Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 5, 2012

SaLuSa, November 5, 2012

Moi drodzy, co za wspaniale zgromadzenie ludzi miało miejsce w Sedonie na konferencji witryny 2012 Scenario. Bez wahania setki osób przybyło, aby spotkać się przez 3 dni i wysłuchać mówców dobrze znanych za ich poświęcenie w rozprzestrzenianiu Światła. Ta uczta roznieciła miłość i Światło we wszystkich zainteresowanych i stworzyła fokus, który rozprzestrzenił się dookoła. Była ona latarnią, która przywołuje inne dusze i sygnalizuje intencję podniesienia wibracji jeszcze wyżej. Zwiększa to również szansę na wyłonienie się pierwszego Miasta Światła w bardzo krótkim czasie. Te zaangażowane drogie dusze są prawdziwymi pracownikami Światła, które odpowiedziały na wezwanie do połączenia rąk i zapoznania więcej osób ze Wzniesieniem.

Oglądaliśmy wzrastające Światło nie tylko z góry, ale nasi przedstawiciele z aniołami byli również obecni, będąc świadkami piękna i radości waszego zgromadzenia z pierwszej ręki. Również zapewniliśmy, że nie było ingerencji w waszą konferencję, ponieważ taka eksplozja Światła przyciąga ciemnych, którzy chcieliby je ugasić. Byłoby także dobrze, abyście wy ze Światła, chronili siebie i prosta wizualizacja umieszczenia kokonu Światła wokół siebie zapewni ochronę. Dowiedzieliście, że gdzie jest wielu o podobnym umyśle i intencji, tam jest natychmiastowe połączenie i swoboda wypowiedzi, która jest nieskrępowana przez społeczne obyczaje lub praktyki. Czuliście się nieskrępowani i byliście w stanie zaakceptować inne dusze bez pytania. W waszej przyszłości tego rodzaju akceptacja będzie normalnym sposobem interakcji z innymi.

Wspominaliśmy wiele razy, że jesteście o wiele bardziej potężni niż zdajecie sobie z tego sprawę. Miejcie wiarę bardziej niż kiedykolwiek przedtem i wiedzcie, że nic nie jest niemożliwe. Jeśli macie intencję i wiarę we własne siły, wtedy dzieją się cuda. Bądźcie postępowi w swoim myśleniu i starajcie się nie patrzeć wstecz. Skupiajcie się na tym, co jest dobre i ze Światła. Wzniesienie jest zapewnione, ale nie siedźcie bezczynnie, gdyż wasza pomoc jest teraz bardziej ważna, niż kiedykolwiek. Będzie jeszcze oczyszczanie, które jest konieczne, jak jesteście tego świadomi, i możecie pomóc zmniejszyć jego wpływ poprzez wysyłanie swojego Światła dla Matki Ziemi. Jej pragnieniem nie jest powodowanie szkód i śmierci, ale jej Wzniesienie jest tak samo ważne, jak wasze własne, jeśli nie bardziej. Myślcie o jej potrzebach jak o swoich, gdyż Wzniesienie jest czasem na połączenie się w Jedność.

Życie na waszej obecnej Ziemi zbliża się ku końcowi i z konieczności, ponieważ cykl dwoistości zakończył już swój kurs. Nic nie stoi w miejscu, lecz jest w ruchu i zmiana zajmie nowe stanowisko w zależności od jej wibracji. Separacja dusz na Ziemi jest więc dość naturalnym zjawiskiem, gdyż Prawo Przyciągania jest zawsze w akcji. Nie martwcie się o czyjąś ścieżkę, ponieważ wszyscy mają przeznaczone, aby podążać tą, która została już przez nich zaplanowana. Wszyscy znajdziecie się w swoim odpowiednim miejscu, aby kontynuować swoją ewolucję. Nie myślcie o utraceniu kontaktu z tymi, których kochacie, gdyż zawsze będziecie jednym z nimi, gdziekolwiek oni są. W wyższych wymiarach czas i odległość nie są przeszkodą w podróżowaniu lub komunikacji.

W USA wybory prezydenckie dobiegają końca i prezydent Obama powróci do władzy, aby zabrać was wszystkich do Złotego Wieku. Jak dotąd widzieliście niewiele z jego prawdziwych zdolności lub chęci zaprowadzenia pokoju na świecie. Ciemni mogli użyć swoich metod do mianowania swojego wyboru, ale my ze Światła nie pozostajemy bez naszych sposobów w zapewnieniu sukcesu naszemu wyborowi. To zwycięstwo jest zapewnione, a w następstwie naprawdę zobaczycie jak rzeczy nabiorą kształtu. Doprawdy będziecie całkowicie zaskoczeni, gdy sprawy naprawdę zaczną się dziać. Zostało tylko kilka tygodni na przeprowadzenie tego co jest potrzebne dla was przed wejściem w nowy okres życia. Bądźcie przygotowani na zmiany, dzięki czemu będziecie w stanie sprostać im bez trudu. Nie są one przeznaczone po to, aby utrudnić wasze życie, ale aby poprawić je ponad wasze najśmielsze oczekiwania.

Sztorm Sandy był zjawiskiem naturalnym potrzebnym Matce Ziemi dla przygotowania jej do Wzniesienia i dalsze zmiany odbędą się tam, gdzie są głęboko zakorzenione negatywne energie. Na innym poziomie jesteście świadomi, że tego rodzaju oczyszczanie się wydarza, a kiedy w wyniku tego ludzie odejdą, to nie będzie przypadkowe, tak jak zazwyczaj jest postrzegane. Powiemy ponownie, że nic nie dzieje się przez przypadek, ale wszystko jest z góry przesądzone. Podniesienie zbiorowej świadomości pokonało potrzebę oczyszczania w bardziej drastyczny sposób, więc można wam za to pogratulować. Co teraz rozumiecie jest wyraźnym przykładem waszej mocy tworzenia własnej rzeczywistości.

Jak musicie zdać sobie sprawę, kilka następnych tygodni będą dla was bardzo ważne i powinny w końcu pokazać wam drogę do domu. Nie możemy się doczekać na to rozpoczęcie, abyście mogli być już świadomi tego, co się dzieje i abyśmy już mogli rozpocząć z wami współpracę. Gdy istoty, które stoją na waszej drodze zostaną usunięte, wszyscy będziemy znacznie swobodniejsi w poruszaniu się tak jak chcemy. Wtedy o wiele więcej zmian zostanie wprowadzonych, dzięki czemu będziecie w stanie podróżować dużo szybciej w dowolne miejsca na waszym świecie. Wszystkie nasze obietnice zostaną spełnione dość szybko, gdyż już jesteśmy gotowi na dalsze działania od bardzo długiego czasu. Nasz plan obejmuje zmiany na całym świecie i mamy asystę, aby rozpocząć działania w wielu częściach świata jednocześnie.

Zrozumcie fakt, że zrobiliście tak wielki postęp w ustanowieniu Światła na Ziemi, że zmniejszyło to potrzebę na traumatyczne i katastrofalne zmiany. Były liczne proroctwa wracając wstecz wiele lat, które były w oparciu o “prawdopodobieństwa”odgrywane przez was. Czym dalej wracacie w czasach biblijnych, tym bardziej były katastroficzne przepowiednie. Jednakże niektórzy ludzie lgną do tych starych przepowiedni utrzymując linię czasową, która istnieje do dziś, ale nie ma ona energii, aby wpłynąć na czasy ostateczne. Tak więc zrozumcie ,że nikt nie jest “w błędzie”, tylko przywiązał się do określonego rezultatu, który nie ma już zastosowania.

Jestem SaLuSa z Syriusza i dziękuję pracownikom Światła na całym świecie za ich ciągłe zaangażowanie dla Wzniesienia i Michaelowi za pewność siebie, aby dostarczyć mój komunikat na konferencji. Odnoszę się do niego jako Michael, bo jak dla każdego innego, pełne imię niesie energię, która jest specjalna dla tej osoby. Radosne błogosławieństwa dla was wszystkich.

Jestem SaLuSa.

Dziękuję, Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczyła Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |