Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, May 28, 2012

SaLuSa, May 28, 2012

Dla niektórych dusz, które dopiero co się przebudziły, ich rzeczywistość została roztrzaskana i przez jakiś czas będą uczepieni tego co uważali za prawdziwe. Ważne jest, aby zrozumieli, że nie powinni obawiać się nadchodzących zmian. Ponadto, nie jest jeszcze za późno, aby zmienili swoje schematy myślenia, by pozwolić na podniesienie ich świadomości i wejście na ścieżkę Wzniesienia. Niekoniecznie jest to kwestia tego jak wiele wiecie, lecz raczej wasze zrozumienia, że postęp zostanie osiągnięty przez życie z serca nie poprzez ego. Bądźcie pokorni i ujrzyjcie siebie w każdej innej duszy i traktujcie ich jakbyście traktowali samych siebie. Jedną z głównych słabości, które ludzie mają jest bycie osądzającym i jeżeli możecie popracować nad nieosądzaniem, przebędziecie daleką drogę ku podniesieniu się.

Bóg zadbał o każdą duszę, lecz wybór zostawił wam, czy zechcecie dokonać Wzniesienia czy też kontynuować waszą trzecio-wymiarową podróż. Może się wydawać inaczej, ale wszyscy mieliście takie same okazje, by zmienić tor waszego życia. Sprowadza się to do pragnienia zmiany i wzięcia odpowiedzialności za waszą duchową ewolucję. Kiedy już podejmiecie tę decyzję, nigdy nie będziecie podróżować samotnie, ale ta pomoc jest stracona dopóki nie włożycie wysiłku w ustanowieniu sobie celu. Zostało bardzo niewiele czasu i bardzo niedługo nastąpią wielkie objawienia o prawdziwym celu życia, oraz co ważniejsze, ustalające prawdę o Jednym Bogu waszego Wszechświata. Bóg nie jest wyłączną własnością jakiejkolwiek religii, lecz Bóg dla każdej jednej duszy jest boską iskrą na jej własnych prawach. Całym celem wielu waszych żyć jest doświadczyć i powrócić do swojej Boskości. Skoro dano wam wolną wolę jak to zrobić, Bóg nie karze was i pozwala by prawa Wszechświata zaaplikowały odpowiednie nauki, które pomogą wam z dokonanymi pomyłkami.

Moi drodzy, wasze czekanie niemal się skończyło, jako że odbywają się ostateczne przygotowania do dokonania aresztowań Illuminati. Jest to coś w rodzaju operacji wojskowej, ale ich obecność będzie jedynie celem pomocy naszym sojusznikom, jeżeli napotkają gwałtowny opór. Jeżeli o nas chodzi, akcje są zaplanowane tak, by obyć się bez użycia przemocy i z prawnym usankcjonowaniem i asystą marszałków prawa. Wielu z was jest tego świadomych dzięki byciu na bieżąco z przekazami z wielu wiarygodnych źródeł. Jednakże, jak zawsze potrzeba dyskrecji, jako że prawda często będzie przeciwstawiana dezinformacji bądź zaprzeczeniom ze strony tych, którzy mają inne przekonania. Kiedy już będziemy mogli do was mówić otwarcie, wkrótce zaakceptujecie nasze wiadomości, jako że będziecie intuicyjnie wiedzieli że są prawdziwe. Skoro byliśmy w kontakcie od połowy lat pięćdziesiątych, to nie jest tak, że nagle wkraczamy w wasze życie. Poprzez nas i wiele duchowych społeczności, przełamywaliśmy lody, które skrywały prawdę.

Naszym życzeniem jest, by ekstra wysiłek został włożony przez tych w awangardzie duchowego frontu na zrobienie wszystkiego co możliwe w celu szerzenia wiadomości o zachodzących zmianach. Ludzie będą słyszeli o niektórych ich aspektach, nie będąc dostatecznie poinformowanymi by uniknąć strachu. Naturalnie, będą mieli wiele pytań, w tym miejscu wy wkroczycie z wielką pomocą. Fizyczne zmiany są niezbędne, lecz nie będą tak katastroficzne jak sugerowały oryginalne proroctwa. Zostały dane według prawdopodobieństw, które istniały w tamtych czasach. Miło nam poinformować, że poziomy świadomości podniosły się tak znacznie w ostatnich czasach, że fizyczne zmiany będą zdecydowanie mniej gwałtowne. Jak już wiele razy powtarzaliśmy i powtórzymy raz jeszcze, jeżeli obawiacie się o miejsce waszego pobytu, usiądźcie przez chwilę w ciszy i skonsultujcie się z waszym Wyższym Ja.

Do czasu rządowych zmian, nie będziecie mogli ufać oficjalnym raportom, jako że ciągle są one pod wpływem tych, którzy pragną, abyście pozostali w ciemnościach. Idealną ilustracją jest niedawne zaprzeczenie nas i naszych statków przez rząd USA, pomijając fakt, że spotykaliśmy się z nimi przy wielu okazjach. Jednakże w dłuższym okresie robi to małą różnicę, ponieważ, gdy czas będzie odpowiedni, upewnimy się, że oficjalne ogłoszenie naszej obecności zostanie wydane. Będzie to sygnałem początku bliskiej współpracy pomiędzy wami a nami, która będzie trwała przez Wzniesienie i przez następny cykl waszej ewolucji. Już w tym momencie jesteście tam jedną stopą i w miarę jak podnosicie wibracje chętnie podejmiecie zmiany. W efekcie nic nie będzie wam odebrane, co nie byłoby zastąpione czymś lepszym. Miejcie na uwadze, że ostatecznym celem jest zmienienie was w Galaktyczne Istoty.

W pewnym sensie dobrze, że nie macie natychmiastowej pamięci o waszych przeszłych życiach, jako że prawdopodobnie zajmowałoby to was, gdy powinniście się skupić na przyszłości. Co więcej, moglibyście nie rozpoznać siebie jako tej samej osoby, którą teraz jesteście, w miarę jak ewoluowaliście i stawaliście się bardziej ze Światła. Wyobraźcie sobie tylko ile doświadczenia zebraliście i jak ukształtowało was to w osobę, którą dziś jesteście. Nie martwcie się, jeżeli ciągle macie jakiś bagaż do odpuszczenia i użyjcie samokontroli by tego dokonać. Jeżeli aspirujecie do wyniesienia siebie, nigdy nie będziecie pozbawieni pomocy, nawet jeżeli nie jesteście tego świadomi. Anioły i Przewodnicy towarzyszą wam przez świat fizyczny i robią wszystko co mogą, by upewnić się, że wypełnicie swój życiowy plan. Możecie sobie pomóc przyznając ich obecność i wzywając ich, jeżeli potrzebujecie ich pomocy, jako że nie mogą się „wtrącać” dopóki tego nie zrobicie. Są wyjątki, jak na przykład, gdy jesteście w niebezpieczeństwie; mają wtedy zezwolenie pomagać wam w takich kłopotach. Absolutnie ma to zastosowanie, gdy wasze życie jest zagrożone i nie jest to jeszcze wasz czas by opuścić Ziemię. Jest niemal pewne że uniknęliście jakiegoś niebezpieczeństwa nie zdając sobie nawet sprawy z tego jak to zrobiliście, prawdopodobnie składając to na karb szczęścia lub czystego przypadku.

Jestem SaLuSa z Syriusza, i czy dostrzegacie teraz jak ważni jesteście dla nas oraz jak jesteście bezpiecznie prowadzeni ku zakończeniu tego cyklu. Może to brzmi dziwnie, biorąc pod uwagę, że istniejecie w niższych wymiarach, ale Wszechświat polega na was, abyście osiągnęli ten czas końcowy poprzez Wzniesienie. Oczekuje wielkiego osiągnięcia Człowieka i Wzniesienia w wyższe wymiary, miejsca które jest waszym prawdziwym domem. Mówiąc w imieniu Galaktycznej Federacji, mogę powiedzieć, że kochamy was wszystkich i widzimy was jako wasze Wyższe Ja bez skazy, stojące w czystym świetle miłości.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczyl Michał, edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |