Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 26, 2011

SaLuSa, January 26, 2011

Świat znajduje się teraz w dwóch fazach z czego jedna ustępuje wraz z upadkiem starego systemu i nie może dłużej trzymać ludzi w swoich więzach. Faza która nadchodzi, pomaga nastąpić zmianie wprowadzając nowy paradygmat kształtujący waszą najbliższą przyszłość. Wywołuje to zamieszanie i chaos, gdyż wiele osób wciąż trzyma się starych dróg nie wiedząc co nadciąga. Gdy jednak nadarzy się okazja by przynieść prawdę, stopniowo będzie ona akceptowana a ludzie na całym świecie zjednoczą się. Oczywiście niektórzy nie zmienią swoich przekonań i opuszczą ten świat poprzez niechęć to brania udziału we Wniebowstąpieniu. Niemal codziennie dowiadujecie o sposobach jakie stosowano aby was oszukać, co rodzi ogromne pragnienie opuszczenia obecnych czasów. Dla takich zmian potrzebny jest prawny fundament oraz wsparcie tych którzy chętni są pomóc rodzajowi ludzkiemu. Tu właśnie my wkroczymy i zarówno wesprzemy jak i będziemy chronić osoby prowadzące kampanie w kierunku zmian. Trzeba przywrócić waszą niezależność oraz wprowadzić przepisy które to zapewnią.

Trwają aktualnie prace nad zapisami umożliwiającymi wszystkie konieczne do podjęcia działania i gdy tylko wejdą w życie, żadna ingerencja nie będzie tolerowana. Ciemni mieli swój dzień i wielka kurtyna kończąca okres ich panowania jest już opuszczana. Siedzieli na swoich władczych stanowiskach przez tysiąclecia i koniec czasów dotyczy ich tak samo jak wszystkich innych. Mieli nadzieję powstrzymać nieuniknione powstanie, lecz Światło zdołało się przebić i będzie wciąż nabierać mocy. Nie powinno być nie doceniane, wiele z jego pracy uchodzi niezauważone lecz już nie na długo, gdyż wyciąga z przebudzonych ludzi to co w nich najlepsze. Nagle pojawia się więcej osób które pragną i pomagają przynieść zmiany a ich moc jest niezwykle potężna.

My z Galaktycznej Federacji zachęcamy, abyście również przyłączyli się w ten czy inny sposób do narastających żądań nowego przywództwa które wprowadzi was w nową fazę ewolucji. Wasze petycje i wymagania są brane pod uwagę tak jak i wasze modlitwy pomagające wspólnie tworzyć waszą przyszłość. Wszystko co się manifestuje ma swoje pierwsze źródło w myślach które wysyłacie. Jest to proste wyjaśnienie, dlaczego jesteście kreatorami wszystkiego co do was przychodzi. Prawdą jest, że w rezultacie przyciągacie podobne wibracje i tam gdzie unosił się negatywizm takie właśnie kreacje napotkacie. Odetnijcie się od tego co już wam nie służy i postawcie stopę na innej ścieżce która pozostawia to wszystko za sobą. Odnajdźcie radość w małych rzeczach i podnieście siebie do Światła. Obdarowujcie hojnie ze swego serca i nie porównujcie jednej osoby z drugą. Gdy wszystkie dusze dostrzegą siebie w innych, będziecie już bardzo daleko na ścieżce Wniebowstąpienia. Ostatnie miesiące prowadzące do końca 2012r. będą najbardziej satysfakcjonujące i radosne, jako że osiągniecie punkt znajdujący się bliżej stanu perfekcji.

Poświęcone zostanie wam bardzo wiele uwagi i dzięki potężnemu wsparciu jakie posiadamy, każda osoba będzie mogła zostać wysłuchana. Najpierw poradzimy sobie ze wszystkimi krajami gdzie panuje wielki głód. Następnie zaangażujemy technologię która zapewni, że nikt nie umrze z powodu braku zasobów czystej wody. Opieka medyczna będzie różnić się od waszych metod a dźwięk stanie się wielkim uzdrowicielem. Każdy ma prawo do podstawowych potrzeb zapewniających szczęśliwą egzystencję oraz możliwości bycia niezależnym. Jednocześnie edukacja stanie się ogólnoświatowym projektem dzięki czemu małe grupy będą mogły być szkolone nowymi sposobami które są niezwykle wydajne i znacznie szybsze od obecnych. Szczęśliwi, wyedukowani ludzie wiodący przyjemne życie mogą lepiej przysłużyć się społeczeństwu. Rozdział dóbr będzie prowadzony pod okiem tych, którzy są szczerzy i prawdziwi a majątek przestanie być kierowany na prywatne konta bankowe.

Z czasem zanikną wszelkie przestępstwa a osoby z takimi skłonnościami zostaną od nich uwolnione. Musicie zrozumieć Moi Drodzy, że przyszłość zanurzona jest w tak wysokich wibracjach iż żadne negatywne działania nie będą w stanie się manifestować. Harmonia i równowaga stanie się naturalnym i permanentnym stanem a piękno promieniować będzie ze wszystkich stron. Zrozumiecie i docenicie wówczas perfekcję będącą dziełem Stwórcy. Jednak nawet wtedy będziecie zmierzać ku wyższym wymiarom będącymi jeszcze wspanialszymi stanami doskonałości. Ewolucja nigdy nie ustaje dopóki nie dosięgniecie Źródła Wszystkiego Co Jest a wówczas będziecie ustanawiać i tworzyć nowe Wszechświaty oferujące nowe przygody i odkrycia.

Wiemy że niektóre dusze obawiają się zmian, wierząc iż w jakiś sposób pozbawi ich to czegoś czym cieszą się obecnie. Mówimy więc do nich, że z każdym krokiem na przód wchodzicie na wyższy poziom i pozostawiacie za sobą wszystko co powstrzymywało wibracje przed osiągnięciem wyższego stanu perfekcji. Cały bagaż i resztki jakie do was przylgnęły odpadają a wy stajecie się doskonalsi. Zaledwie kilka kroków odmieni wasze ciało, dzięki czemu nie będzie mogło zachorować ani wpaść w niskie wibracje. Większość tego o czym mówimy nastąpi w stosunkowo krótkim czasie a nasza obecność zapewni że będziecie gotowi do Wniebowstąpienia. Tak, na tę misję przybyło z nami bardzo wiele cywilizacji dzięki czemu nie brakuje nam niczego co konieczne do jej ukończenia. Wiele z nich zostanie wam przedstawionych, zaznajomicie się z nimi i przekonacie iż są Istotami Światła. Z kimże było by lepiej iść te ostatnie kroki jakie musicie przejść.

Jestem SaLuSa z Syriusza i przyjmuję z radością możliwość wyjaśnienia wam co czeka was w przyszłości. Kreujemy obraz w waszych umysłach abyście mieli na co wyczekiwać. Pomaga wam to nabrać siły by utrzymać siebie w równowadze gdy marsz staje się ciężki. Zobaczcie tęczę i dzban pełen złota, gdyż naprawdę wkraczacie w Złoty Wiek który będzie tak piękny i radosny że ciężko jest nam opisać to słowami. W najśmielszych snach nie dotknęliście nawet uczucia cudownych energii jakich doświadczycie. Całkowicie otulą was wielką Miłością i Światłem, to właśnie stamtąd wyszliście eony temu. Może wydawać się to nieprawdziwe, lecz tylko dlatego iż przebywaliście przez tak długi okres w niskich wibracjach i ciężko jest wam sobie wyobrazić że mogłoby być inaczej.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.