Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 2, 2012

SaLuSa, July 2, 2012

Nadeszły dla was bardzo ekscytujące czasy, skoro otrzymujecie potwierdzenie o tym, że mają miejsce aresztowania. Macie prawo do usunięcia osób, które popełniły akty zdrady przeciwko wam. Są to oczywiście niezbędne kroki, które pozwolą na przeprowadzenie istotnych zmian, które przeniosą was do następnego etapu w planie. Nie ma mowy o tym, by działania te nadal ignorować, a nasi sojusznicy szukają źródeł, które są chętne, by relacjonować to, co się dzieje. Oczywiście z intencją, by doniesienia były nastawione na utrzymanie umysłów w spokoju. Tego oczekujemy od mediów, które się podejmą tego zadania. Wkrótce nadejdzie moment, kiedy wiadomości nie będą już mogły być ukrywane lub ignorowane, a wiemy, że będą odbierane w różny sposób. Jednak spodziewamy się, że prezydent Obama przemówi do świata, aby zapewnić ludzi, że działania są pozytywne i są w interesie wszystkich, aby przywrócić pokój na świecie. Wiadomość ta rozejdzie się po całym świecie i ponad próbami ciemnych, aby to uniemożliwić.
My, z Galaktycznej Federacji Światła będziemy przez pewien czas nadal działać w tle, ale wyglądamy pierwszej okazji, by rozpocząć ujawnienie. Nie dotyczy ono tylko przebiegu naszej pracy dla was i z wami, ale także pokazania działań na rzecz interesu ogólnego w waszym rozwoju w ciągu ostatnich tysięcy lat. Jednakże, to da nam możność przedstawienia kilku różnych cywilizacji, z którymi się spotkacie. Wszystkie będą miały pewne połączenia z wami, chociażby tylko to, że dołożyły się do waszej ewolucji genetycznej. Na poziomie duszy wszyscy jesteśmy ze Źródła, ale podróżujemy po różnych drogach w zależności od naszego wyboru doświadczenia. Różnice między nami istnieją zatem, ale wszyscy ewoluujemy tak jak wy, chyba że niektóre dusze są na wyższym poziomie niż inne.

W zawrotnym tempie będziecie podniesieni do następnego etapu uzniesienia. Wielu z was jest już gotowych do nowej drogi życia i będziecie mogli dostać się ponownie do wyższych wymiarów wraz ze Wzniesieniem. Wspaniałe, spełnione życie czeka na was, które wyda się wam życiem niebiańskim po waszych doświadczeniach w dwoistości. Nie tylko zrozumiecie, skąd pojawia się energia w waszym życiu, ale także poznacie sposób korzystania z niej dla własnych potrzeb. Nacisk będzie kładziony na różne sposoby jej używania, jak i dla potrzeb podróży kosmicznych.

Na Ziemi spędzacie masę czasu podróżując, co postrzegamy jako przestarzałą formę transportu. Nie będzie już więcej potrzeby tracenia tak dużej ilości czasu w ten sposób. Zostaniecie obdarzeni technologiami, które pozwalają na podróż prawie natychmiastową. Wszystkie oparte są na wykorzystaniu darmowej energii, która jest czysta i niezanieczyszczająca. Ciemni opracowali już prototyp tego typu, a ta technologia jest im znana od bardzo długiego czasu. Jeśli odmówiono jej wykorzystania, stało się to po to, by zachować status tradycyjnych metod podróży, oraz zapewnić ciemnym zachowanie władzy nad innymi krajami.

Zostaną wam przywrócone wraz z wolnością wasze marzenia i najwspanialsze zmiany. Tak bardzo jesteście przyzwyczajeni do bycia kontrolowanymi praktycznie we wszystkim, co robicie, że zapomnieliście, co to znaczy być wolnym. Poczujecie smak wolności przez Wzniesieniem, ale pamiętajcie, że wraz z wolnością przychodzi odpowiedzialność, za to, by nie wykonywać działań, które powodują niebezpieczeństwo lub krzywdzą innym. Wraz z waszym przyjściem na wyższe poziomy świadomości, przyjdzie do was bardziej współczujące i zrównoważone zrozumienie tego, jak odnosić się do innych dusz. To pragnienie, aby być Jednością z wszelkim życiem, pozwoli wam zająć miejsce pośród tych, z którymi będziecie połączeni. Wiemy, że surowość ziemskich wibracji nie sprzyja spokojnej egzystencji, a dla was jest ciągłym wyzwaniem zachowanie spokoju i kontrola emocji.

Wiele razy byliście testowani i wypróbowani przez tysiąclecia często powtarzającymi się tymi samymi lekcjami. Udowodniliście, że możecie zaistnieć w zaawansowanej cywilizacji i jesteście zaproszeni do wyższych wymiarów. Wasz poziom wibracji podwyższył się a to zapewnia, że jesteście gotowi, by się wznieść. Ci, którzy nie są gotowi, nie będą mieli ochoty na opuszczenie dualizmu, a przez swój wybór kontynuować będą swoje doświadczenia na tym samym poziomie. Ścieżki otwarte dla nich są jasno określone i nie można będzie przejść poza dany status. Jednak wszystko jest ciągle w stanie zmian i ostatecznie będzie można dokonać postępu, ponieważ wszystkie dusze go robią.

Zostawcie za sobą wasze ziemskie przywiązania, natomiast bądźcie w gotowości, by rozwinąć swoją świadomość, by wprowadzić ją w nowy sposób życia. Kiedy dowiecie się więcej o nas i uzyskacie możliwość odwiedzenia nas na naszych statkach, zobaczycie sami, jak żyjemy i mieszamy się z innymi cywilizacjami. Wszyscy działają służąc sobie wzajemnie i jest to błogosławieństwem, że mogą to robić. Ego zostało oswojone i potrzeby własne nie są zaspokajane na pierwszym miejscu. Jesteśmy wspólnotą w harmonii i oddajemy swe energie w służbie Najwyższemu Stwórcy. Otrzymujemy z tego ogromną satysfakcję i ani przez chwilę nie myślimy o tym, że w jakikolwiek sposób ogranicza to nas. Kochamy naszą pracę i wkład, jaki możemy wnieść do wszystkiego, co pomaga podnieść wszystkie inne formy życia.

Nasze życie jest pełne i w najwyższy sposób satysfakcjonujące i to dzięki naszemu wyborowi, że służymy na ten szczególny sposób. Nie można zrobić niż lepszego niż pomagać własnym braciom i siostrom. Jesteśmy przecież jedną wielką rodziną, która uznała, że dar życia jest dany przez naszego Boga Ojca /Matkę, i że zostaliśmy wyposażeni we wszystko, co może nam być potrzebne, abyśmy cieszyli się swoim istnieniem. Jesteśmy też współtwórcami wraz z Bogiem, którzy osiągnęli wyższy stan istnienia i możliwość korzystania z takich uprawnień z pełną odpowiedzialnością. Na Ziemi niektórzy naprawdę rozumieją potencjalne moce, które mają, a nie zdają sobie sprawy, że są odpowiedzialni za sposób, w jaki ich cywilizacja ewoluowała. W związku z tym również zbieracie to, co zasialiście, dlatego życie w dualności ma się zakończyć. Mimo wszystko odnajdujecie wyjście z niej, a wielu teraz ma możność, by skorzystać z okazji, aby się wnieść..

Jestem SaLuSa z Syriusza i życzę wam tych najszczęśliwszych czasów, które przyniosą wam uwolnienie z dwoistości.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Anna Bogusz-Dobrowolska - "Nie jesteśmy sami..."


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |