Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, February 18, 2011

SaLuSa, February 18, 2011

Kontynuujemy zbliżanie się w waszym kierunku, choć nie musicie tego dostrzec jako że trzymamy nasze statki pod niewidzialną powłoką. Jakże ekscytujące to będzie, gdy wreszcie możliwym stanie się dla nas otwarte działanie na Ziemi i ponad nią. Na chwilę obecną naszą misją jest przetrzymanie aż do chwili gdy zabezpieczymy okolice na lądzie i w powietrzu przed ewentualnymi dla nas zagrożeniami. Nie da się uwinąć z tym szybko, gdyż wymaga to rozkazów ludzi na najwyższych stanowiskach. Nie chodzi o to, że naprawdę jesteśmy zagrożeni lecz nie możemy pracować w napiętej atmosferze złośliwości. Zawsze wystrzegamy się wszelkiego rodzaju konfrontacji i robimy uniki gdy jesteśmy napastowani. Posiadamy zaawansowane technologie, dlatego używamy ich w celu własnej ochrony nie chcąc wykorzystywać ich przeciwko ludziom. Galaktyczna Federacja jest organizacją pokojową, propagującą pokój i kooperację pomiędzy cywilizacjami.

Wasz Wszechświat był nieustannie zaangażowany w wojny, także w najbardziej destruktywne wojny Galaktyczne. Gdy broń jest na tyle potężna by unicestwiać planety, możecie zdać sobie sprawę ze stopnia zniszczeń jaki został osiągnięty. Jednakże wasi naukowcy testowali bombę atomową bez prawdziwego rozumienia konsekwencji i szli naprzód dobrze wiedząc że mogła nastąpić reakcja łańcuchowa. Za czasów Atlantydy również odsunęli kwestię bezpieczeństwa na bok, niszcząc przez to wspaniałą cywilizację i cały kontynent. Wielu z was inkarnowanych dziś, było wówczas na Ziemi i wasza obecność pozwoliła uniknąć kolejnej katastrofy. Poziomy świadomości jakie osiągnęliście, pozwoliły na odpowiedź z naszej strony i uniknięcie kolejnego poważnego zagrożenia dla Ziemi. Dowiecie się niebawem, że miał tu znaczenie późniejszy okres ostatniego stulecia. Gdy odkryliście jak rozszczepić atom, było wiadomym że dojdziecie do takiego wynalazku, lecz nie mogliśmy ingerować w waszą wolność do posługiwania się własnymi odkryciami.

Wolna wola była waszym błogosławieństwem jak i przekleństwem w zależności od tego, jak jej używaliście. Poprzez podejmowane decyzje, ukształtowaliście społeczeństwo oraz prawa, no i oczywiście to co was otacza. Wciąż ćwiczycie swoją wolność lecz będąc świadomymi wad starego systemu, poszukujecie zmiany. Przemówiliście i wasze marzenia zostaną zmaterializowane, my jesteśmy przy was by upewnić się że wszystko dopełni się jak planowano. Poprzez Wniebowstąpienie, przeniesiecie się nie tyle do Nowego Wieku, lecz do Złotego Wieku. Musicie się tam znaleźć by dowiedzieć się czym to pachnie i okaże się że przewyższa wasze wszelkie wyobrażenia. Owszem, mówimy wam od czasu do czasu, czego możecie oczekiwać, lecz słowa wydają się być nieadekwatne by opisać piękno i harmonie która na was czeka.

Jest to również zasługa Pracowników Światła na Ziemi, którzy stabilizują energie Światła i zakotwiczają je dla dobra innych. Wszędzie gdzie idą, niosą ze sobą pochodnie, oświetlając przy tym drogę naprzód. Bez nich, wielu uległo by niskim wibracjom i mieliby problem z wydostaniem się z ich uścisku. Ten rok będzie rokiem wielkiego podniesienia na duchu wszystkich ludzi, gdyż zobaczą początek większych zmian wraz z obietnicami na więcej. Z obecnego zamieszania wyłonią się ziarna wolności oraz prawdziwy okres szczęścia i wzrostu. Problemy które istnieją dziś, z czasem zostaną wyeliminowane i wówczas będziecie wiedzieć iż ścieżka ku Wniebowstąpieniu naprawdę się otwarła.

Moi Drodzy, ślijcie swoje Światło tam, gdzie uważacie że najbardziej go brakuje, lecz pamiętajcie o potrzebach waszego najbliższego otoczenia. Społeczności potrzebować będą rady i doświadczenia tych, którzy rozumieją co w tej chwili się dzieje. Grupy ludzi będą teraz najbardziej pomocne i nadszedł czas by użyć wszystkich waszych umiejętności w celu skierowania ich energii w odpowiednim kierunku. Pojawi się mnóstwo ochotników gdy tylko cel Ludzkości zostanie zrozumiany i zobaczycie jak wszyscy angażują się w działanie. Służenie innym będzie przyjemnością i duch Jedności weźmie górę. Będzie on rósł a różnice w kolorze skóry, kulturze czy religii nie będą miały znaczenia. Ludzie zrozumieją, że na głębszym poziomie są duszami odbywającymi tę samą podróż i pójdą przed siebie jako Jedność w harmonii ze sobą nawzajem.

Nie istnieje ani jeden problem który nie może być rozwiązany, bez względu na jego wielkość a z zadaniami będziemy radzić sobie całkiem szybko. Naturalnie chcielibyśmy rozpocząć działania jak najszybciej i musimy mieć do tego odpowiednich ludzi przy sterze. To oznacza przywiedzenie do władzy naszych sojuszników którzy będą mogli wkroczyć, gdy tylko droga będzie wolna. Nie możemy pozwolić by Ciemni mieszali w naszych poczynaniach, dlatego najpierw muszą zostać usunięci. Wiemy kim są i zostaną przedstawieni dokładnie w takim świetle. Nie ma żadnej możliwości aby uniknęli sprawiedliwości. Przedtem umożliwiona zostanie swobodna wymiana informacji a media staną się prawdziwą ekspresją wydarzeń jakie mają miejsce.

Stwórca nigdy nie zostawił was całkowicie na łasce Ciemnych i bez względu na to co się działo, otoczeni byliście przez Istoty Światła które was chroniły. Stwórca zadecydował również, że ten cykl powinien się zakończyć i tak też się stanie. Możecie więc prowadzić nadal swoje życie wiedząc, że nic nie przeszkodzi wam w drodze ku wyższym wymiarom poprzez Wniebowstąpienie. Pozwólcie sobie zanurzyć się w fantazjach o życiu w jakie wchodzicie a nie pomylicie się wiele, jeśli w ogóle. Rozmyślajcie o najcudowniejszym otoczeniu, pięknie i harmonii ponad to czego doświadczaliście dotychczas, o energiach wiecznego pokoju i świetle mieniącym się wieloma barwami ze wszystkich stron. Takie wizje podniosą was na duchu, dzięki czemu nie zapomnicie o tym jakie jest wasze przeznaczenie.

Jestem SaLuSa z Syriusza i jeśli dałem wam nadzieję i zapewnienie że przed wami leży piękna przyszłość, uda mi się pomóc wam poprzez rzucenie dla was liny jako wsparcie przy przechodzeniu przez te ciężkie czasy na Ziemi. Widzicie już czego potrafią dokonać ludzie, gdy skupiają się na swoim celu. Rezultaty nie muszą być natychmiastowe, lecz mogą przynieść zmiany które do nich prowadzą. Jeśli uważaliście że zmiany nigdy nie nadejdą, teraz już wiecie że jest inaczej i z czasem będą się one nasilać. Z waszą wiedzą, możecie pomóc innym którzy obawiają się tego co dzieje się na zewnątrz. Zostawimy was z tymi myślami i wyrażamy naszą miłość dla was wszystkich.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge