Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, June 15, 2012

SaLuSa, June 15, 2012

Dalej ciężko pracujemy z naszymi sojusznikami nad pokonaniem ostatnich przeszkód stojących na naszej drodze. Kiedy zostaną one usunięte, nastąpić będą mogły obwieszczenia dające podstawę przygotowującą was na serię wydarzeń mające usunąć tych, którzy kontrolowali wasze życie z kryminalnymi zamiarami. Wielu zaangażowanych to nazwiska znane wam, w wielu wypadkach, w rzeczy samej, bardzo dobrze znane, jak również kompletnie nie znane. Kiedy kluczowe postaci zostaną usunięte, będzie to zielone światło dla naszych sojuszników, by rozpocząć zakrojone na szeroką skalę aresztowania tych, przeciwko którym mamy dostateczne dowody ich winy. Będą traktowani sprawiedliwie i otrzymają prawidłowe procesy, na których będą mogli być reprezentowani. Sędziowie zostaną wybrani ze względu na szczerość i uczciwość i doświadczenie w prawidłowym i zgodnym z intencją aplikowaniu prawa.

Niektóre z waszych istniejących praw są drakońskie, szczególnie te wprowadzone przez poprzednią administrację. Jednym z naszych pierwszych kroków będzie uwolnienie fałszywie uwięzionych lub przetrzymywanych bez procesu bądź prawa do apelacji. Sprawiedliwości musi stać się zadość, podobnie jak zrozumienie okoliczności często prowadzących do akcji kryminalnych. Wiele było spowodowanych nieprawidłowym traktowaniem, które bazowało na różnicach rasowych. Wszystko to się zmieni i nie dla tego, że zostanie to ludziom narzucone, ale poprzez zrozumienie, że wszyscy jesteście Jednym. Patrzycie czasem na tych, którzy są niepiśmienni lub pozbawieni dóbr jakby byli podrzędni, ale są oni fizycznie inkarnowani dla tych samych powodów co wy – dla doświadczenia. Dusza pozostaje ta sama w każdym nowym życiu.

Nastawienia już się zmieniają jeśli chodzi o różne rasy, a najważniejsza jest zdolność postrzegania ich jako waszych braci i sióstr. Wszyscy ewoluujecie razem i jesteście w stanie pomagać sobie nawzajem ku większemu zrozumieniu celu życia i waszej w nim roli. Bądźcie dumni z swoich osiągnięć, ale nie pozwólcie, by stanęły na drodze akceptacji tego, że wszystkie dusze mają takie same prawa. Niektórzy ludzie wydają się obdarzeni wszystkim co sprawia, że życie jest komfortowe, ale pamiętajcie że to ciągle tylko doświadczenie. Co robicie ze swoim życiem i jak traktujecie innych jest kluczowym czynnikiem w determinowaniu waszego zrozumienia życia i to, jaką wybierzecie swoją następną inkarnację, która może być zupełną przeciwnością. Biedak, bogacz, co za różnica poza tym, że uczycie się o sobie i innych by podnieść waszą świadomość.

Wszyscy korzystacie w ten lub inny sposób z całej serii żyć, i znajduje to odbicie w waszym społeczeństwie. Gdy spojrzycie na wasze ostatnie 100 lat, dokonał się ogromy postęp przemysłowy, ale nie wygląda na to, aby Światło bardzo wzrosło. Mieliście dwie wojny światowe i liczne inne, które wykreowały tyle negatywnej energii, że Światło miało trudności z prześwitywaniem. Jednakże miło nam was powiadomić, że przez ostanie 30 lat pracownicy Światła przechyli szalę i Światło można teraz znaleźć na całej Ziemi. Osiągnięcie tego wymagało wiele wysiłku i wiele pomocy zostało udzielonej z duchowych wymiarów. Dlatego Wzniesienie jest obecnie zapewnione, podczas gdy kiedyś wyglądało wątpliwie.

W miarę jak nadchodzą czasy końcowe, wszystko jest gotowe na wspaniały finał, więc nie martwcie się za bardzo pozornym brakiem aktywności, bądźcie pewni że za scenami odbywa się bardzo wiele pracy. Krótko mówiąc, będzie po drodze parę niespodzianek i będzie to ekscytujący okres w waszym życiu. Wcale lub niewiele czasu zajmie zdanie sobie sprawy, że nasze obietnice były prawdziwe, i że będziemy ogromnie z wami zaangażowani. Ludziom dopiero dowiadującym się o nas w późniejszych fazach będzie się to wydawało zbyt dobre by było prawdziwe, ale szybko będą dostępne w obfitości dowody potwierdzające kierunek, w którym to wszystko zmierza.

Możemy powiedzieć, że ludzie o dobrych intencjach będą równie gotowi na Wzniesienie tak, jak ci którzy wiedzieli o nim od lat. Nie musicie należeć do żadnej grupy, czy praktykować jakichkolwiek konkretnych wierzeń. Chodzi tu o stopień w jakim byliście w stanie traktować innych tak jak siebie. Jeżeli macie miłość dla swoich Ziomków i praktykujecie ją, jesteście z pewnością Istotami Światła. Kiedy już przebudzicie się do waszego prawdziwego Ja i waszego celu w życiu, postęp i ewolucja pójdą naprzód susami. Większość z was była poddana jakiemuś okresowi nauk religijnych, co w wielu przypadkach poskutkowało wiarą w Boga. To dobry punkt startowy dla większego zrozumienia, zakładając że pozwolicie na inne koncepcje Boga. Ludzie o sztywnym światopoglądzie będą prawdopodobnie trzymali się tego co znają i wyraźnie nie będą gotowi na poszerzenie swojego zrozumienia.

W ewolucji chodzi o duszę i jej postęp w kierunku wyższych wymiarów, z których przyszliście. Każda dusza osiągnie kiedyś punkt uświadomienia, w którym prawda staje się oczywista, często poprzedzony dużą ilością duchowego poszukiwania. W takich momentach towarzyszy wam kilkoro Przewodników, którzy robią co mogą ku waszemu podniesieniu. Często byli z wami przez kilka żyć i są osobiście zainteresowani waszymi postępami. Jest również prawdopodobne, że przy różnych okazjach spotykaliście ich w waszych doświadczeniach pozacielesnych podczas snów, ale normalnie pamięć o tym jest trudna do przywołania. Takie spotkania mogą dać wam tak dużo pomocy i pewności, że budzicie się odświeżeni i szczęśliwi nie znając ku temu przyczyny. Czasem wydają się snami i możecie podejrzewać, że są czymś więcej niż jesteście sobie w stanie przypomnieć.

Wasze podróże w regionach Astralnych mogą się wydawać nierzeczywiste, jako że rządzą nimi inne prawa i wydaje wam się, że robicie rzeczy, które są niemożliwe na Ziemi. Zaczynacie rozumieć, że wasze doświadczenia są dużo bardziej ekstensywne niż sobie wyobrażacie. Kiedy się wzniesiecie wrosną nawet bardziej w kompletnie nowym życiu doświadczanym zupełnie inaczej niż to, do którego przywykliście teraz. Same zmiany technologiczne spowodują wiele zmian, ale to wasze wyniesienie w wyższe wibracje podziała na was osobiście. My z Galaktycznej Federacji Światła jesteśmy przykładem tego, czym będziecie w bliskiej przyszłości i nie potrwa długo nim będziecie kroczyli obok nas jako równi i szanowani partnerzy.

Jestem SaLuSa z Syriusza i jestem zadowolony, że możemy odbywać te dyskursy i dzielić się z wami nasza wiedzą. Błogosławieństwa dla was wszystkich.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Elisabeth


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |