Home > > Montague Keen - January 2, 2011

January 2, 2011

Wraz z początkiem tego nowego i jakże ważnego roku, my w Duchu prosimy, byście stali się bardziej świadomi Drakońskich praw, które są potajemnie ustanawiane. Nie akceptujcie stwierdzeń mówiących, że nie możecie nic z tym zrobić, że jesteście bezradni, jako że dystansując się od tego jesteście Duchami, które znalazły się w ciele na planecie Ziemia, by chronić ją przed przejmowaniem pod kontrolę, które ma miejsce wokół was. Wiedzcie o tym, że was jest wielu ich tylko kilku. Wy jesteście Światłem, oni są ciemnością. Jesteście Miłością i Światłem, dlatego troszczycie się o swoich, chcecie ich chronić. Każdy z was, który zdecydował się podjąć tę pracę jest prowadzony jedynie przez Ducha, zaś motywy które wami kierują są szczytne i godne zaufania.

Prawa mogą być stanowione tylko za zgodą ludzi bez zgłaszania żadnego sprzeciwu z ich strony. Używa się więc strachu. Jesteście karmieni dezinformacją na temat medycyny naturalnej. Wiecie jednak najdrożsi, że Ziemia wytwarza wszystko to, co tylko jest potrzebne ludzkiemu ciału. Zapewnia to sama natura. Rasa ludzka przetrwała tysiące lat używając jedynie naturalnych sposobów leczenia a wszystkie te straszne choroby, z którymi musicie się obecnie zmagać, zupełnie nie istniały. Pranie mózgu jakie jest dokonywane na tym polu zakrawa na recydywę i jest wręcz nieludzkie. Wszyscy jesteście stworzeniem Boga i jedynie sam Bóg sprawuje nad wami jurysdykcję. Połączcie się z otaczającą was miłością, gdyż każdy z was jest ważny w planie wszechrzeczy. Każdy z was przyjął na siebie rolę, którą będzie odgrywał w powrocie Ziemi do Światła, jeszcze zanim znaleźliście się ponownie fizycznie na planecie. Otaczajcie się miłością i śmiechem oraz próbujcie wnosić światło do życia tych, którzy jeszcze się nie przebudzili.

Te ogromne zmiany, które mają miejsce w waszym świecie przygotowują was na przejście do rzeczywistości Światła i sprawiają, że spiskowcy ciemności popadają w obłęd i zadają ciosy bezładnie we wszystkich kierunkach. Posługują się pieniędzmi, które nigdy nie istniały i strachem, próbując was obezwładnić. Ci, którzy się im przeciwstawili, przetrwali i pozostali w swych domach. W chwili, w której poddacie się strachowi, mają was jak na dłoni. Oni nie mają sumienia i nic dla nich nie znaczycie. Jesteście dla nich rzeczą jednorazowego użytku, więc nie zależy im na waszej obecności w obrębie tego co uważają za „swój świat”. Nie bójcie się ich. Nie byliby w stanie przetrwać, gdybyście ich nie wspierali. Pomyślcie o tym jak o piramidzie – oni zajmują zaledwie jej szczyt a wy wszyscy całą resztę. Kiedy pozbawicie ich swojego wsparcia, po prostu SPADNĄ.

Pomyślcie o tym – oni potrzebują was ale z drugiej strony, WY NIE POTRZEBUJECIE ICH. Oni znajdują się w waszym świecie, ale nie są z waszego świata. Ani my, ani też pozostali wasi przyjaciele z innych planet nie zamierzamy stać i przyglądać się biernie destrukcji Ziemi. Wszyscy jesteśmy w gotowości by was wesprzeć. Ostatnio byliśmy pochłonięci zapobieżeniu, by siłom zła udało się wywołać III wojnę światową. Żołnierze niektórych armii są już „zaczipowani”, więc mogą być kontrolowani za pomocą elektroniki. W sytuacji wojennej ich wszelkie ludzkie emocje zostają usunięte i popełniane są straszliwe akty w waszym imieniu. Czy naprawdę chcecie żyć w takim świecie? Tylko wy i nikt inny może to zmienić. Każdy z was powinien zaakceptować fakt, że jest to wasz świat.

Żaden człowiek nie powinien pozostawać bez pożywienia, schronienia czy godnych warunków. Otaczajcie się Miłością. Mając miłość w sercu nigdy nie zranicie nikogo ani niczego. Módlcie się o pokój dla całej ludzkiej rasy. Tak, różnicie się – niektórzy wyglądają inaczej, inni mają odmienne systemy wierzeń. Mimo to, wszyscy jesteście Boskimi stworzeniami – świetlnymi bytami. Na co dzień jednak podsyca się w was strach przed pewnymi grupami. Policzcie tylko ile razy w ciągu pojedyńczego wydania wiadomości słyszycie słowa: terroryści, wrogowie. Programuje to was, byście zaakceptowali to jako fakt. Nie ma jednak żadnych faktów na poparcie tego co oni mówią. To ci, którzy kontrolują wasze rządy decydują o tym, co ma być wam powiedziane. Próbują was utrzymywać w ciągłym strachu i obawach o atak na wasz kraj. Każdego dnia jest wam to wtłaczane przez telewizję i gazety. Nie ma w tym żadnej uczciwości, ponieważ media robią to, co im nakazano. W Anglii, w sprawie zamachów bombowych stwierdzono nawet w orzeczeniu sądowym, że 4-rech tzw. „terrorystów” wsiadło do pociągu relacji Luton – Londyn, którego planowy odjazd był o 7:40. Tymczasem, TEN POCIĄG ZOSTAŁ TEGO DNIA ODWOŁANY JAK RÓWNIEŻ NASTĘPNY PO NIM! Byłoby więc niemożliwe, by ci „terroryści” znaleźli się w Londynie w czasie wybuchu „bomb”. Jest to doskonały przykład na to, że ludzie zwyczajnie akceptują to, co się im powie, bez kwestionowania... Dostęp do informacji nie jest obecnie problemem, dlatego sprawdzajcie je samemu. Nie pozwalajcie się prowadzić jak owce.

Kiedy transformacja się dokona, nastanie pokój a ludzkość na nowo nauczy się żyć w harmonii z wszelkimi Boskimi stworzeniami, właśnie wtedy będziecie w stanie docenić wagę pracy, którą wykonujecie dziś, by to wszystko stało się rzeczywistością. Kiedy pełna świadomość zostanie przywrócona, znikną wszelkie bariery i wszystko będzie możliwe.

Jestem częścią całej Sieci. Życzymy wam oświecenia i harmonii w waszym życiu w 2011 roku. Jesteśmy wdzięczni za waszą pomoc w otwieraniu umysłów na prawdę.

Moja droga, pragnę złożyć ci specjalne podziękowania za twoją miłość i poświęcenie dla mnie, z oddaniem, Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Tłumaczył: Tomasz Ługowski

< previous message | next message >


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.