Home > > Montague Keen - January 16, 2011

January 16, 2011

Jestem świadom twojego smutku moja droga. Tak, to już 7 lat odkąd odszedłem do świata ducha. Wiem, że przeżywasz wciąż na nowo każdy moment dnia kiedy to się stało. Dla mnie jednak, moje odejście było zgodne z planami mojej duszy, z tobą przy moim boku. Mówiąc o mojej duchowej pracy i „życiu po życiu”, wykonałem to po co żyłem. Świat duchowy, który zobaczyłem w tamtej chwili zaparł mi dech i w przeciągu sekund przeniosłem się z jednego stanu istnienia w drugi. Jest to wprost cudowne doświadczenie. Po prostu nadszedł właściwy czas bym mógł kontynuować swoje dzieło już po drugiej stronie. Wiem, że moje odejście było dla ciebie szokiem, ale tak naprawdę nigdy cię nie zostawiłem. Stale staram się dawać ci odczuć swoją obecność. Teraz pracujemy razem niemalże tak, jak robiliśmy to kiedy byłem z tobą fizycznie. Moim zadaniem jest teraz wyprowadzenie rodzaju ludzkiego z ciemności do Światła oraz zbliżenie ze sobą naszych dwóch światów, by stworzone przez ludzi bariery zostały usunięte i by ponownie mogli się oni cieszyć pełną świadomością. Wielu z nas po tej stronie pracuje nad tym. Są także ci, którzy niestrudzenie pracują w tym kierunku na Ziemi, lecz są przez to oczerniani przez ciemnych kabali. Próbuje się wręcz zrzucać na tych, którzy stoją po stronie Prawdy odpowiedzialność za zdarzenia, które bezspornie zostały spowodowane przez będących po ciemnej stronie, którzy desperacko próbując odnieść sukces w realizacji swoich planów powodują już nazbyt wiele zniszczeń na waszej planecie. Dokonują bezsensownych zabójstw tych, którzy ośmielą się im wejść w drogę. Nie mają serca ani nie kieruje nimi żadna ludzka emocja. Pozbawieni współczucia prą naprzód w desperackiej próbie podtrzymania kontroli nad waszym światem. Nie powiedzie im się to jednak.

Prawda wciąż jest ujawniania i nic nie może powstrzymać wypływu informacji. Dzięki temu więcej ludzi przebudzi się widząc co się dzieje wokół. Finansowy terroryzm wciąż ma miejsce, zgodnie z planami, które zostały wprowadzone pokolenia temu. Rządy niestety głupio wpadły w tę dobrze zastawioną pułapkę. Uwierzyli w kłamstwa i obietnice tych, których jedynym planem było zniszczenie ich i sprowadzenie jako bezbronnych do parteru. Tylko przebudzenie mas ludzkich może to powstrzymać. Stanie się to gdy tylko zdacie sobie sprawę, że jesteście prowadzeni jak owce na rzeź. Odrzućcie materializm, który was otacza. Nic z tego nie jest wam potrzebne i nigdy nie przynosiło szczęścia ani spokoju umysłu. Miłość i tylko Miłość dotyka do głębi waszej duszy i tylko ona sama wystarczy, by przynieść pełne spełnienie. Wszelkie produkty są reklamowane w kuszący sposób, by ludzie pragnęli je mieć, choć wszystkie zostały zaprojektowane w taki sposób, byście w wyniku ich posiadania chorowali lub bankrutowali. Tylko jeśli staniecie się w pełni świadomi skali tej korupcji, będziecie w stanie podejmować racjonalne decyzje.

Choć nie jest im łatwo odwieść ludzi od podążania Ścieżką Życia w uczciwości, znajdują jednak ich słabe punkty i grają na tej nucie. Ludzie muszą być w takim przypadku silni, żeby móc się temu oprzeć. Obietnice sławy i bogactwa sprawiają, że wielu odwraca swe głowy i podąża w niewłaściwym kierunku. Ścieżka Prawdy i Światła nie należy do najłatwiejszych i wielu odpada z niej po drodze. Niektórzy ludzie muszą być z niej usuwani, ponieważ nie mają dość siły charakteru by przejrzeć to co trzeba na wskroś. Odwaga wymaga by stanąć w obronie Prawdy. Musicie więc radzić sobie z ludźmi pozbawionymi sumienia, tymi którzy dokonują morderstw i zabijają wielu, by osiągnąć swe cele. Doszło nawet do tego moja droga, że nie możecie wierzyć w niemal wszystko co wam się mówi, niezależnie od tego ilu naukowców powie, że to jest OK. Oni zostali „kupieni” i są częścią planu. Ufajcie tylko swojemu instynktowi – wasza wyższa Jaźń was poprowadzi. Jeżeli cokolwiek wygląda źle, wprawia was w złe samopoczucie, to jest złe i jest to dokładnie tak proste jak ten przykład.

Zawsze troszczcie się o tych, którym się mniej poszczęściło. O tych, których życie legło w gruzach z powodu życiowych katastrof z którymi się zmagają. Wasz świat jest pogrążony w chaosie. Aczkolwiek dobrze jest walczyć ze złem, mimo iż dla niektórych zło zdaje się wygrywać. Tak jednak nie jest. To tylko jego ostatnie desperackie wysiłki. Żaden rząd nie ma odwagi się temu przeciwstawić ponieważ nie mają żadnej władzy. To tylko gra pozorów – w rzeczywistości oni niczym nie rządzą. Ten trudny czas będzie jednak tylko mglistym wspomnieniem, kiedy transformacja się zakończy. Zawsze pamiętajcie by szukać prawdy a ją znajdziecie. Stańcie razem w Prawdzie i Harmonii a urośniecie w siłę. Wasze światło wymaże tę straszną ciemność, która spowija wasz świat. W miarę możliwości jedzcie naturalną, organiczną żywność, pijcie czystą wodę, utrzymujcie wasz umysł czystym i unikajcie tego, co odciąga was ze ścieżki Światła. My torujemy wam tę drogę, usuwając z niej tak wiele przeszkód jak to możliwe. Skupiajcie się na Świetle i pozwólcie prawdzie prowadzić was Bożą ścieżką. Moja miłość da wam potrzebną siłę byście śmiało kroczyli naprzód ku realizacji naszego wspólnego dzieła.

Szczerze oddany tobie, twój Mąż, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Tłumaczył: Tomasz Ługowski


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.