Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 14, 2011

SaLuSa, January 14, 2011

Możemy teraz rozmawiać o nadchodzących miesiącach, które mają podnieść poziomy waszej świadomości poprzez napływ energii do Ziemi. Jest to wspaniałe, ponieważ jeszcze więcej Światła zostanie zakorzenione na planecie a to skróci czas do nastąpienia tak wyczekiwanych przez was zmian. Nic nie jest aż tak ważne jak wasza kolektywna świadomość, która jest kluczem do sukcesu. Oznacza to również, że Światło będzie tak mocno osadzone że żadna ilość działań ze strony Ciemnych nie będzie w stanie zatrzymać postępu. Jak wspominaliśmy wcześniej, tam gdzie skupienie Ciemnych kierowane jest w waszą stronę, zaistnieją zakłócenia i prawdziwy niepokój. Jest to jednak część ostatniego ruchu, który w zamierzeniu Ciemnych ma zniszczyć wszystko co zostało do tej pory osiągnięte. Po prostu pozwólcie by biegło to własnym torem, wiedząc że będzie miało minimalny wpływ na waszą przyszłość. Załamanie systemu nastąpi tak czy inaczej, jako że to co dowiodło swej niekompatybilności z waszą podróżą ku Wniebowstąpieniu, nie może tu dłużej pozostać.

Bez względu na cierpienia jakich doświadcza Matka Ziemia albo wy sami, mamy plan na przywrócenie wszystkiego do nieskazitelnego stanu. Stare struktury osadzone były w dualności i egzystowały wyłącznie dzięki ekstremom jakie ona umożliwiała. Wasza przyszłość zmierza ku harmonii i równowadze poprzez przywrócenie waszej niezależności. Nadchodzi wraz z ustanowieniem społeczeństwa opartego o sprawiedliwość, szczerość i oddanie istotom ze Światła z których część dopiero wyjdzie na scenę i poprowadzą was naprzód. Oni zawsze byli z wami szukając okazji by wyjść przed szereg, ten dzień nadchodzi a ciśnienie by prawda wyszła na jaw wciąż narasta. Boski Plan jest idealny i spełni wiele danych obietnic. Ufajcie własnym odczuciom, gdyż wiedzieliście że ten czas popchnie was w kierunku Światła. Dowiecie się prawdy na temat każdego aspektu waszej ewolucji a w szczególności ostatniego okresu jaki odegrał role w waszych życiach. Nowiny te zbliżą was znacznie ku sobie a różnice które między wami stworzyli i którymi bawili się Ciemni znikną zupełnie. Najważniejsze jednak, że zostanie wyjaśniona rola jaką my odgrywamy zarówno w waszej przeszłości, jak i przyszłości.

Wasze zmartwienia i niepokoje są jak najbardziej zrozumiałe, jednak podkreślamy raz jeszcze że sprawy rozwiążą się nie tylko w satysfakcjonujący ale najwspanialszy możliwy sposób. Wszystko wydarzy się w stosunkowo krótkim czasie i ostateczny okres przed Wniebowstąpieniem będzie pięknym, podnoszącym na duchu doświadczeniem. Niebawem odrzucicie jarzmo dualności, która była powodem stresu i braków w waszym życiu. Możemy całkiem dobitnie stwierdzić że nie macie się czym przejmować, gdyż potężne Istoty Światła stoją nad wami i upewnią się że dostaniecie wszystko czego w przeszłości byliście pozbawieni. Iluzja jest rozbijana i gdy raz pojmiecie prawdę, nie może was dłużej zatrzymać. To co zwiecie rzeczywistością, jest nierzeczywistością wytworzoną przez was i przez tych którzy wami zawładnęli. Światło zawsze przy was trwało, lecz ukryte było za zasłoną jaką na siebie naciągnęliście. Zasiedzieliście się w tym tak długo, aż uwierzyliście że to wszystko co istnieje. Światło jednak wkradło się i pozwoliło wam rzucić okiem na możliwość powstania. W rzeczywistości Ono nigdy nie może zostać wytępione i zawsze przezwycięży niższe wibracje.

Obecne wydarzenia nie mają na celu wyciągania was specjalnie ze strefy komfortu, lecz nadchodzą wspanialsze czasy które przyczynią się do czegoś większego niż tylko rekompensaty za przeszłość. Zaakceptujcie nieuniknione i spójrzcie na to jak na rozciągającą się rękę Boga, wznoszącą was nad ciemność w której żyliście o wiele za długo. Jako doświadczenie, jest to niezastąpione gdyż służy niczym ścieżka prowadząca do lepszego zrozumienia dualności i wspaniała droga do rozwoju duchowego w kierunku wyższych wymiarów. Zawsze wiedzieliście na co sobie pozwalacie a obietnica szczęśliwego zakończenia podtrzymywała was w marszu. To co można zapisać jako tysiące lat doświadczeń, z perspektywy Wyższego Ja jest niczym więcej jak mrugnięciem oka. Zaiste ze wszystkich tych doświadczeń, pozostanie z wami jedynie to czego dzięki nim się nauczyliście.

Tymczasem każdy dzień na Ziemi zdaje się być osobnym wydarzeniem, mimo że tak naprawdę wszystko kontynuowane jest w nieprzerwanym ciągu którego wątki powtarzają się wielokrotnie. Jest to ciężka, pełna doświadczeń droga która nierzadko stawia was w tej samej sytuacji raz za razem. Jednak progres zyskiwany w ten sposób, byłby trudny do osiągnięcia gdybyście nie napotykali w życiu na żadne wyzwania. Niech ta wyjątkowa okazja, do której końca już się zbliżacie, doda wam otuchy gdyż poczyniliście tak ogromny krok naprzód że jesteście gotowi by wstąpić do Raju. Patrzcie w ten sposób na życie a dostrzeżecie iż było wielkim sukcesem, dopasowanym i zaplanowanym pod wyjątkową duszę jaką jest każdy z was. To co ze sobą zabieracie, to góra doświadczenia które w przyszłości pomoże innym.

Tak wiele się teraz dzieje, jednak dopóki nie możecie spojrzeć na całość z naszej perspektywy, nie odnajdziecie w tym większego sensu. Losowe wydarzenia dopasowują się do siebie i informują nas że odpowiadacie na Światło. Jesteśmy pewni osiągnięcia sporych rezultatów już niebawem. Nie możemy dokładniej stwierdzić kiedy to nastąpi, gdyż musimy podejmować decyzje szybko i być w stanie zmienić podejście natychmiast jeśli zajdzie taka potrzeba. Ciemni są teraz pofragmentowani i przestali podążać dobrze znanym im trybem. Starają się wykorzystywać okazje i musimy obserwować ich znacznie dokładniej.

Jestem SaLuSa z Syriusza i zapewniam was że nad wszystkim panujemy, mimo to nie możemy zatrzymać wydarzeń będących rezultatem waszej wolnej woli. Mamy jednak zobowiązania wobec was oraz Matki Ziemi i nie pozwolimy by sprawy wymknęły się spod kontroli. Namawiamy sojuszników by naciskali, gdyż okazja do uzyskania rezultatów nigdy nie była lepsza. Chcielibyśmy aby ci na stanowiskach politycznej władzy zaakceptowali prawdziwe zobowiązania i służyli teraz ludziom tak jak zamierzano. Każdy kto wyjdzie naprzód otrzyma naszą ochronę i o ile z powodów karmicznych nie wydarzy się inaczej, będzie mógł doprowadzić swoją pracę do końca.

Najlepiej pomożecie swym towarzyszom poprzez zachowanie spokoju i rozprzestrzenianie Światła tak daleko jak to możliwe. Zapewniajcie ludzi że planowane jest wszystko by zapewnić szczęśliwą przyszłość i bez względu na to co wydarzy się teraz, nie potrwa to długo. Zaiste mówimy wam raz jeszcze, gdy będziemy mogli rozmawiać z wami wszystkimi, przedstawimy plan który bezpiecznie poprowadzi was do końca cyklu.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.