Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 18, 2012

SaLuSa, July 18, 2012

Od jakiegoś czasu ograniczamy zakres, w jakim Ciemni mogą ingerować w postęp w stronę Wzniesienia. Pracując z naszymi sojusznikami, daliśmy im każdą możliwość, by robili postępy w zmianach. Jednak wciąż jest niepewność w pewnych grupach, ale pragniemy was zapewnić, że nadszedł czas, aby podjąć działanie. Wiemy, że możecie odnieść sukces, a my będziemy nadzorować to, co się wydarza. Wszystkie siły Światła są ustawione przeciwko Ciemnym, co zapewni, że będziecie mogli dopełnić wasze cele w usunięciu tych, którzy stoją na waszej drodze. Te zamiary będą rozpoczęciem całego ciągu posunięć w stronę Nowej Ery. To co się dzieje jest częścią walki przeciw tym, którzy uknuli wasz upadek i ważne jest, abyście ich przezwyciężyli. Jakikolwiek tor obierzecie, odniesiecie sukces, ale pragniemy, abyście przestrzegali “praw”, które są już ustanowione. Nie musicie pokonywać ognia ogniem, ponieważ macie za sobą Prawo i nas i wiele innych wspaniałych Istot Światła.

Z tak wielką ilością Światła docierającego do was, widzimy jak wzrastają poziomy świadomości i w wyniku tego wiele dusz się przebudziło. To jest cudowna wiadomość, ponieważ oznacza to, że ​​Siły Światła cały czas rosną, a niższe energie, które żywią Ciemnych są rozpraszane. Prawdopodobnie zauważyliście, że gdy spotykacie pracowników Światła wnoszą oni aurę spokoju, który jest bardzo unoszący. To moi Drodzy, jest miejsce gdzie ostatecznie wszyscy się znajdziecie. I wtedy będziecie wiedzieć, że w końcu znaleźliście spokój, jakiego poszukiwaliście do tej pory. Nikt nie może go wam odebrać, ponieważ stanie się on potężnym stanem bycia, który jest również waszą ochroną. Bądźcie prawdziwi dla swojej Wyższej Jaźni i starajcie się, aby jak najlepiej przeżyć życie, takie jakie wyobrażacie sobie po Wzniesieniu.

Ponownie przypominamy wam, jak bardzo potężne są wasze myśli, i że to wy tworzycie swoją własną przyszłość. W szczególności strzeżcie się, aby nie pozwalać swoim emocjom rozbiegać się, gdy jesteście skonfrontowani trudnymi sytuacjami. W gorączce momentu Ludzie mają tendencję do utraty panowania nad sobą i kończy się to tym, że robią lub mówią rzeczy, których później żałują. Negatywne reakcje uszkadzają waszą aurę i obniżają poziomy Światła. A wymaga wiele czasu, aby odzyskać równowagę. Czasami jest najlepiej, aby nie angażować się w osobiste argumenty, a przynajmniej wiedzieć, kiedy się wycofać. Często w takich sytuacjach nie ma zwycięzców i to tylko wasze ego jest zranione. W skrajnych przypadkach utraty zdrowego rozsądku, następują nieuchronne lekcje do przerobienia, które wrócą do was z powrotem w postaci karmy. To jest doprawdy to, na czym polega życie i co pomaga wam na ścieżce ewolucji.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek, jest niezwykle ważnym, w jaki sposób się zachowujecie. Więc starajcie się żyć zgodnie z waszymi najwyższymi oczekiwaniami i w ten sposób dacie dobry przykład dla innych ludzi. Podobne przyciąga podobne i zauważycie, że gdy się unosicie, inni o podobnym poziomie będą przyciągani w waszą stronę. Ci, którzy są trywialni i skupiają uwagę na rzeczach o niższych energiach nie będą was już interesować i zauważycie, że będziecie się zadowalać bardziej wyrafinowanymi rzeczami w życiu. Na przykład wasz gust muzyczny może zmienić się i będziecie poszukiwać rzeczy, które dają wam więcej przyjemności i satysfakcji. Nie będziecie już znajdować wypełnienia w większości obecnych rozrywek i z pewnością będziecie poszukiwać duchowych uniesień. Jako czytelnik (tych przekazów) bez wątpienia już tego poszukujesz w ogromnej ilości dobrych autorów, którzy są wystarczająco oświeceni, aby o tym pisać.

Zawsze będą dusze, które wolno się budzą, ale gdy czas tak bardzo przyspiesza, potrzebują oni bodźca, aby ruszyć do przodu. Ludzie poszukują swojego zbawienia wokół siebie i choć przewodnictwo pomaga, powtórzymy naszą radę, że cała wiedza jest wewnątrz was. Jest to sprawa ”poznania” bez możliwości wytłumaczenia, dlaczego. Więc podążajcie za swoją intuicją, a nie zbłądzicie daleko. I jak zwykle tylko ego może się wtrącać, gdyż jest częścią was, zaprogramowane, aby dbać o swoje własne interesy. Więc przemyślcie zanim cokolwiek zrobicie, a wasze życie będzie o wiele spokojniejsze, bez zbyt wielu typowych wzlotów i upadków.

Często przynosimy wam wiadomości o działaniach Ciemnych, gdyż w innym wypadku nie dotarłyby do waszych uszu. Jednak nadchodzi czas, gdy nasze skupienie kieruje się jeszcze bardziej na wzrastanie Światła. Ciemni nie są już taką siłą lub groźbą, jaką byli i powinni być pozostawieni sobie, dla poniesienia konsekwencji swoich czynów. Skoncentrujcie się na swoich własnych przygotowaniach do Wzniesienia, wiedząc, że droga jest otwarta i nikt nie może być powstrzymany od zakończenia tego cyklu, tak jak to było zaplanowane. Pytamy was, co jest teraz ważniejsze, kiedy macie koniec czasów przed sobą? Zbliża się dzień, kiedy będziecie mogli wreszcie zostawić dwoistość za sobą mając tak wiele w niej inkarnacji i doświadczeń. Cieszcie się tą myślą, bo macie tak cudowną przyszłość przed sobą, na którą w pełni zasługujecie.

Prowadźcie swoje codzienne życie, jak zwykle, a kiedy będziecie musieli zrobić jakieś zmiany, my będziemy waszymi doradcami. Już niedługo pieniądze nie będą mieć zbyt wielkiego znaczenia, mając na uwadze, że nastąpi podział światowego bogactwa, obecnie w posiadaniu około 300-tu rodzin. Większość tego została nielegalnie zdobyta i my wiemy dokładnie, jak to odzyskać, gdyż nie ma takiego miejsca, gdzie mogliby się przed nami ukryć. Wraz z umorzeniem długów, da to każdemu szansę korzystania ze wszystkiego co jest produkowane na Ziemi. Również wiele przydatnych urządzeń będzie bezpłatnie udostępnionych w celu podniesienia jakości życia. Oczywiście, początkowo będzie to się koncentrować wokół tych, którzy są najbardziej potrzebujący.

Każdy dzień przybliża was do rządowych obwieszczeń, które spowodują rozpoczęcie dla was tych korzystnych zmian. Nie będzie kradzieży w ramach takich programów i tylko nasi mianowani i zaufani sojusznicy będą mieli odpowiedzialność, aby o to dbać. To wszystko musi się rozpocząć bardzo szybko i będzie kontynuowane jeszcze długo po Wzniesieniu. Do czego zmierzamy, to ruszenie spraw do przodu, ale dopiero po tym jak ci, którzy są przeciw naszym działaniom zostaną bezpiecznie usunięci z naszej drogi. Oczywistym jest, że warto jest poczekać tych dodatkowych kilka dni i zobaczyć, że sprawy idą zgodnie według planu.

Jestem SaLuSa z Syriusza, szczęśliwy widząc, że to, co się dzieje znacznie przekracza wizję waszych autorytetów. Galaktyczna Federacja Światła ma technologie, które mogą monitorować ich działania i nagrywać ich rozmowy, jeśli to konieczne. Więc bądźcie pewni, że jesteście bezpieczni i przez nas chronieni.

Dziękuję SaLuSa,


Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie : Elisabeth, edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |