Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 24, 2011

SaLuSa, January 24, 2011

Pismo na ścianie pojawiło się przed Ciemnymi (Od tłum. – z Biblii „policzone,zważone,rozdzielone”) a wydarzenia nabierają tempa. Spostrzegają teraz że nie posiadają już kontroli w stopniu, który umożliwiałby im wpłynięcie na końcowy rezultat. Zaczynają się czuć niczym pod oblężeniem i tracą z oczu własną drogę. Chcieliby „nacisnąć guzik” lecz nie są już w stanie tego zrobić i rozpraszają się coraz bardziej w swych próbach uniknięcia pewnej porażki. Kapitulacja nie jest przez nich rozważana, jednak mogą ostatecznie dojść do wniosku iż jest to jedyna opcja. Żadna krzywda nie została by im wyrządzona w takim przypadku, jako że szanujemy ich prawa jak każdej innej duszy. Wyciągną wiele wniosków przed końcem tego cyklu. Właściwie to tyczy się wszystkich, jako że przechodzenie przez taki okres testów wiąże się z olbrzymim rozwojem duchowym. Właśnie to Moi Drodzy było jak i jest celem waszych doświadczeń i ostatecznie dzięki nim staniecie się wspanialszymi Istotami.

Byliście niegdyś wysokimi, potężnymi duszami i podjęliście wyzwanie zanurkowania w głębiny wymiarów by doświadczyć dualności. Zawsze z wiedzą, że nigdy nie zostaniecie zapomniani i bez względu na to jak bardzo oddalilibyście się od Światła, zawsze otrzymalibyście pomoc by do niego wrócić. Dowody na to są obecnie wszędzie wokół was jako że Światło ponownie zawitało na Ziemi. Jest to czas w którym pamięć waszej prawdziwej Istoty powraca a ponieważ już wcześniej się na to zgodziliście – ogromna pomoc zostaje wam ofiarowana aby wznieść was ponownie. Szukajcie a znajdziecie, te słowa nigdy nie były tak prawdziwe jak teraz, gdyż każdy kto szczerze pragnie wrócić do Światła nie zabłądzi na drodze.

Przygotowywaliście się do końca tego czasu bardzo, bardzo długo i z każdą inkarnacją planowaliście swoje doświadczenia dzięki czemu możecie spokojnie przejść przez ten okres ewolucji. Każdy z was mógł iść krokiem jakim chciał, nikt nie naciska aby wasze tempo było inne niż to które wam odpowiada najbardziej. W kwestii duchowego zaawansowania każdy z was jest wyjątkowy i dostaliście pozwolenie by doświadczać tego w jaki tylko sposób chcecie. Zdarza się ,że niektórzy inkarnują na innej planecie po czym znów wracają na Ziemię. Sprawowana jest nad wami opieka której niekoniecznie jesteście świadomi, lecz wszystko to ma umożliwić wam ukończenie własnego życiowego planu. Możliwe że nie znaleźliście na Ziemi upragnionej satysfakcji a nawet wydaje się wam że zmarnowaliście swój czas. Uwierzcie nam że tak nie jest, każdy żywot jest wartościowy, mimo że niekoniecznie potraficie zrozumieć jego powód. Gdy powracacie do Krainy Wiecznego Lata, dowiadujecie się dokładnie jaki był wasz plan i że szczęśliwie, miejmy nadzieję, udało się go wam wypełnić. W przeciwnym razie aranżowane są nowe wydarzenia i okazje w kolejnych wcieleniach.

Wszystko przygotowywane jest dla was w taki sposób, abyście zmierzyli się z tym czego chcieliście się nauczyć. Czasami przychodzą bolesne lekcje, lecz mają miejsce dopiero gdy ich doświadczenie staje się konieczne dla waszego zrozumienia. Weźmy za przykład współczucie które przychodzi z rozpoznaniem Jedności całego Życia. Czasem ludzie mają go niewiele albo wręcz wcale dla istot które wydają się być od nich zupełnie inne. Oddzielenie było problemem przez eony czasu i opierało się o różnice w waszym postrzeganiu. To się skończy, gdy zdacie sobie sprawę iż wszystkie dusze są sobie równe. Ci którzy posiadają środki powinni pomóc innym, w taki właśnie sposób społeczeństwo jest w stanie rozwijać się jako całość. Dotychczas niewiele działo się w kwestii zjednoczenia, jednak niebawem zobaczycie że jest wspólny powód dla którego wszyscy razem idziecie przez całą drogę. Ostatecznie każdy z was zmierza w kierunku Wniebowstąpienia mimo iż decydujecie o tym samodzielnie. Chęci wam nie zabraknie gdy jesteście postrzegani jako w pełni gotowi na ten krok, wasi Przewodnicy natomiast upewnią się że będziecie mieli ku temu sposobności.

Trzymamy wyciągnięte w waszym kierunku ręce i robimy wiele w waszym imieniu a nasze wysiłki stają się coraz bardziej zauważalne. Czekamy na możliwość prowadzenia otwartych działań i ten czas nie jest już daleko. Wiele wykonujemy z naszych statków ukrytych pod niewidzialną osłoną, nie tylko ze względu na nasze lecz również i wasze bezpieczeństwo. Ścigano i strzelano do nas już wielokrotnie, choć musimy powiedzieć że nie stanowi to dla nas bezpośredniego problemu. Jesteśmy całkiem bezpieczni i posiadamy technologie wykraczające poza waszą wyobraźnię, jednak nie chcemy jej używać dopóki nie będzie innej alternatywy. Zazwyczaj jesteśmy w stanie rozwiązywać sprawy w sposób dyplomatyczny i pokojowy. Jest to podejście jakiego ludzie będą musieli się nauczyć, jednak trzeba zaznaczyć że Wniebowstąpiony Człowiek automatycznie porzuci myśli związane z wojną i agresją.

Jako cywilizacja, macie przed sobą wiele czasu zanim wszyscy osiągną wyższe wymiary, które niegdyś już zamieszkiwaliście. Jednakże będzie to osiągnięte, gdyż żaden inny rezultat nie jest możliwy. Każda dusza nieustannie się rozwija bez względu na to ile razy robi krok w tył, ponieważ czas sam w sobie nie odgrywa w waszej ewolucji żadnej roli. Doświadczenia takie jak życie w dualności, w rzeczywistości są złotą szansą na przyspieszenie własnego postępu. Jeśli według was odnieśliście sukces w podnoszeniu swych wibracji, należą się wam słowa pochwały gdyż musielibyście pracować na to bardzo długo. Gdy już Wniebowstąpicie, dalszy rozwój stanie się łatwiejszy aczkolwiek wolniejszy a zarazem będzie przyjemnym i radosnym doświadczeniem.

Ależ jest to niezwykły czas do przebywania na Ziemi, jeśli potraficie jedynie dostrzec pozytywne efekty to ten czas będzie dla was bardzo ekscytujący. Rozwiązania na wszystkie wasze problemy unoszą się na skrzydłach i są gotowe aby się dla was wyłonić. Rozmiar i zasięg zmian przeniesie was przez ten rok i przed jego końcem wszystko wyglądać będzie zupełnie inaczej. Mimo waszych przewidywań, niewiele złego wyniknie po drodze a wszelkie przeciwności będą krótkotrwałe. Ziemia może się trząść i dudnić lecz zajmiemy się skutkami jakie może to wywołać na otoczenie. Będziemy trzymać wszystko w równowadze by nic nie wymknęło się spod kontroli. Robimy to od dłuższego czasu i zapobiegliśmy wielu wydarzeniom które mogłoby mieć katastrofalne skutki dla wielkich obszarów waszej planety.

Jestem SaLuSa z Syriusza i mamy obecnie pełne ręce roboty aby nadążyć za tym co dzieje się na Ziemi. Po części dlatego widujecie teraz na niebie tak wiele statków. Nasza obecność jest gwarancją bezpieczeństwa waszej przyszłości.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.