolwiek. Niemal nie potrzebujecie Ujawnienia by być przekonanymi o naszym kontakcie z wami, ale pokaże ono że nasza obecność jest oficjalnie akceptowana. Pozwoli nam to spotkać się z wami na waszym poziomie i przygotować was na to co ma nastąpić i będzie to cudowny czas. Nie zajmie wiele czasu najbardziej sceptycznym z was uświadomienie sobie, że jesteśmy waszymi przyjaciółmi i w żadne sposób nie jesteśmy zagrożeniem dla waszego życia. W rzeczy samej, wkrótce dowiecie się o różnych zmianach w których wam pomożemy, które podniosą jakość życia do poziomu który jest wygodny i przyjemny.

Prawda o waszym życiu zostanie ujawniona w sposób pewny, tak byście zrozumieli że przez eony nie doświadczyliście go na poziomie na którym powinniście. Z tymi rewelacjami będziecie jasno widzieli dokąd zmierza wasza przyszłość. Dowiecie się też że Jeden Bóg zawsze o was dbał i nawet na sekundę nie wycofał miłości która was otacza. Jesteście wszyscy kochani ponad zrozumienie i bez wyjątków. Powtarzamy iż żadna dusza nie jest skazana lub potępiona na wieczność i że wszystkie są równo traktowane. Byliście w doświadczeniu dualności i świadczenia są przygotowywane dla tych którzy zostali uwikłani w niższe energie i stracili kontakt ze swoim Wyższym Ja.

Nic nie jest statyczne we Wszechświecie który ciągle się zmienia, zawsze jest więc coś nowego do nauczenia się i odkrycia. Siła napędowa zabiera was powrotem do źródła, wszystkie dusze są na tej ścieżce i pragną jej zrealizowania. Jest to we wszystkich duszach i stopniowo zbierają się tworząc większe jednostki świadomości. Spogląda się na was jak na najdzielniejsze z dusz, jako że pozwoliliście sobie zostać wessanymi w ciemność niższych wibracji. Jednakże mieliście zapewnienie że kiedy cykl zbliży się do końca, otrzymacie pomoc w powrocie do pełnej świadomości. To jest oczywiście okres którego obecnie doświadczacie oraz przyczyna dla której tu jesteśmy.

Jestem SaLuSa z Syriusza i zapewniam że jesteśmy bardzo blisko zadeklarowania naszej obecności tak, abyśmy przyjść pomiędzy was. Będzie to dla nas tak ekscytujące jak dla was i mamy wiele spraw do omówienia.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Michał


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |