Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 12, 2011

SaLuSa, January 12, 2011

Po zejściu na dno ciemności robicie teraz wspaniały zwrot. Powrotna droga ku Światłu, była morderczą ścieżką na której napotykaliście wyzwanie za wyzwaniem i udowodniliście swoją zdolność i zamiar osiągnięcia Wniebowstąpienia. Gdzieś we wnętrzu znaleźliście siłę by wznieść się nad niższe wibracje. Teraz kroczycie pewnie nową drogą która obiecuje wam dotarcie do końca jeszcze w tym cyklu dualności. Pracowaliście na to przez eony, nawet jeśli w ostatnim czasie wiedzieliście o tym jedynie dzięki przebłyskom wspomnień w podświadomości. Taki właśnie był plan od samego początku, aby wyzwolić was z ograniczających niższych energii. Wam przypisywane są wszystkie zasługi za pokonanie licznych przeszkód i stoicie dziś wyprostowani, promieniując Światłem niczym latarnie pośród mroków.

Nie ma powodu by zostawać w tyle, mimo że czas sprawdzianu jest tuż przed nami. Będą wzloty i upadki które wywołają wśród was różne emocje, pozostańcie jednak spokojni gdy dojdzie do ostatecznej bitwy między ciemnością i Światłem. Światło działa w delikatny sposób utrzymując balans, przez co kontynuuje przemianę niskich wibracji. Gdy już nadejdzie burza, Światło będzie spełniać funkcję linii obronnej, dzięki czemu Ciemni nie będą w stanie poczynić żadnych postępów. Pozostaną oni w szeregu a wówczas pojawią się okazje dla naszych sojuszników by naciskać na ujawnienie prawdy. Ciśnienie narasta w wielu miejscach i gdy wszystko ruszy z miejsca, odpali to kolejne wydarzenia ujawniające wszystko co do tej pory leżało pod przykryciem. Kilka państw czeka już z różnymi innowacjami, jest to obszar który do tej pory kontrolowały siły Ciemności. Tak wiele oczekuje na ujawnienie i we wszystkich przypadkach jest to coś co się wam przysłuży.

Musi zostać wypuszczonych wiele urządzeń energooszczędnych, a w szczególności te które eliminują waszą zależność od ropy. Przemysł petrochemiczny wycisnął z was całe życie szkodząc przy tym Matce Ziemi poprzez zanieczyszczenia. To musi się skończyć, plany które położą kres tak archaicznym metodom produkcji energii są już opracowane. Ironią jest, że gdy wy ponosicie koszty produktów opartych na ropie, jednocześnie istnieją tajne bazy militarne cieszące się korzyściami płynącymi z nowych technologii. Nigdy nie było planowane aby wojsko miało na nie wyłączność. Jesteście wszyscy jednością i powinniście dzielić się wszystkim co podnosi jakość życia, jednak byliście trzymani w klatce czasu dla zaspokojenia potrzeb Illuminati. Moi Drodzy, już dawno minął ten czas gdy powinniście byli poruszać się ponad narzuconymi na was restrykcjami. Zaczynacie zdawać sobie z tego sprawę i wasze wołanie o zmiany wkrótce przyniesie rezultaty.

My wszyscy z Galaktycznej Federacji będziemy przyrządami, które przyniosą kres waszym doświadczeniom braku i negowania waszych praw. Niektórzy z naszych przedstawicieli zostali już poinstruowani i otrzymali ochronę by upewnić się że prawda nie będzie przed wami dłużej skrywana. Wszystko będzie działo się jawnie i uczciwie, jednakże tam gdzie zaistnieje konieczność użyjemy naszych zaawansowanych technologii w celu zapewnienia sobie przewagi. Wzmocnimy sojuszników w taki sposób, że żadna przeszkoda postawiona na ich drodze nie będzie w stanie powstrzymać ich przed osiągnięciem ostatecznego celu. Zajmuje to trochę czasu i stąpamy bardzo ostrożnie by nie naruszyć niczyjej wolnej woli, gdyż obróciło by się to przeciw nam a tego byśmy nie chcieli. Wraz ze Świetlanym Braterstwem stojącym po naszej i waszej stronie, skorzystamy na duchowych wskazówkach które ostatecznie doprowadzą nas do pełnego chwały zwycięstwa Rasy Ludzkiej. Jesteście tego warci i nie zdajecie sobie sprawy jakże będzie to wyśmienite. Jesteście duszami Światła które doświadczyły wszystkich możliwych ataków Ciemnych, jednak wciąż zdołaliście zachować godność i niezależność. Teraz powinniście napawać się świadomością słusznie osiągniętego i wywalczonego zwycięstwa.

Trwajcie cały czas we własnym Świetle i nie dajcie się zbić z tropu przez nieprawdziwe informacje, które pojawiają się by zwieść was ze ścieżki Wniebowstąpienia. Tworzenie zamieszania jest dobrze znaną praktyką używaną w tymże celu, jednak będziecie w stanie spojrzeć ponad tym jeśli jesteście wystarczająco oświeceni.Sprawdzajcie wszystko, wiedząc że Światło działa zawsze dla dobra ogółu. Nie wywołuje strachu i nie karmi ego które jedynie patrzy gdzie samo mogłoby zyskać. W rzeczywistości wszystko czego potrzebowaliście jest na waszej planecie, jedynie dostęp do tego był odcięty aby ograniczyć waszą niezależność. W nadchodzących miesiącach zmieni się to całkowicie i będziecie spędzać przyjemnie czas biorąc udział w projektach przy których wskoczycie w przyszłość. Ostatecznie mamy stać się jednością, a nastąpi to wraz z waszym Wniebowstąpieniem.

Podobnie jak wy, my również czekamy na przełom który pozwoli nam wkroczyć pełniej w wasze życie. Wszystko to jest częścią Boskiego Planu który obejmuje odległą przyszłość. Tak naprawdę, wszyscy byliście świadomi naszej obecności od wielu wcześniejszych wcieleń a w niektórych przypadkach mieliście z nami pełny kontakt. Właśnie dlatego nie jesteśmy postrzegani jako niebezpieczeństwo, tak jak chcieliby tego Ciemni. Oni natomiast utrzymywali kontakty z bardziej negatywnymi Kosmicznymi Istotami i pozwalali im na budowę tajnych baz na Ziemi. Pod tym względem nie mogliśmy się w to mieszać, jako że jest to działanie w zakresie Prawa Przyciągania. W ostatnim czasie sporo jednak nauczyliście się w tym temacie i mogliście użyć tego dla własnego wzrostu i ochrony. Wszechświat zbudowany jest na Prawach które trzymają go w całości i w oparciu o to, zmieni się gdy wszyscy wzniosą się do raju. Jest to uporządkowany wszechświat, mimo że czasem doświadczacie oczywistych przeciwności które przyciągane są przez brak równowagi w ogólnym ruchu całości ku harmonii.

Jestem SaLuSa z Syriusza i cieszę się że nasze połączone wysiłki poskutkowały stłumieniem działalności Ciemnych. Nie poddali się lecz ich wiara w niezniszczalność została poważnie naruszona. Nie będą mogli już zregenerować sił a wszelkie słabości dostarczą naszym sojusznikom okazji na ich zdemaskowanie. Musimy oczyścić drogę dla Pierwszego Kontaktu i przygotować się by zapobiec każdej formie odwetu. Chcemy by koniec ich władzy był spokojny i właśnie nad tym pracujemy. Błogosławimy was wszystkich Światłem naszej Istoty.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.