Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 10, 2011

SaLuSa, January 10, 2011

Po długim okresie czasu, wasze podejście do duchowości skutkowało nabraniem przekonania, że jesteście oddzieleni od Boga. To sprawiło, że przez niepoliczalną ilość wcieleń szukaliście Go tu, tam i w każdym innym miejscu. Gdy wasza świadomość zaczyna się rozszerzać, uzmysławiacie sobie, że Bóg istnieje zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz a wszystko co istnieje, zawiera się w Jego energii. Oznacza to, że jesteście częścią waszego wszechświata a przez to częścią Wszystkiego Co Jest – Najwyższego Stwórcy. Dzięki temu że wznieśliście się ponad konieczność wskazywania wam drogi przez inną duszę, mogliście objąć kontrolę nad własną ścieżką. Decyzje przez was podejmowane, w pełni odzwierciedlają wasze pragnienia i stajecie się mistrzami własnego przeznaczenia. Przekonania kreowane są przez wasze doświadczenia i zdajecie sobie sprawę z faktu, że to wy jesteście tymi którzy je wywołali. Teraz jesteście wolni by iść naprzód bez polegania na innych i również sami możecie zezwolić im, by podążali w przez siebie wybranym kierunku.

Odnalezienie prawdziwego Siebie pozwala wam zrozumieć cel własnego życia i kierować doświadczeniami w odpowiedni sposób. Wy i tylko wy sami ponosicie za nie odpowiedzialność, jako że przyciągacie wszystko w czego kierunku płyną wasze intencje. Z konsekwencją namawiamy byście utrzymywali pozytywne nastawienie odnośnie rezultatów których oczekujecie od życia. Jeśli wyznaczyliście sobie za cel Wniebowstąpienie, trzymajcie kurs i nie pozwólcie by cokolwiek rozproszyło waszą uwagę. Czas w którym obecnie żyjecie zaczyna ujawniać zmiany i gdy Matka Ziemia kontynuuje swe działania, niektórzy z was zostaną w nie zamieszani. Postarajcie się zaakceptować je takimi jakie są bez odrywania się od własnej ścieżki, wiedząc że cokolwiek wymagane jest do ukończenia tego cyklu przechodzi właśnie proces kucia. Ten rok z pewnością obfitować będzie w nagłe wydarzenia, które gdy już wybuchną, rozpoczną całe serie kolejnych.

Być przezornym to być przygotowanym na wszystko, chaotyczne wydarzenia pozostawią was bez przekonującej odpowiedzi na pytania kto, lub co je spowodowało. Nie będzie to jasnym, dopóki nie nawiążemy Pierwszego Kontaktu i nie będziemy mogli przekazywać do publicznej wiadomości naszych obserwacji oraz ostrzeżeń na temat nadchodzących wydarzeń. Nasza obecność sprawi, że będziecie prowadzeni i chronieni wszędzie gdzie to możliwe. Na chwilę obecną, Ciemne Siły panikują starając się wprowadzić tyle zamieszania ile się da. Dopóki całkowicie ich nie rozbroimy, będą mieli środki by zakłócać przebieg planu nie przejmując się konsekwencjami. Oczywiście ich celem jest jedynie wywołanie zamętu i zniszczeń w waszych życiach na największa możliwą skalę. Nie będziecie musieli znosić tego dużo dłużej i nasze plany usunięcia ich liderów od władzy są już w zaawansowanej fazie. Gdy nasi sojusznicy dostaną sygnał, wówczas wkroczą do akcji a wydarzy się to gdy tylko będziemy mieć pewność iż rezultaty działań będą pozytywne.

Nie pozwólcie by frustracja zmąciła wasze rozumienie nadchodzących miesięcy, gdyż rozwój pewnych spraw jest konieczny by umożliwić odtajnienie prawdy. Nawet jeśli zapowiedziano coś do czego ostatecznie nie doszło, wciąż skutkiem tego było uświadomienie większej ilości osób w ważnej roli jaką odgrywamy w waszej przyszłości. Posłużyło to skutecznie jako przeciwciężar strachu, który utrzymuje się w wielu z was jako rezultat braku wiedzy na nasz temat. Ciemni, by uwypuklić to niewłaściwe postrzeganie, wykorzystali przemysł filmowy jak i media. To wszystko szybko się zmieni gdy będziemy mogli przemówić do was bezpośrednio, jako że nie będzie trudnym ukazać nam się takimi jakimi jesteśmy w rzeczywistości. Nasze plany zostaną dobrze wyjaśnione; by nie pozostawić żadnych wątpliwości co do naszych pokojowych intencji.

Poprzez własną siłę determinacji, będziecie widzieć drogę przed sobą i rosnąć w świadomości, jako że potężne, wznoszące energie nieustannie docierają do Ziemi. W Układzie Słonecznym odnotowywana jest spora aktywność i jasnym staje się, iż poważniejsze zmiany właśnie mają miejsce. Inne planety, podobnie jak Ziemia, przywracane są do porządku w przygotowaniu do Wniebowstąpienia. Nie można zanegować faktu, że te wydarzenia są bezprecedensowymi w całej znanej wam historii. Wasi naukowcy, nie będąc pewnymi ich znaczenia, są powściągliwi w wygłaszaniu publicznych oświadczeń. Rozumiemy ich opory, gdyż bez właściwego zrozumienia istnieje obawa wywołania w ludziach strachu.

Wraz z innymi obserwowanymi zmianami, mamy nadzieję znaleźć się wkrótce w sytuacji umożliwiającej ujawnienie wam prawdy. Jednak od jakiegoś czasu cały proces Wniebowstąpienia był z wami omawiany. Wracając do okresów sprzed tysięcy lat, odnajdziecie uczone istoty, które przepowiadały obecny koniec czasów. Często odnoszono się do tego jako czas „zbiorów” dusz, ponieważ wiadomo było że ci, którzy podążą za Światłem zostaną z Ziemi podniesieni. Takie wydarzenia miały miejsce również podczas trwania cyklu, jak na przykład zniknięcie Majów. Wniebowstąpienie jest całkiem naturalnym wydarzeniem podlegającym Prawom Wszechświata, dlatego każda dusza która jest na to gotowa może wznieść się do raju. Jak już wcześniej wyjaśnialiśmy, ze względu na dyspensę umożliwiającą masowe Wniebowstąpienie, wszystkie dusze dostały taką możliwość.

Zapominając już o wpływie zmian na wasze codzienne życie, wspaniale jest być teraz na Ziemi. Pewnego dnia spojrzycie za siebie i będziecie czuli się niezwykle uprzywilejowani dzięki możliwości bycia częścią tego doświadczenia. Jeśli podejdziecie do tego w ten sposób, nie będzie to miało na was innego wpływu poza cudami i pięknem Boskiego Planu jaki się wam ukaże. Bez względu na to co się stanie, przetrwa każda dusza gdyż jesteście nieśmiertelni i nic takiego jak śmierć nie istnieje. Każdy jeden z was dotrze do punktu odpowiedniego dla fazy waszej ewolucji, gdyż nikt inny prócz was nie podejmuje żadnych decyzji. Dopóki nie poczujecie się gotowi by kroczyć ścieżką ku Wniebowstąpieniu, będziecie godzić się na kontynuowanie własnych doświadczeń. Nikt nie będzie postrzegać waszego wyboru jako porażki, podobnie też nie będzie żadnego osądu. Wasza wolna wola jest mocno chroniona i szanowana.

Jestem SaLuSa z Syriusza i w imieniu Galaktycznej Federacji, obiecuję że pomożemy zapewnić wam tak łatwą przeprawę przez końcowe czasy jak to możliwe. Nigdy nie przestajemy pracować dla was i naszych sojuszników, którzy są już bliscy sukcesu w dźwiganiu prawdy na światło dzienne.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.