Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, March 16, 2012

SaLuSa, March 16, 2012

Macie zabawne wyrażenie, o bucie będącym na drugiej nodze i w taki oto sposób to Światło teraz dyktuje co się stanie, mimo że Ciemni nigdy nie zaprzestają prób wywarcia kontroli nad wydarzeniami. Wkrótce zostaną zmuszeni do poddania się naszym żądaniom, a skoro nie mają dokąd uciec, to tak naprawdę nie mają żadnej alternatywy. To oznacza że wraz z naszymi sojusznikami możemy kontynuować proces wdrażania naszych planów. Każdy projekt jest już w trakcie realizacji, co będzie skutkowało nagłym bogactwem informacji które do was dotrą. Wydarzenia są takie, że fakty nie mogą już dłużej być ukrywane i nastąpi istna eksplozja ludzi dzielących się tym co wiedzą. Może to zająć więcej czasu tam gdzie Watykan jest zaangażowany, jako że jest pokrewny tajnym stowarzyszeniom, które trzymały swoje sekrety dobrze ukryte. Jednakże, nic nie pozostanie zakryte długo, jako że macie prawo znać prawdę i oraz to, do jakiego stopnia byliście zwodzeni.

Na chwilę obecną będziecie musieli polegać na nas w kwestii prawdy, lub na innych źródłach w Internecie. Są relatywnie wolne od zniekształceń, choć Ciemni skupią się na osobach nagłaśniających wydarzenia które się działy bądź dzieją i są dla was zagrożeniem. Mamy na to wszystko ogólny podgląd, a z naszych pozycji na niebie jesteśmy w stanie monitorować co się dzieje w dowolnej części świata. Strzeżemy tych ze Światła którzy są pod specjalną ochroną ze względu na ich istotność dla wszystkich na ziemi i mają ważne zadanie upewniania się że sprawy idą zgodnie z planem. Jesteśmy niewidzialnymi siłami które operują gdziekolwiek i wszędzie gdzie Ciemni się pojawią. Wielu z nich zna już naszą rolę i z niechęcią akceptują fakt, że nie mogą powstrzymać postępu. Podobnie jak nie mogą powstrzymać dziejącego się oczyszczenia, którego częścią jest także unieszkodliwianie ich baz oraz uczynienie ich arsenału nuklearnego nieefektywnym i bezużytecznym.

Zapewniamy was też że tak szybko jak tylko będziemy mogli, rozpoczniemy nadawanie do was naszego przekazu, ponieważ wszyscy zaniepokojeni powinni znać nasze zamiary. Jest także istotnym żebyście wiedzieli, że jakkolwiek musimy usunąć narzędzia wojny, nie skutkuje to utratą życia i czy były by to samoloty czy statki na morzach, załogi oraz pozostały personel są podnoszone z powierzchni ziemi. We właściwym czasie zostaną przywróceni, jednak nie jako siły zbrojne a jako siły pokojowe. To oznacza że zostaną ponownie rozmieszczeni na stanowiskach nie bojowych. Ma to zilustrować nasz przekaz że jesteśmy ambasadorami Światła, oraz że przynosimy posłanie światła i zjednoczenia. Nadszedł czas byśmy zebrali się wszyscy jako jedna wielka rodzina, którą zresztą jesteśmy w oczach Boga. Ci którzy nie potrafią porzucić swoich uprzedzeń względem innych na podstawie wyznania bądź koloru skóry, nie będą mieli miejsca w procesie Wzniesienia. Dopóki wszyscy ludzie nie zaakceptują że wszyscy są Jednym i nie zaczną żyć wedle tego, masowe Wzniesienie nie odbędzie się. Poprzez wasz wybór lub akcje zostaniecie poznanymi, i jasnym stanie się gdzie dokładnie się znajdujecie na Ścieżce Ewolucji[5].

Ponownie potwierdzamy, że nie możecie osiągnąć poziomów egzystencji, które są ponad waszym poziomem wibracji. Możecie mieć dobrych członków rodziny, bądź przyjaciół, których kochacie i którzy chcieli by towarzyszyć wam na drodze do Wzniesienia. Jednakże, gdy chodzi o ich ewolucję duchową, mogą nie koniecznie być przygotowani na taki postęp i musicie pozwolić im iść ich własną drogą. Jako że wszystko jest Teraz i w wyższych wymiarach nie ma czasu w tej formie w jakiej wy go doświadczacie [linearnej], istnieje duże prawdopodobieństwo że ponownie się z nimi połączycie. Miłość jest bardzo silnym połączeniem które nie może zostać zniszczone i ponownie was połączy. Omówimy teraz kolejny istotny punkt, który musi zostać zrozumiany jeżeli chcecie iść dalej. Nie możecie tego oczekiwać jeżeli nie wyrzekniecie się nienawiści względem innych dusz. Możecie myśleć że macie ku temu dobre powody, jednak będzie was to przez cały czas wstrzymywało. Przygotujcie się na bycie wielkodusznymi i „przebaczcie” tym, co do których wierzycie że zgrzeszyli przeciwko wam. To największy uczynek jakiego możecie dokonać by udowodnić że ewoluowaliście, jak również znacznie pomaga on duszy która otrzymała przebaczenie. Pomyślcie o tym Moi Drodzy i pogódźcie się nawzajem zanim będzie za późno.

Gdy już skupicie się na Wzniesieniu, skupcie swoje wysiłki na ułożeniu sobie drogi tak, by była drogą Światła i Miłości. Jest to dużo łatwiejsze niż możecie sobie wyobrazić, potrzeba tylko trochę chęci i wytrwałości. Jeżeli się potkniecie, postarajcie się poradzić sobie lepiej następnym razem, a niemal z pewnością wam się powiedzie. W rzeczy samej, poczujecie jak odłączacie się od starych wibracji i nie będą one już miały na was wpływu. Pamiętajcie też że otrzymujecie pomoc w trakcie tej drogi, inspirację oraz wezwanie do Światła. W miarę postępów, wasze ego będzie miało coraz mniejszy wpływ na to co robicie, pomimo że zostało zaprogramowane na lojalność względem siebie. Często oznacza to stawianie się w sytuacjach, w których najlepszą radą było by pomyśleć przed podjęciem działania. Ofiarowanie się innym pokaże, że zrozumieliście Jedność Wszystkiego Co Jest.

Macie wiele, wiele spraw na głowie w miarę jak cykl dobiega końca i dobrze o was świadczy że wiele z tych spraw dotyczy innych ludzi. Jednakże, Moi Drodzy, zostawcie proszę czas na wasze własne potrzeby i nie zaniedbujcie zobowiązań względem waszego własnego planu życia. Większość dusz instynktownie czuje dlaczego tu jest i jest to ważne jako że macie własne lekcje do nauczenia by zakończyć wasz czas w dualności. Znalezienie równowagi jest kluczowe i możecie wtedy iść naprzód bez nie odczuwając ciśnienia, wiedząc że zaspokajacie zarówno swój potrzeby jak i innych. Wkrótce będziecie wiedzieli kiedy ją odnaleźliście, jako że życie nabierze nowego znaczenia i będzie biegło znacznie łagodniej.

Jestem SaLuSa z Syriusza i jestem niezmiernie zachęcony postępami których dokonali nasi sojusznicy. Mamy przyjaciół w bardzo wysokich miejscach, którzy są gotowi użyć swojego autorytetu pomagając nam przeciwko Ciemnym którzy, jak już powiedzieliśmy, są skończeni jako znacząca siła. Myśleli że byli niezwyciężeni, jednak przekonali się w ciężki sposób że nie są żadnym wyzwaniem dla sił Światła. Można by powiedzieć że poprosiliśmy ich aby odeszli po cichu, jednak niestety jak rozpieszczone dzieci, nie lubią robić tego o co ich się prosi. Nie obawiajcie się, jesteśmy od nich silniejsi i zostaną wycofani z obiegu i umieszczeni tam, gdzie nie mogą wam przeszkadzać. Mówimy, zajmijcie się swoimi codziennymi sprawami z miłością w sercu, o więcej nie mogli byśmy was prosić.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczył: Michał


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |