Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 28, 2011

SaLuSa, February 28, 2011

Obecny obraz na Środkowym Wschodzie nie jest piękny, wiele dusz tak pragnie wnieść pokój w swój region że gotowi są oddać za niego własne życie. Bądźcie pewni iż na głębszym poziomie świadomości wiedzą że zgodzili się na to i takie poświęcenie podniesie ich ku wyższym poziomom Światła. Na szczęście nie pójdzie to na marne i Ciemni zostaną rozpędzeni w ten czy inny sposób. Oczywistym było od jakiegoś czasu, że zamieszki przybiorą na sile i doprowadzą do ich upadku. Gdy potęga ludzi uważana jest za wystarczającą by przynieść ogromne zmiany, wówczas żaden rząd nie może czuć się bezpiecznie. Światło przybiera na sile z każdym dniem i osiągnie cele których pragnie społeczeństwo. Dlatego macie wszelkie powody by nieustępliwie mierzyć w całkowite zwycięstwo, gdyż będziecie świętować jego odniesienie.

Nakłania się nas abyśmy wam mówili, iż możecie spodziewać się jednej zmiany za drugą, jednakże kilka wydarzeń zmierza ku ukończeniu jednocześnie. Dlatego też możliwym jest, iż będzie miało miejsce wiele rzeczy w stosunkowo krótkim odstępie czasu. Sprawy zmieniają się na waszą korzyść i z pewnością będzie to rok pełen niespodzianek, które z nadmiarem zrekompensują te niemile widziane. Oczywiście będą wstrząsy, lecz taka jest cena wolności. Koncentrujcie się na korzyściach i zaakceptujcie iż nie mogą przyjść bez wpływania na wasze życie. Obserwujemy was i jesteśmy aktywni wszędzie gdzie możemy pomóc w łagodzeniu sytuacji.

Pamiętajcie, że wasze myśli i modlitwy są odbierane a poziomy świadomości kolektywnie nagrywane. Umożliwia nam to sprawdzanie waszego postępu i odpowiadanie na petycje w sprawach pomocy. Nie możemy zawsze dać wam tego czego chcecie, gdyż istnieje większy plan według którego pracujemy. Razem jesteśmy jednak siłą z którą trzeba się liczyć, i wciąż, naszą bronią jest wyłącznie Miłość i Światło. To jedyna rzecz na którą Ciemni nie posiadają odpowiedzi, choć będą starali się odwrócić waszą uwagę w kierunku strachu i poniżenia. Powinniście jednak wiedzieć już na tyle dużo odnośnie ich praktyk, by najzwyczajniej to ignorować i nie oddawać im ani grama własnej energii. Póki co nie są jeszcze bezsilni, jednak ich czas dobiega końca niezmiernie szybko. Jesteśmy jak zawsze świadomi ich intencji, przez co nie mogą nas niczym zaskoczyć. Równie dobrze mogli by się teraz poddać i pozwolić na rozwój wydarzeń według planu waszego Wniebowstąpienia, ponieważ nic nie może tego powstrzymać.

Siły Światła już od tysiącleci nie zbierały się na Ziemi w takiej liczbie. Oczywiście wszystko toczy się zgodnie z Boskim Planem i jak już wiecie, wielu młodych ludzi znalazło się tutaj z całkiem zaawansowanym stopniem zrozumienia i umiejętności. Są przygotowani duchowo, mądrzy na wielu poziomach i wyprowadzą was z niskich wibracji. Nie jest im łatwo dostosować się do ścieżek starego sytemu i starają się pomóc wam w ich zmianie. Słuchajcie co mówią gdyż mają sporo do przekazania i nauczenia.

Natura jest ofiarą przewrotu na Ziemi i przez wiele ostatnich okresów wyginęło sporo gatunków. Nie są jednak całkowicie unicestwiane, gdyż jesteśmy w stanie transportować je na inne planety aby tam mogły kontynuować swoją ewolucję. Modyfikacje genetyczne również wchodzą w grę, jeśli jest to konieczne by zwierzęta dostosowały się do warunków na nowej planecie. W niektórych przypadkach zakończyły one swój cykl na Ziemi i zostały uwolnione, jak choćby dinozaury. Mimo iż nie jest to zauważane, zwierzęta regularnie przychodzą i odchodzą zgodnie z potrzebami planety i gatunku ludzkiego. Podobnie było z wami, gdy całkiem niedawno zostaliście przedstawieni Ziemi jako Homo Sapiens by ulokować tu inny gatunek Człowieka. Kwestie te zostaną z czasem wyjaśnione bardziej szczegółowo i dowiecie się również o prawdziwym pokrewieństwie między nami. Mamy z wami większy związek niż sobie wyobrażacie, jeśli spojrzeć tysiące lat wstecz.

Przemieszczając się ku wyższym wymiarom, docenicie piękno kreacji która była waszym potencjałem przez cały ten czas. Momentami mieliście wizje ukazujące po części co jest możliwe i próbowaliście wnieść to do swojego obecnego wymiaru. Eksperymentowaliście i w pewnym stopniu osiągnęliście sukces, wasza dusza „czuła” tą ideę jednak nie była w stanie w pełni tego oddać. Gdy jednak wzrośniecie, wszystko stanie się o wiele łatwiejsze i wasze kreacje będą Świetliste. Nic nie będzie stało poza waszym zasięgiem i wszystko odzwierciedlać będzie absolutną harmonię która istnieje w wyższych wymiarach. Co więcej, wszystko pełne jest życia z poziomami świadomości które umożliwią wam porozumiewanie się nie tylko ze zwierzętami, ale również z każdą żywą istotą jak choćby roślinami. Na Ziemi posiadają one świadomość i odpowiadają na otaczające je energie. Mówienie do roślin nie jest dla ludzi czymś niespotykanym i zauważają iż przynosi to pozytywne rezultaty w postaci piękniejszych i zdrowszych okazów.

Życie wyglądać będzie kompletnie inaczej niż obecnie i stanie się jednym, ciągłym, radosnym i przyjemnym doświadczeniem. Kierowane w waszą stronę żądania zostaną wstrzymane a harówka i znudzenie zniknie. Wszystko jest tu ekscytujące i wciąż napełnia was Światłem i Miłością. Przede wszystkim jesteście bez przerwy całkowicie naładowani i nie doświadczacie wyczerpania ani zmęczenia które obecnie jest czymś normalnym. Ponieważ cały czas uzupełniacie energię, długi sen nie jest konieczny. Możecie odpoczywać i relaksować się, jednak wasze ciało posiada wyższe wibracje i nie potrzebuje regularnych, długich okresów odnawiających. Dlatego Moi Drodzy, macie czego wypatrywać i warto podjąć każde staranie by przygotować się do Wniebowstąpienia.

Pozwólcie by wraz z nim nadeszły wielkie zmiany, oczywiście nie wszystkie jednocześnie lecz zgodnie z nieustannym procesem ewolucji. Dualność jest najzwyczajniej rezultatem przebywania w niskich wibracjach, gdzie materia jest tak zwarta i gęsta iż może przyciągać to, co zwiecie niedoskonałościami. Pojawiają się w formie chorób które w wyższych częstotliwościach istnieć nie mogą. Im niższe wibracje tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia chorób śmiertelnych. Oczywiście nie można poprawić warunków poprzez narzucanie przez Człowieka wprowadzania chemikaliów do agrokultury i przewodu pokarmowego. Wasze ciało łatwo się adaptuje do tych warunków, jednak ostatecznie zostanie zatrute.

Jestem SaLuSa z Syriusza i mam nadzieję że rozumiecie, jaka niesamowita szansa powstania nadchodzi wraz z Wniebowstąpieniem.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Bramin and Krystal - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.