Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 17, 2011

SaLuSa, October 17, 2011 Thrive

Postęp osiągany przez naszych sojuszników widoczny jest każdego dnia, a to przybliża czas, kiedy pewne pozytywne działania zmierzające do powstrzymania ciemnych mocy będą mogły być dokonane. Ich bazy dowodzenia straciły nad nimi kontrolę, wiec ciemne moce są już osłabione. Jednak nadal będziemy wspierać naszych ziemskich sojuszników, aż do czasu kiedy nie zniknie jakiekolwiek zagrożenie dla was. Różne zespoły są odpowiedzialne za zajmowanie się różnymi wyzwaniami, przed którymi stoicie, ale bądźcie pewni, że wszystko jest w porządku i przebiega zgodnie z planem. Ciemne moce nawet nie rozpatrują możliwości porażki, ponieważ uważają się za niezwyciężonych. Jednakże będą musiały zmierzyć się z nieuniknioną utratą mocy i kolejnymi porażkami. Proponujemy im drogę wyjścia z tej sytuacji i wierzymy, że ja zaakceptują, po stwierdzeniu, że nie mogą już tego uniknąć, a sieć wokół nich zamyka się.

Nagłe zmiany mocy są takie same dla krajów, które spotykają się w walce z ostatnimi kabalistami i zapobieganiu ich podstępnym planom zlikwidowania większości waszej cywilizacji. To niebezpieczeństwo już minęło i w żadnym wypadku nie dopuścilibyśmy do tego. Rozbudziliście się tak mocno w ostatnim czasie, że zyskaliście prawo do zakończenia tego cyklu Wstąpienia. Możliwość zaistnienia innych rozwiązań już dawno została pokonana, a boska interwencja zapewniła, że będziecie podróżować bezpieczną ścieżką do czasów ostatecznych. A zatem nie ma podstaw do obawy, jako że już wkrótce przejmiemy dowodzenie nad działaniami ziemskimi, a wy będziecie cieszyć się czerpaniem korzyści z wszystkiego, co zostało wam obiecane.

Ludzie są zawsze w ruchu w domu, ale w tym szczególnym momencie większe znaczenie ma powiązanie z tym miejscem, ponieważ musicie być dokładnie tam, gdzie trzeba w trakcie ostatniego uruchomienia w celu Wstąpienia. Większość z was już ustaliła, gdzie jesteście obecnie i chociaż możesz pomyśleć o przeprowadzce, to jednak nie dojdzie ona do skutku, jeśli nie leży to w Waszym interesie. W rzeczywistości całe wasze życie jest przedmiotem waszego planu życiowego, nawet to gdzie pracujecie i jakich macie przyjaciół. Może się wydawać, że zawsze to kontrolujecie i korzystacie ze swojej wolnej woli , ale podświadomie macie świadomość jakie decyzje należy podjąć, aby być w zgodzie z waszym planem. Właśnie podjęliście poważną decyzję jako, że chcecie wstąpić, nawet jeśli nie jesteś jeszcze całkiem przekonani o słuszności waszych intencji. Wolna wola jest nadal Waszym głosem decydującym w tej kwestii, ale tak jak zazwyczaj nie wykonalibyście wszystkiego, co zaplanowaliście. Również Wasi Przewodnicy dokładają wielu starań, by wpłynąć na was abyście podejmując decyzje wybrali, to co najlepsze.

Wiele osób uzna zaakceptowanie, że życie jest tak dobrze zorganizowane, ale zważywszy na to że jest to konieczne, jeśli ma być korzystne. Mimo wszystko przedmiot waszych doświadczeń powinien przyspieszyć waszą ewolucję, tak aby można było podnieść wasze wibracje i opuścić dualność. Bardzo wielu z was już to uczyniło i są już na dobre na drodze do Wstąpienia. Ułatwia to znacznie przechodzenie przez obecny okres, ponieważ to oznacza, że możecie mieszkać na Ziemi, ale nie pochodzić z niej. Jeśli tylko podążacie wraz z rozprzestrzeniającym się Światłem, możecie zachować spokój wokół was bez jakichkolwiek obaw o to co dalej. Wasza obecność i tysięcy takich jak wy , przygotowuje grunt dla wielu innych, którzy pójdą za nimi. Wasz udział jest tak ważny w tym systemie, i będzie jeszcze ważniejszy jak tylko nasz obecność zostanie ujawniona. Ludzie będą mieli wiele pytań do zadania i wasze usługi będą wtedy nieocenione.

Będziecie przeciążeni pracą, co ma właśnie miejsce, na przykład wtedy gdy Federacja Galaktyczna i osoby z Wnętrza Ziemi spotkają się z Wami, i wasi Przewodnicy i Mistrzowie podadzą to do wiadomości. Będzie to niesamowity czas, który będzie tak różny od wszystkiego, czego doświadczyliście do tej pory oraz czas nieustannego wznoszenia się i szczęścia. Jak tylko zmiany się rozpoczną będą następowały bardzo szybko i będzie następstwo kolejnych Wielkich okresów aktywności, które mają wam przynieść korzyści, jakie zostały wam obiecane. Możecie już teraz zobaczyć kierunek, w którym rzeczy będą zmierzały i wiemy, że obserwujecie z zainteresowaniem wyjście z problemów finansowych, kiedy świat balansuje na krawędzi upadku. Jest dość oczywiste, że nigdy nie możecie powrócić do starych sposobów, a nasi Sojusznicy czekają za kulisami na okazję aby wkroczyć z całkowicie nowym podejściem.

Obiecujemy wam, że jakiekolwiek są wasze osobiste problemy i potrzeby, to w tym czasie wszystko zostanie podniesione do nowego poziomu dobrobytu. Po opuszczeniu dualności będzie tak, jak zwykliście mawiać, „na haju”, ponieważ zrobicie milowy krok naprzód. My będziemy mogli się z Wami spotkać, a nasze pojazdy będą tak zbliżone do waszych statków, jak są inne statki są obecnie. Nasze pojawienie się wśród was będzie łatwiejsze, ponieważ przywykliście już do myśli o naszej obecności. Nasze expose zostanie zaprezentowane poprzez media i będziemy pojawiali się wielokrotnie aby zapoznać was z zadaniami, które są przed wami, a także pozwolić wam na zrozumienie naszych rodzimych planet i kultur, które jak się zorientujecie, nie są aż tak odległe od waszej własnej. Nie oznacza to, że w ogóle nie macie wiedzy na ten temat, ponieważ w ciągu wielu lat wielokrotnie kontaktowano się z wami. Niektórzy mieli tyle szczęścia, ze zostali zaproszeni na pokład naszych statków kosmicznych i uczestniczyli w dalekich, pozaziemskich podróżach.

Wierzymy, że będziecie mogli łatwo wymieszać się z nami i będziemy razem pracować nad Wstąpieniem. Po tym czasie, staniecie się podobni do nas, i wielu z was przyłączy się do Galaktycznej Federacji i będzie podróżować z nami po Świecie. Staniecie się Istotami Kosmicznymi z zaawansowaną świadomością, całkiem odmienni od tych jakimi jesteście teraz. A następnie uświadomicie sobie, że jesteście w równie wielcy jak (najwyższy) Byt, jak to często wam powtarzaliśmy. Nie będzie rozróżnienia pomiędzy płciami, i w istocie będziecie ostatecznie interseksualni z zachowaniem znakomitej równowagi pomiędzy obydwoma płciami. To właśnie nastąpi w zakresie zmian cielesnych i udoskonalania ciała, ponieważ będą to znacznie wyższe wibracje. Wasze ciała w rzeczywistości już teraz powoli ulęgają zmianom i nadal tak będzie aż Wasze wibracje zostaną podniesione.

Uwierzcie nam Najdrożsi , wchodzicie w najbardziej wspaniały okres i będziecie mieli najbardziej ekscytujące doświadczenia, które wkrótce pozostawią waszą przeszłość daleko za wami. Oczywiście niektóre z ziemskich doświadczeń są piękne i zatrzymacie je w swojej pamięci. Jednakże to co przyszłe przewyższy wszystkie dotychczasowe, ponieważ życie stanie się jednym wielkim błogosławieństwem pełnym rozkoszy, radości i szczęścia. Będziecie lepiej rozumieli miłość, która opanowuje wszystko wokół was, wasze miejsce z Bogiem, skąd przybywacie i dokąd zmierzacie. Religia nie ma tu nic do czynienia, ponieważ znajdziecie tu obok waszego Boga wraz z całą wiedzą.

Jestem SaLuSa z Syriusza i nigdy jeszcze nie czułam się tak blisko was, jak nasze Światło które łączy się z waszymi. Kiedy wszyscy będziemy na czele, wszystko będzie istniało w Świetle i w absolutnej harmonii. Być może musicie to odczuć, żeby w to uwierzyć, ale zaprze wam to oddech w piersiach, kiedy to poczujecie. Nigdy więcej nie będziecie się czuli oddzieleni od Źródła Wszystkiego Co Jest. Wielu z was właśnie przygotowuje się do tego co was czeka i już żyjecie przyszłością. Kochamy was za to co widzimy, ale patrzmy poza wasze ciała materialne na prawdziwych was.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Grażyna


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!< previous message | next message >


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


Thrive

First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.