Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 9, 2012

SaLuSa, November 9, 2012

Długie oczekiwanie zakończyło się i Obama jest świadom czego się od niego oczekuje, i że jest on odpowiednim człowiekiem do tego zadania. Jak każda inna dusza, pracował w kierunku tego okresu życia, aby osiągnąć najważniejszy cel kontraktu swojej duszy. Wkrótce zorganizuje się i wyjdzie do przodu ze zmianami, o których wie, że są konieczne do zabrania ludzkości w kierunku postępu. Jesteśmy z nim w ciągłym kontakcie i często informowaliśmy go jaka jest jego rola. Kilka czynności prawnych będzie podjętych w celu rozpoczęcia usuwania najwyższych rangą członków Iluminatów [usunięcie ze stanowisk 4 generałów amerykańskich w ostatnim tygodniu, może być tu dobrym przykładem - kr]. To skutecznie usunie resztki ich władzy, którą utrzymują i rozwieje ich ostatnie nadzieje na jej utrzymanie. Pozwoli to następnie na większe oczyszczanie z ciemnych na niższych poziomach.

Prosimy was, abyście nie poddawali się w swoich wysiłkach w rozprzestrzenianiu Światła, gdyż zbiorowa świadomość ludzka ciągle potrzebuje każdego wsparcia i zachęty na rozszerzanie się. Krótko mówiąc, będzie dość dużo przebudzenia, gdy prawda zacznie wychodzić na jaw i chcemy, aby miało to pozytywny skutek, a nie było powodem do strachu. Istoty Ludzkie nie lubią zmian, czując, że są one zagrożeniem dla ich stabilności oraz ich komfortu tego co znają i tego, do czego są przyzwyczajeni. Jednakże nie powinno zabrać zbyt długo czasu zanim my odegramy naszą rolę i otwarcie skomunikujemy się z wami. Jedną rzeczą jest przekazywanie naszych wiadomości przez medium, a inną nasze pragnienie, abyście zobaczyli kim jesteśmy. Nasza obecność wkrótce przezwycięży wszelki strach związany z nami, gdyż będzie zauważone, że przychodzimy jako Ambasadorowie Pokoju.

Wciąż wymagamy, aby wasze jednostki zbrojne nie otwierały do nas ognia, jeśli mamy poruszać się swobodnie po waszym niebie. Pomimo tego, że możemy uniknąć niebezpieczeństwa, pragniemy zbliżyć się do was i nawiązać kontakt bez żadnego ryzyka dla waszej krzywdy. Ci z was, którzy są mediami zauważają, że pojawiamy się częściej tam, gdzie zbierają się siewcy Światła i to nadal będzie kontynuowane. Jest to nasz sposób nie tylko na chronienie was, ale także otaczanie was większym Światłem tak, aby wszyscy zaangażowani unieśli się jeszcze wyżej. Tak było na konferencji w Sedonie i niektórzy z was byli zaskoczeni ogromem tego doświadczenia. Wyobraźcie sobie, jakby to było już częścią waszego normalnego życia, gdyż wkrótce stanie się to codziennym wydarzeniem. Otarliście się o wyższe wibracje i uzmysłowiliście sobie jak cudowne jest to uczucie.

Ten i oczywiście następny miesiąc będzie jedną wielką kontynuacją napływów energetycznych, które sukcesywnie podniosą wasze wibracje jeszcze wyżej. Każda dusza będzie czuła się dotknięta w ten czy inny sposób i ci, którzy są daleko posunięci na drodze do Wzniesienia zaabsorbują je dość łatwo. Dla tych, którzy jeszcze nie otworzyli się na nie, może to być niełatwym doświadczeniem gdyż ich ciała nie przygotowały się na ich przyjęcie. Prawdopodobnie pozostawią one tych ludzi w dezorientacji i bez możliwości zrozumienia tego co się dzieje. Jest to czas, aby ześrodkować się i zrelaksować, gdyż podczas przygotowań do wzniesienia się stres jest waszym największym wrogiem. Wasze ostateczne wyzwolenie się ze szponów ciemnych powinno pomóc w uwolnieniu napięcia i negatywnych uczuć tak, aby powódź Światła mogła was ogarnąć.

Nasi sprzymierzeńcy są obecnie zmotywowani bardziej niż kiedykolwiek i mogą wyjść do przodu z planami, które były długo wstrzymywane. Mogą oni wykonać pracę papierkową, która pozwoli nam posunąć sprawy do przodu. Podobnie jak i wy, niecierpliwie oczekujemy na czas rozpoczęcia działania. Chcemy podziękować wszystkim pracownikom Światła za ich poświęcenie na rzecz poszczególnych zadań, gdyż bez tego sprawy nie byłyby tam, gdzie są obecnie. Teraz zasłużyliście na to, aby zbierać korzyści z waszej pracy i wkrótce znajdziecie przyjemność w stawaniu się częścią zmian, i w których będziecie mogli brać czynny udział. Dwoistość coraz bardziej zanika, aby zostać zastąpioną przez wolność i pokój dla wszystkich ludzi.

Obecnie jest to przypadek „czekania i patrzenia” jak rzeczy rozwiną się od tego momentu. Nasza koncentracja skupia się na zmianach rządowych, aby umożliwić rozpoznanie tożsamości naszych wybranych przedstawicieli i przyśpieszyć postęp w ich pracy. To w rezultacie doprowadzi do ustanowienia podwalin nowego organu władzy, któremu leży na sercu wasze dobro. Wkrótce będziecie mogli zaufać tym, którym będzie dana władza w waszym imieniu. Nie będzie więcej sprzecznych interesów i fałszywych obietnic. Przyciągnęliście tak wiele Światła na Ziemię, zasłużenie tworząc wyższe wibracje, które nie pozwolą już dłużej ludziom wibrującym niżej od was przejmować dowodzenie. Właśnie to jest powodem ich usuwania.

W przyszłości, gdy wybierzecie swoich przywódców, będą oni tymi, którzy są wysoko rozwinięci duchowo. Mądre głowy będą rządziły przez zgodę, a decyzje będą opierały się na miłości i wszystkim tym co prowadzi do radości i szczęścia. Ani jedna dusza nie będzie miała ukrytych motywów w sercu i umyśle, gdyż na wyższych poziomach wszystko jest przejrzyste i pochodzi od Światła. W towarzystwie innych miłosnych dusz życie staje się ekstatyczne i pełne wraz z niekończącym się świętowaniem boskości. Absolutnie wszystko czego tylko pragniecie będzie dla was dostępne i wraz z waszą mocą tworzenia nie będzie wam niczego brakowało. Po tak długim życiu w dwoistości, zmiany będą dosłownie nie z tego świata. Życie nie będzie podobne do niczego, co dotychczas doświadczyliście i przerośnie wasze najśmielsze oczekiwania.

Tak więc, moi Drodzy, odpoczywajcie spokojnie i cieszcie się tym co właśnie będzie miało miejsce. Wszelkie niedogodności podczas zmian będą chwilowe, a nasze wsparcie zapewni, że będziecie pod dobrą opieką. Oczywiście zajdą ogromne zmiany i my jesteśmy jak najbardziej odpowiedni do tego zadania. Mamy obecnie setki naszych statków w waszej atmosferze, a ogromne statki mateczne usytuowane są niedaleko powyżej, aby dostarczyć wam w bardzo krótkim czasie wszystkiego czego potrzebujecie. Wielu z was odwiedziło nas w czasie snu, i gdy otwarcie spotkamy się z wami, będziecie pamiętali nawiązany kontakt. Nasza Galaktyczna Federacja Światła obejmuje te Gwiezdne Narody, z których pochodzi większość z was. Będą więc miały miejsce bardzo emocjonalne zjednoczenia wtedy, gdy znajdziemy się razem podczas spotkań z prawdziwą rodziną.

Jestem SaLuSa z Syriusza i mówię wam, że różni członkowie naszej Federacji patrzą na siebie jako Jedność. Na Ziemi macie tendencję do trzymania się własnych klanów i nie łatwo mieszacie się z innymi, tak jak my to robimy. Przygotujcie się do odrzucenia takich odczuć i radujcie się myślą, że wszyscy jesteśmy Jednym. Do chwili, w której spotkamy się, nadal będziemy wysyłać wam naszą bezgraniczną Miłość dla podniesienia waszego samopoczucia.

Jestem SaLuSa.

Dziękuję, Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |