Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 14, 2011

SaLuSa, October 14, 2011 Thrive

Można by się zastanawiać, dlaczego czasami różne źródła przekazu pojawiają się z własnymi terminami oczekiwanych wydarzeń, wy jednak nie spierajcie się o to, że te daty różnią się od dat już podanych przez innych. Chociaż na ogół niechętnie podajemy daty, to jednak od czasu do czasu okoliczności wymagają, aby dokładne daty były poznane, na przykład takie jak te, które zostały dokładnie wskazane przez Boga. Powodem (występowania tych różnic) jest to, że są różne linie (osie) czasu, istniejące dla większości zdarzeń, co oznacza, że ​​więcej niż jeden wynik jest możliwy, więc ostateczna "poprawna" data dla Was jest częściowo zależna od waszego wyboru. Dlatego będziemy niechętni w uznawaniu czyjegoś wyboru za błędny, bo moglibyśmy wpłynąć w ten sposób na wynik i to mogłoby być uznawane za zakłócenia. Ponieważ wiele dat zostało podanych dla prawie wszystkich ważnych wydarzeń, jednak sugerujemy skupienie się na takiej, która najbardziej spełnia wasze oczekiwania.

Finansowe happeningi nadal jeszcze będą „wypełniać nagłówki” i za każdym razem będzie się wydawało, że sprawy mają się raczej gorzej niż lepiej. Nie możemy powiedzieć, że jesteśmy zaskoczeni, jako że wysiłki są skierowane na utrzymaniu starych systemów zamiast podchodzenie do tych problemów w zupełnie nowy, odmienny sposób. Podstawowe przyczyną kryzysu są rozumiane przez niektórych ludzi, ale nie zawsze są oni w stanie wpływać na to, co się dzieje. Radykalne zmiany, które są wymagane nastąpią dopiero wtedy, gdy zostanie uznane, że (zastosowanie) starych metod nie jest już realne. Zakres współpracy, którą otrzymujemy od naszych sojuszników w innych krajach „dodaje odwagi”, aby doprowadzić jak najszybciej do punktu, kiedy znacząca większość będzie wspierać konieczne zmiany, a wtedy wszystko pójdzie do przodu.

„Ciemne moce” nie mają już żadnych wątpliwości, że mamy na myśli gospodarkę, a ich pokonanie jest po prostu kwestią czasu. „Siły Światła” są cierpliwe i zdają sobie sprawę, że wybór odpowiedniego terminu jest związany z zastosowaniem aktu, łaski aby przejście ze starego do nowego było łagodne. Dzięki ciągle rosnącemu poziomowi energii i świadomości na Ziemi, nie może być żadnych wątpliwości, że te zmiany są nieuchronne. Możemy mówić raczej o tygodniach, niż o miesiącach i to pokazuje naszą wiarę w przyszłość. Jednak wolelibyśmy abyście używali waszej własnej intuicji, zamiast się dziwić, jak często jest ona w stanie „odebrać prawdę” (informację o prawdziwych zdarzeniach). W pewnym sensie dokładne daty nie są tak ważne, ponieważ jak tylko będzie się zbliżał termin zaistnienia tego zdarzenia, to i tak będzie mieli świadomość tego.

W chwili obecnej zajmujemy się stałą obserwacją ziemskich wydarzeniach, aby zapewnić, że nic co dotyczy ludzi, jak również natury, nie umknie naszej uwadze. Jesteśmy na „waszym niebie” z różnych powodów, i regularnie usuwamy Smugi Chemiczne (ChemTrails) i równoważymy wasze warunki pogodowe, tak aby utrzymać pory roku. W dłuższej perspektywie będą się one stawały coraz bardziej umiarkowane, a raz ustalone nie będą już niezbędnym czynnikiem wpływającym na produkcję żywności. Zmiany „wymiarowe” (przejście do wyższego wymiaru) w końcu będą tak daleko idące, że warunki pozostaną na stałym poziomie. Rzeczywiście, wasz organizm nie będzie już podlegał niszczącemu działaniu czasu, chorób lub innych czynników. Wniebowstąpienie (podniesienie) jak to już rozumiecie jest w toku, ale to jest dopiero początek zakończenia cyklu Dwoistości.

Tak mocno staramy się przekazać to, co przyniesie Wam przyszłość, niestety nieraz słowa nas zawodzą. W celu zrozumienia piękna, harmonii i równowagi w wyższych wymiarach musicie się tam znaleźć, jak trudno naprawdę opisać w jaki sposób energia pieści Was i sprawia, że ​​czujecie się tak wspaniale. Zmęczenie jest czymś, czego doświadczacie na Ziemi, ponieważ wasze ciało materialne zostaje pozbawione swojej energii, ale to nigdy nie pojawia się w wyższych wymiarach, jako że nieustannie czerpiecie z energii, która znajduje się wokół was. (Tam w wyższych wymiarach) wszystkie te ziemskie problemy związane z posiadaniem ciała fizycznego w ogóle nie istnieją. Zatem, robimy „skok naprzód”, ale wszystkie te zmiany czekają was w odpowiednim czasie.

Dla osób starszych spośród was, które „wstępują”, będzie to oznaczało znacznie więcej, bo jak się zazwyczaj dzieje, gdy przechodzicie od śmierci do Poziomu Astralnego, (w tym przypadku) będziecie w stanie szybko "przenieść się" do młodszego ciała bez efektu starości . Możecie stopniowo połączyć obrazy (korzyści wynikające z) tego, co będzie jak się wzniesiecie, i chyba najbardziej przydatna będzie zdolność do "rozmawiania" z każdym, za pomocą telepatii, niezależnie od odległości. Czasem doświadczacie tego bez waszego (aktywnego) udziału, gdy wydaje się wam, że wasz własny głos rozmawia z wami. (Ten wewnętrzny głos) jest kolejnym gadżetem, który uczyni wasze życie znacznie łatwiejszym i będzie waszym tłumaczem, co pozwoli wam słuchać każdego języka, tak jakby było to było mówione w waszym własnym języku. Niektóre z naszych technologii są tak zaawansowane, że uważacie je tylko za możliwości, ponieważ jeszcze nie macie wystarczającej wiedzy, aby sami je zrobić. To właśnie tam będziemy mogli umożliwić Wam zrobienie milowego krok do przodu i wprowadzimy Was na nasz poziom egzystencji.

Rozmawiamy o nadchodzących ekscytujących czasach, ale weźmy pod uwagę, że (przede wszystkim) będą one uwolnieniem a się z niewoli i tak właśnie musi być. Jednak to nie jest tak, że jeśli chcecie, to zamieniacie jedno życiowe doświadczenia na inne o wiele lepsze. To jest to samo, które ​​zostawiliście za sobą eony czasu temu, aby doświadczać czasu i przestrzeni w Dwoistości. Naprawdę „wygraliście” prawo do przeniesienia się z niego, i jako cywilizacji uda się wam w końcu pokonać przyciąganie niższych energii. Zajęło wam to wiele czasu, ale to wszystko pójdzie w zapomnienie dość szybko, ponieważ przesuniecie to za siebie i będziecie cieszyć się nowym życiem.

Jestem SaLuSa z Syriusza i chciałabym przypomnieć, że niektóre z naszych mniejszych Stacji Bazowych są ustawione nieco bliżej Ziemi, co pozwala nam dotrzeć do was znacznie szybciej na naszych „scout craft” (małych statkach). Konieczność śledzenia „ciemnych mocy” i ich działalności jest niezbędna w tych ostatnich etapach prowadzących do ich usunięcia. W ten sposób możemy zapobiec ich próbom spowodowania poważnego incydentu opóźniającego zakończenie ich czasu. Wierzymy, że są oni wystarczająco pozbawieni mocy, co przeciwdziała takiej możliwości, ale zachowujemy czujność i koncentrujemy się na naszych zobowiązaniach wobec Was. Prowadziliśmy was i chroniliśmy przez wiele, wiele lat i świadomość, że pomogliśmy Wam osiągnąć wasz cel, jest dla nas bardzo satysfakcjonująca. Patrzyliśmy na was jak na naszą rodzinę, która nigdy nie była oddalona w żadnym momencie. Wkrótce będziemy jeszcze bliżej, aż do Pierwszego Kontaktu, gdy będziemy naprawdę między wami. Zostawiam was z myślą, że jeśli wybraliście wzniesienie się, nie ma znaczenia, czy jesteście na Ziemi, aby to przeżyć, bo i tak to nastąpi. Każda dusza ma wolny wybór, a przed wszystkim, co ma nastąpić, będzie mogła w pełni zrozumieć znaczenie tego.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Grażyna


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


Thrive

First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.