Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 8, 2012

SaLuSa, October 8, 2012

Nigdy nie jest za późno, aby zwrócić swoje oczy w kierunku Wzniesienia i uzmysłówcie sobie, że jeżeli czujecie się gotowi to z pewnością znajdujecie się w punkcie, gdzie możecie je osiągnąć. Wymaga to skupienia i intencji, aby iść do przodu, lecz musicie zrozumieć, że to czy się wzniesiecie zależy od poziomu waszej świadomości. Musicie zastosować się do wszystkiego tego, co rozumiecie jako pozostawanie w Jedności z całym istniejącym życiem. Miłość jest praktycznym słowem, które pomoże wam odnieść sukces lecz musicie pracować nad tym, aby pokonać typowo ludzkie emocje, które bardzo często ściągają was w dół. Macie tendencję do podejmowania działania w pierwszej kolejności, a dopiero później zadawania pytań, więc musicie znaleźć nowy sposób reagowania na sytuacje. Przebaczenie jest istotne również wtedy, gdy byliście ofiarami cudzego działania nawet w sytuacji, gdy nie jest to do was przypisane w żaden sposób.

Udzielane porady będą również użyteczne podczas oczyszczania karmy związanej ze związkami z innymi ludźmi. Są to najprawdopodobniej najtrudniejsze wyzwania, z którymi się konfrontujecie i najlepszą radą jest, abyście próbowali pozostawić tych zaangażowanych waszemu wybaczeniu. Po prostu niemożliwym jest przejście do kolejnego etapu, jeżeli nadal trwacie w chowaniu urazy i żywicie negatywne myśli. Pozwólcie odejść przeszłości i wejdźcie na nową ścieżkę, która prowadzi do Światła i Miłości. Wtedy poczujecie się swobodnie rozumiejąc, że odcięliście swoje połączenia od starych paradygmatów, które już wam dłużej nie służą. Istnieje prawdopodobieństwo, że ci którzy czytają te słowa, podjęli już decyzję, aby zmienić swoje życie i skoncentrować się na przygotowaniach do Wzniesienia.

Pamiętajcie, że wasze ciało jest waszą świątynią i troszczcie się o nie eliminując wszelkie praktyki, które wyrządzają mu krzywdę. Nie możecie zabrać ze sobą w wyższe wymiary, na przykład, nawyku brania narkotyków i czym szybciej zdecydujecie się zerwać z tym nałogiem, tym szybciej osiągniecie sukces. Ta sama zasada dotyczy innych uzależnień takich jak alkohol, który w każdym przypadku szkodzi waszemu ciału. Przemyślcie dokładnie co musicie uczynić, aby zapewnić sobie Wzniesienie, a wtedy uzyskacie pomoc od waszych Przewodników. Bóg pragnie, aby każda dusza wzniosła się lecz akceptuje on fakt, że dając wam wolną wolę dał wam również prawo ostatecznego wyboru. Zadajcie sobie poważnie pytanie, czy życzycie sobie pozostać w obecnym cyklu trójwymiarowym i jeśli nie możecie jasno zobaczyć swojej drogi w pragnieniu tego, będzie to waszą ostateczną decyzją.

Koniec cyklu zbliża się w bardzo szybkim tempie i z zachwytem oglądamy jak bardzo pracownicy Światła podnieśli poziom Światła na Ziemi. Światło przyciąga jeszcze więcej Światła i wasza ścieżka do Wzniesienia otwiera się. Linie czasowe zbiegają się i wkrótce najpotężniejszą z nich będzie ta, która wzniesie was wraz z Matką Ziemią. To musi się wydarzyć, aby oddzielić tych, którzy są gotowi do Wzniesienia od tych, którzy jeszcze nie są, i jest to naturalnym wynikiem zmian, przez które przechodzicie. To również oznacza, że z chwilą Wzniesienia Ciemni zostaną całkowicie usunięci z waszego życia. Pokój, którego tak bardzo poszukiwaliście, i o który modliliście się, w końcu będzie wasz, a przez proces Wzniesienia w rzeczy samej doświadczycie zmian wewnątrz siebie. Nie oznacza to, że doświadczacie zmian tylko w obecnym czasie, gdyż rozpoczęło się to kilka lat temu, lecz rzeczywiste Wzniesienie będzie krokiem milowym na waszej drodze.

Wkrótce wiele zmian pojawi się na Ziemi, które znacząco nabudowują się przez ten rok. Oznacza to, że wasze problemy będą pogłębiały się aż do chwili, kiedy coś oczyszczającego w naturze się wydarzy. Bardziej oczywiste obszary mają związek z polityką i wiele państw na całym świecie doświadcza obecnie wielkich przewrotów. Na nieszczęście muszą one osiągać tak ekstremalne rozmiary, zanim zostanie zaakceptowana potrzeba ogromnych zmian. Jednakże po zgodzie, nie będzie marnowania czasu podczas tworzenia nowych systemów. Widzimy, że gdy zostaną podjęte decyzje o kwestiach politycznych, reszta zmian nastąpi dość szybko. Na razie, wy jako indywidualne osoby jesteście najważniejsi, gdyż pragniemy abyście uświadomili sobie jakie cudowne możliwości otwierają się przed wami dzięki Wzniesieniu.

Nie musicie koniecznie porzucać swojego przywiązania do tego co posiadacie, aby się wznieść, lecz wszystko co niesie ze sobą niskie wibracje nie będzie mogło przejść wraz z wami. Na przykład, niektórzy z was mają rozrywki lub hobby, które związane są ze zbieraniem pamiątek odnoszących się do ludzi lub wydarzeń, które nie są pożądane. Tak naprawdę, nowe wibracje spowodują w waszej rzeczywistości manifestację wielu rzeczy w całkiem nowym Świetle. Wszystko będzie wyrażane w energii, która wydobędzie piękno i doskonałość. Przedmioty będą wydawały się być „żywsze” i będziecie w bliższych relacjach ze wszystkimi odczuwającymi istotami, gdy poziom waszej świadomości będzie dużo wyższy niż poprzednio. W rzeczywistym znaczeniu, tak bardzo wiele zyskacie ze wznoszenia się, że wkrótce zapomnicie czas spędzony w dwoistości. Ostatecznie wszystko to będzie wydawało się być tylko złym snem, ale zawsze będziecie korzystać ze swoich doświadczeń.

W przyszłości, każda wasza potrzeba będzie zapewniona i w ogóle w niczym nie będziecie odczuwali braku. Wraz z upływem czasu rozwiniecie swoje umiejętności w tworzeniu i będziecie w stanie zapewnić sobie wszystko. W międzyczasie będziecie korzystali z używania nowych technologii, które pokryją wasze potrzeby. Wszystko to jest już dla was gotowe i tylko czeka na odpowiedni moment na wprowadzenie i rozpowszechnienie. Nie oczekujcie jednakże zbyt wiele od razu, gdyż przemiana nie nastąpi przez jedną noc. Jak już nadmieniliśmy poprzednio, naszym priorytetem jest niesienie pomocy i ulgi tym, którzy żyją w bardzo złych warunkach, i którym brakuje podstawowych środków do życia. Będziecie wznosili się w seriach postępów od chwili obecnej, aż do Złotego Wieku – absolutnego piękna i radości.

Jestem SaLuSa z Syriusza i wiem, że jeśli tylko uzyskalibyście odrobinę wglądu w to co was czeka, wasze obecne zmartwienia wydawałyby się niewielkiej lub żadnej wagi. Zostało tak niewiele czasu do Wzniesienia więc próbujcie myśleć w kategoriach korzyści, które wkrótce otrzymacie. Odzyskacie swoje prawa do wszystkiego i to całkowicie odmieni wasze życia. My z Galaktycznej Federacji Światła będziemy nadal pracować z wami po Wzniesieniu pomagając wam w osiągnięciu pełnej Galaktycznej Świadomości. Do tego czasu nie wiedzieliście co to znaczy posiadać taką świadomość, gdyż obecnie nie zdajecie sobie sprawy ze swoich prawdziwych możliwości. Spójrzcie na nas, a zobaczycie w nas prawdziwych siebie, takich jakimi będziecie w niedalekiej przyszłości.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |