Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, March 14, 2012

SaLuSa, March 14, 2012

Ciemni muszą ugiąć się pod naciskiem jaki na nich wywieracie. Nigdy nie przypuszczali, że możecie wykazać się taką siłą, że zostali oni powstrzymani przed osiągnięciem swoich celów. Z powodu rosnących poziomów świadomości, które ciągle osiągają nowe poziomy, nie mają skąd czerpać energii potrzebnych im do osiągnięcia sukcesu. Ich sekrety się wydały i na każdym kroku napotykają na kwestionowanie ich autorytetu. Widzą swoje bazy w gruzach, a uzbrojenie zniszczone bądź usunięte w celu zapobiegnięcia realizacji ich planów. Są w rozsypce, ciągle jednak nie mogą zrozumieć lub zaakceptować że ich dni dobiegły końca. Jednakże, ciągle stawiamy im czoła na każdym kroku upewniając się, że nie wywołają żadnego dużego wypadku. Wiemy wszystko o ich nieudanych operacjach ‘fałszywej flagi’ i odpowiedzą za swoje zdradzieckie próby wywołania następnej wojny światowej. Stwierdzamy ponownie, ta wojna nie zyska pozwolenia i prosiliśmy Illuminati by zaprzestali prób wywołania jej. Nowa Era, która właśnie się rodzi i związany z nią postęp nie zostaną powstrzymane przez żadne czynniki zewnętrzne.

Tak więc, moi Drodzy, nie macie żadnych powodów do obaw, kiedy słyszycie o planach opóźnień i najlepiej je ignorować, jako że to my z Galaktycznej Federacji dowodzimy. Ani wy ani my nie przeszliśmy tej drogi , by teraz zostać powstrzymanymi lub doznać rozczarowania i jak już wcześniej stwierdzaliśmy, zwycięstwo jest nasze. Zgarnianie Ciemnych już się zaczęło i zostaną oni umieszczeni tam, gdzie nie mogą już mieszać się w waszą ewolucję. Prawa Wszechświata są dosyć jasne i nieodwołalne i zarówno Ciemni jak i ci ze Światła muszą ich przestrzegać. Jednym z tych które było mocno używane jest Prawo Przyciągania, pomimo że przez większą część waszych inkarnacji nie rozumieliście konsekwencji swoich akcji. Ciemni je rozumieli i wykorzystali tę przewagę, aby wzmocnić się waszym kosztem. Jednakże, jako że przyjęliście Światło do siebie, przyciągnęliście go do Ziemi jeszcze więcej, co przechyliło szalę na waszą korzyść.

Faktem jest że w końcu Światło zawsze wygrywa bitwy z Ciemnością, nawet jeżeli ta chwilowo przeważa. Jaka jest większa nagroda niż wasze Wzniesienie, do którego przeszliście długą drogę. Były momenty że wołaliście do Boga, że zostaliście opuszczeni, podczas gdy sami się odizolowaliście. Winiliście Boga za śmierć i destrukcję, jednak to Człowiek szedł na wojnę z chciwości i żądzy majątku sąsiadów. Dużo czasu zajęło dostrzeżenie jak bezcelowe było to wszystko i prawdziwie nie ma tu zwycięzców, ani przegranych. W końcu, całkiem słusznie, domagacie się końca wojny i Bóg odpowiedział na to wezwanie. Zarządzonym zostało przez Boga, że wojna się skończyła, a naszym zadaniem jest upewnienie się, że tak jest.

Nieuchwytny pokój, którego poszukiwaliście przez eony wkrótce będzie wasz i wszystkie formy agresji zostaną zabronione tym, którzy zignorowali by Boski Dekret. Dusze, które ciągle jeszcze kryją myśli tego rodzaju przekonają się, że ich wibracje są takimi, iż nie otrzymają pozwolenia na wejście w wyższe wibracje Wzniesienia. To nie jest miejsce dla czegokolwiek innego niż Światło i Miłość, które istnieją w wyższych wymiarach. Jeżeli chcecie doznać Wzniesienia, upewnijcie się że przejrzycie i wyczyścicie bagaż, który przynieśliście ze sobą. Każde słowo, akcja bądź uczynek, które są z niższych wibracji będą sprawiały wrażenie bycia nie na miejscu, więc powinniście być w stanie stopniowo usunąć je ze swoich normalnych zachowań względem innych. Bądźcie dla innych takimi, jakimi chcielibyście, aby oni byli wobec was, a stworzycie pokój i harmonię wokół was.

Jak zauważyliście czas przyspiesza bardziej niż kiedykolwiek i tydzień zdaje się trwać ledwie kilka dni i każdy tydzień pełen jest możliwości, które mogą odmienić wasze życia. Media ciągle jeszcze są związanie i niewiele z tego co się naprawdę dzieje dociera do waszych oczu i uszu. Jednakże odnosimy sukcesy w pracy na rzecz wolnej prasy i kiedy ograniczenia zostaną zniesione, zostaniecie niemalże przytłoczeni raportami o codziennych wydarzeniach. Gdy będziemy mogli bezpiecznie stanąć przed wami, nastąpią normalne programy telewizyjne, które udostępnią platformę pozwalającą nam opowiedzieć o naszych planach i waszej przyszłości. Najważniejszą rzeczą jest ukojenie ludzkiego strachu i udowodnienie, że przyszliśmy w pokoju i że my jesteśmy przyszłymi wami. Wszystko jest zaplanowane dla waszego podniesienia i dobra i jakiekolwiek zmiany by nie nastąpiły, wy będziecie tymi którzy mają dużo więcej do zyskania niż do stracenia.

W miarę jak zbliżacie się do Wzniesienia wraz z Matką Ziemią, musi nastąpić całkowite oczyszczenie i będzie to oczyszczenie lądu, mórz, oraz atmosfery, które zostały mocno zanieczyszczone. Częściowo dokonało się to przez naszą obecność i użycie naszych wyższych technologii. Naszym zadaniem zawsze było utrzymanie balansu na Ziemi i zrobiliśmy to do punktu, w którym nie pozwoliliśmy jej odchylić się zbytnio od jej osi. Trzęsienia ziemi są naturalne, ale zmniejszyliśmy ich efekty tam, gdzie stanowiły największe zagrożenie dla ludzkości. Są one metodą zaangażowania się Matki Ziemi w jej własne oczyszczenie i witalność, niezbędną, jeżeli ma zostać przywrócona do jej pierwotnego stanu.

Prędzej czy później, każdy z was będzie musiał stawić czoło prawdzie o waszym pobycie na Ziemi. To co wam mówiono jest dalekim echem prawdy i było często zniekształcane tak, aby pasowało tym, którzy was kontrolują. Jednak rodzicie się wolni i uprawnieni do wyrażania się jako Istoty Duchowe poprzez fizyczne doświadczenie. Ten stopień wolności bardzo niedługo będzie wasz i zapomnicie o trudnych czasach dualności, pomimo że lekcje których się nauczyliście pozostaną z wami. Ostatecznie docenicie jak wielkie doświadczenie było waszym udziałem i jak bardzo posunęło to naprzód waszą ewolucję. Po to, w rzeczy samej, przybyliście na Ziemię i był to cudownie oświecający czas, którego nie będziecie żałowali.

Jestem SaLuSa z Syriusza i jest nam bardzo miło, że w końcu otrzymujecie dowód, którego pragnęliście, potwierdzający że Ciemni są odwrocie. Nie ma się gdzie ukryć, i nie ma ucieczki przed sprawiedliwością, nie musicie się więc przejmować ich losem. Jak każda dusza, która kiedykolwiek chodziła po Ziemi, podlegacie Uniwersalnemu Prawu i nikt nie jest ponad nim. Te prawa jednak nie nakładają kary, zamiast tego dają szansę naprawy waszych pomyłek. Wszystko dzieje się podczas, gdy otacza was energia Bezwarunkowej Miłości, że powinniście wiedzieć jak bardzo jesteście kochani przez Boga.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczył: Michał


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |