Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, June 29, 2012

SaLuSa, June 29, 2012

Gorącym tematem okupującym większość z was jest nastąpienie aresztowań, tak abyscie nie mieli wątpliwości, że nadeszły ostatnie dni kabała. Nie musimy mówić, że wywoła to sensację na całym świecie i media będą musiały zareagować. Będą zasypywane telefonami z prośbami o wyjaśnienia i w końcu nawet te, które są konserwatywne, będą zmuszone podać prawdziwą przyczynę wydarzeń. W USA nastąpią oficjalne ogłoszenia i zostaną podjęte ostrożne kroki by upewnić się , że ludzie poprawnie zrozumieją dlaczego następują aresztowania. Wątpliwości będą istniały dopóki nie stanie się jasne, że akcje te są podejmowane w interesie wszystkich ludzi poprzez dostarczenie scenariusza, gdzie będą mogli zostać uwolnieni z uchwytu ciemnych. Celowa dezinformacja będzie szerzona przez tych, którzy ciągle są pod kontrolą Iluminatów, ale sprawimy, że jasne będzie, że wojsko będzie zaangażowane we wspieraniu osób dokonujących aresztowań. To nie są drużyny uderzeniowe i tylko użyją broni, jeżeli oni bądź Marszałkowie zostaną zaatakowani w trakcie tych prawomocnych postępowań.

Pierwsza prawdziwa akcja umożliwi nam na wejście w następną część naszego planu, bez przeszkód opóźniających jego postęp. Istnieje presja na ustanowienie rządu tymczasowego reprezentantów, którzy dowiedli, że są godni zaufania i są szczerzy. I ci, którzy już zostali przygotowani do odpowiedzialności względem was, ludzi. W końcu więc będziemy mogli pokazać, że nasze obietnice wam złożone są prawdziwe i wasze prawa będą przywrócone. Najważniejsze rzeczy najpierw, a kiedy będziemy usatysfakcjonowani, że żadne dalsze niebezpieczeństwa nie istnieją, będziemy mogli posuwać się do przodu z innymi aspektami naszego planu.

Nie musicie przecierać oczu, jako że to co widzicie i słyszycie dzieje się naprawdę, a pracownicy światła obejmują przywództwo nad waszym przeznaczeniem. Nawet ci, którzy żyją poza USA są częścią planów i oczyszczenie obejmie cały świat. Jest to w końcu plan dla wszystkich gotowych na Wzniesienie, ale naturalnie będzie miał on wpływ również na tych, którzy mają inne plany na przyszłość. Z wolnością przychodzą wybory i wszyscy ostatecznie znajdziecie się dokładnie tam gdzie powinniście być.

W oddali jest oczywiście długo oczekiwany kontakt z wami poprzez Ujawnienie. Przy tym wszystkim co ma miejsce, personel pod przysięgą tajemnicy zostanie z niej zwolniony i będzie mógł opowiedzieć wam o ich własnych doświadczeniach potwierdzających naszą egzystencję. Już teraz wiecie całkiem sporo, ale kiedy zostanie to upublicznione, dosięgnie to również tych, którzy normalnie nie śledzą takich spraw bądź, w niektórych przypadkach, są w stanie niewiary. Wiele pracy będzie wymagało przekonanie ludzi, że jesteśmy nie tylko waszymi przyjaciółmi, lecz także rodziną. Wierzymy jednak, że nasza obecność wkrótce będzie widziana jako to czym jest naprawdę i będziemy zaproszeni do lądowania na waszej cennej Ziemi. Potrzebujemy oczywiście tego kontaktu do ustanowienia grup roboczych, które będą częścią sił oczyszczających.

Wszystko stanie się we właściwym czasie, ale przyspieszy kiedy już zaczniemy, jako że jest dużo do zrobienia w raptem kilka miesięcy. Wyczuwamy, że podekscytowanie rośnie na myśl o waszym wyzwoleniu spod kontrolujących sił i waszym wyniesieniu do Światła. Końcowe czasy tego cyklu zostały zaplanowane eony temu i pomimo wszystkich przeciwnych myśli, pomoc nadeszła, kiedy jej potrzebowaliście. Wysiłki nasze i Duchowej Hierarchii doprowadziły was do tego punktu w czasie, a teraz otrzymacie wspaniałą okazję do Wzniesienia. Głęboko w środku zawsze wiedzieliście, że wasze doświadczenia zakończą się powrotem do wyższych wymiarów. Stamtąd pochodzicie i tam macie prawo przebywać jako Byty Światła. Niższe wymiary są domem dla tych, którzy zostali uwikłani w ciemność ściągającą ich w dół, ale zyskali oni na przebywaniu w pobliżu was, nawet jeżeli jeszcze nie rozpoznają Światła.

Zrozumcie, że wiele dusz, które nie dostąpią Wzniesienia niekoniecznie poniosły porażkę, ale zaplanowały w ten sposób swoje doświadczenie. Nie osądzajcie więc innych, którzy podążą inną ścieżką niż wy, lecz pozwólcie im na dokonanie tych samych wyborów, które wy musieliście dokonywać mapując swoje przeznaczenie. Wasza wolność może wam zostać czasowo odebrana, ale boskim prawem, zostanie wam ona zawsze przywrócona. Pamiętajcie, że Bóg i matka Ziemia są oboje jak rodzice, zawsze opiekowali się wami i zapewniali wam pomoc. Była ona wam dawana, nawet gdy nie znaliscie jej źródła. Teraz miło byłoby, gdybyście ją rozpoznali i okazali wdzięczność. Miłosna myśl, bądź modlitwa sprowadziłyby na was więcej Światła i Miłości. Takie jest Prawo Przyciągania działające na najwyższym poziomie.

Moi drodzy, od tego momentu sprawy stopniowo będą łatwiejsze i będziemy u waszego boku, aby upewnić się, że dotarłszy tak daleko, nie stracicie siły w ostatnim momencie. Oczywiście nastąpią zmiany fizyczne, ale dzięki podnoszącym się wibracjom, nie będą one tak dotkliwe jak niektórzy sądzili. Nie ma potrzeby dla dużej dewastacji, by przywrócić matkę Ziemię do jej dziewiczej kondycji. Jednak musimy pozwolić na to co musi być zrobione. My możemy asystować matce Ziemi, która z pewnością nie chce by jej akcje spowodowały niepotrzebną szkodę życiu. Z odpowiednimi ostrzeżeniami ludzie mogą się usunąć z drogi niebezpieczeństwa, a my będziemy tam by pomagać. Nie możemy zapominać, że Istoty Wewnętrznej Ziemi też czekają na wezwanie na powierzchnię, a mają wam tyle do zaoferowania. Też są waszą rodziną sprzed wielu tysięcy lat i będą uszczęśliwieni mogąc ponownie się z wami skontaktować.

Jesteście oczywiście miksturą Istot, które są związanie z różnymi Gwiezdnymi Cywilizacjami, głównie humanoidalnego pochodzenia. Te powrócą na Ziemię, aby spotkać się ze swoimi i nastąpi wiele podnoszących spotkań z nimi w miarę jak powrócą wspomnienia. Widzicie więc, że jesteście w tym samym stopniu Gwiezdnymi Istotami jak ci, których wielu uważa za innych od was. W każdym wypadku, wszyscy jesteście Jednym ze Źródłem, więc prosimy traktujcie innych jak siebie samych i bądźcie mili i delikatni w każdej chwili.

Jestem SaLuSa z Syriusza, zadowolony że zbliżacie się do końca drogi tego, co było głębokim i długotrwałym doświadczeniem w dualności.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczył Michał, edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge