Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, September 28, 2012

SaLuSa, September 28, 2012

Linie czasowe zaczynają przyłączać się do tych, które niosą najwięcej energii i są naturalnie najsilniejsze, tam gdzie ludzie mają intencję wznieść się i tam gdzie tego nie chcą. To co widzicie jest rezultatem waszej masowej świadomości, która tworzy zgodnie z waszymi życzeniami. Samo Wzniesienie przyniesie zmiany, które zostały zadekretowane przez Boga, a są one o Uniwersalnych rozmiarach i kontrolowane przez wyższe siły. Więc tworzycie własne doświadczenia i Wzniesienie będzie waszym ostatecznym po wyjściu z cyklu dwoistości w Nowym Wieku. Wydarzenia mogą być zmieniane w zależności od prędkości i poziomu zaawansowania i to pozwala też na jakiekolwiek opóźnienia spowodowane przez ciemnych. Więc mówimy wam, nadal utrzymujcie skupienie na rzeczywistym Wzniesieniu i przygotowujcie się do przyjęcia potężnej energii, której będziecie świadomi.

Zawsze będzie wiele dyskusji o tym, jakie w przyszłości wydarzenia będą miały miejsce, ponieważ istnieje wiele różnych poglądów na ten temat. To, co zostało wam obiecane z pewnością dojdzie do skutku i wiele na tym zyskacie. W istocie terminy często musiały być dostosowane i oczywiście teraz jesteście też świadomi, że niektóre wydarzenia musiały być odwołane. Jednakże, nic nie przeoczycie i przejdziecie do wyższej wibracji korzystając z wielu zmian, które uniosą was dalej do Światła. Stary paradygmat wtedy już nie będzie miał wpływu na wasze życie i będziecie cieszyć się absolutnym pokojem i radością, które pochodzą z nowego.

Nadal zachęcamy naszych sojuszników do podniesienia swoich działań, gdyż chcielibyśmy ujrzeć wiele zmian rozpoczynających się wkrótce. To złagodziłoby wasze obawy i zapewniło, że koniec cyklu się zakończy tak jak jest to przewidywane. Jednak to może być uzależnione od waszych oczekiwań, gdyż tylko mniejszość ma pojęcie o tym, co jest przed wami. Poinformujemy Ziemian o tym w ten czy inny sposób tak, aby wszystkie dusze mogły mieć ostateczny wybór, czy zechcą opuścić niższe wymiary dla wyższych. Możecie mieć jednak pewność, że ci z was, którzy żyją obecnie, i którzy dokonali swego wyboru Wzniesienia, wzniosą się. Zaistniały przełomowe wydarzenia w waszym życiu, które doprowadziły was na właściwą drogę i przyciągnęły do was oświecone dusze. Każdy z was miał ogromną pomoc i musielibyście się bardzo przeciwstawiać, aby podążać wbrew waszemu planowi życia, który obejmował Wzniesienie.

Wzniesienie nie jest pięciominutowym cudem, ale ścieżką, którą podróżujecie przez bardzo długi czas i nadal będziecie ją kontynuować. Było wiele wyszczególnionych momentów, zwłaszcza pod koniec waszego ubiegłego wieku i obecnego. Każdy z nich wyniósł energie na wyższy poziom niż poprzednio. Łagodnie pomagały wam te energie, w przeciwieństwie do 21 grudnia 2012 r., kiedy wszystko będzie zauważalnie poruszone. Już wielu ludzi zauważyło to co stało się znane jako objawy Wzniesienia, które można łatwo pomylić z początkiem choroby. Oczywiście, jeśli objawy nie ustępują, dobrze jest sprawdzić swój stan z lekarzem, gdyż zwykle znikają w ciągu kilku dni.

Cokolwiek się wydarzy zaakceptujcie to, wiedząc, że Wzniesienie jest w toku i nic nie stracicie ze względu na opóźnienia. Wszystko jest zaplanowane i wkrótce będziecie uwolnieni od ciemnych, ponieważ niezależnie od tego jak oni są przebiegli, albo jakąkolwiek moc mogą wywierać, nie mają oni miejsca w waszej przyszłości. Macie tendencję do popadania w depresję, gdy wydarzenia nie okazują tak jak było to oczekiwane, ale jeśli jesteście ze Światła, wasza walka została już wygrana. Jest wiele do zrobienia, aby przenieść was szybko do Nowej Ery, ale stoimy jak najbardziej na wysokości zadania. Stale dopasowujemy nasze plany, aby zadowolić wszelkie pojawiające się sytuacje, a nie jest to w ogóle dla nas problemem.

Punkt zwrotny w chwili obecnej obraca się wokół wyborów prezydenckich w USA. Naszym wybranym człowiekiem jest ten, który wyprowadzi was z dualizmu, a to dlatego, że ma on ogromne doświadczenie duchowe i zrozumienie, aby sprostać temu wyzwaniu. Są inni wokół niego też gotowi przyłączyć się do nowego rządu, który będzie oparty na nowych zasadach i będzie prawdziwie reprezentować ludzi. Nie będzie porażki lub powtórki tego co miało miejsce w przeszłości, gdyż ciemni skapitulowali do Światła. Więc proszę, nie bądźcie zbyt zaniepokojeni groźbami tych, którzy nadal promują chciwość i samolubną władzę. Oni nie będą figurować w nowym rządzie, który ma być dla ludzi.

Zaakceptujcie to co się dzieje jako część oczyszczania, które musi mieć miejsce, zanim zmiany mogą być wprowadzone. Matka Ziemia musi także podjąć pewne działania, ale nie będą one tak dotkliwe, jak niektórzy prognozują. My z Galaktycznej Federacji nadal nadzorujemy wszystko, co dzieje się na Ziemi i bierzemy udział w wielu rzeczach, których nie jesteście świadomi. Więc proszę, nie myślcie, że nie jesteśmy aktywni, gdy w rzeczywistości jesteśmy najprawdopodobniej bardziej zaangażowani niż kiedykolwiek wcześniej. Z pewnością widzicie nas częściej, a najlepsze jest jeszcze przed wami, kiedy będziemy mogli zorganizować nasze eskapady. Rejestrujemy, że Ujawnienie jest zasilane przez ludzi i oklaskujemy waszą inicjatywę i wytrwałość. Wszystko, co budzi ludzi do prawdy jest bardzo wartościowe.

Najwyraźniej następne kilka tygodni będą bardzo ważne i powinno być jasne, w którym kierunku sprawy się posuwają. Możecie oczekiwać więcej oskarżeń przeciwko skorumpowanym bankierom podczas, gdy ich poczynania są w śledztwie. Potrzebny jest czas, aby zebrać odpowiednie dowody, które muszą być dokładne. Niektórzy uciekają zamiast poddać się. Na razie unikną sprawiedliwości, ale w końcu odpowiedzą za swoje przestępstwa. Naszym głównym celem jest ich usunięcie, tak, abyśmy pozostali z niezawodnymi i godnymi zaufania ludźmi w nowym systemie finansowym. To wszystko jest częścią waszego postępu i zapełnienia luki pomiędzy starym i nowym systemem.

Jestem SaLuSa z Syriusza, tak bardzo szczęśliwy z powodu, jak daleko posunęliście się w tak krótkim czasie. Nic nie było brane za pewnik, gdy byliście w obliczu bardzo silnych prób, a wygrywacie od początku do końca. Dalej patrzcie przed siebie i nie rozluźniajcie swojej determinacji do końca tego cyklu. Naprawdę jesteście Wojownikami Światła.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |