Home > > Montague Keen - September 18, 2011

September 18, 2011

Pozdrowienia, moja droga. Był to tydzień, w którym dotarła do was opublikowana wiadomość, której nigdy w życiu nie oczekiwaliście. Osoby, które podawały się za przedstawicieli Światła a współpracowały z siłami ciemności by utrzymać kontrolę nad ludzkością, zostały zdemaskowane. Już nie mają jak się ukrywać. Teraz czują ciężar sprawiedliwości na swoich ramionach i muszą odpowiedzieć za swoje przestępstwa. Całkowite wycofanie ich ze sceny zajmie trochę czasu, lecz nastąpi i jest tak to pewne jak to, że po nocy nastaje dzień. Najtrudniejsze są przestępstwa przeciw niewinnym dzieciom. Wygłaszali kazania o miłości, lecz ich diabelski system kontroli opierał się na kłamstwach, które kontrolowały wszystkie aspekty waszego życia. Nawet śmierć była zaprogramowana na określony wiek. Szczepionki były skażone szczepami wirusów by spowodować zachorowanie na raka albo inne ciężkie choroby. Nie wszyscy reagowali w jednakowy sposób, lecz oni dążyli do upadku waszego zdrowia, co oprócz spodziewanej śmierci zapewniało im też duże zyski. Wszystko nagromadziło się przeciwko wam, włączając w to zanieczyszczoną i skażoną żywność, itp., by w ten sposób usunąć was z tej planety. Niestety, nauczono was ufać tym, którzy was niszczą.

Ciemne siły karmią się waszym strachem, prosperują dzięki niemu. Dzieje się tak, ponieważ stale się wam wpaja, że musicie się bać. Wszystko jest dobrze zaplanowane. Posiadają listę potencjalnych „wrogów”. Obecnie dyskutują na temat tego, kiedy rozpocząć Projekt Bluebeam. Chcą użyć swoich własnych „statków kosmicznych” i twierdzić, że to kosmici wam zagrażają. Nie ma to dla nich znaczenia ilu zginie w tym procesie. Zastosują to, aby nałożyć więcej podatków i narzucić większą kontrolę. I właśnie w tej sytuacji, w tym momencie, ludzie światła, którzy są świadomi tego na co się zanosi, powinni przemówić. Upewnijcie innych, że jest to część wielkiego oszustwa, że jest to iluzja. Wyczerpują się ich pieniądze. Stosują coraz większy ucisk na kraje, ponieważ tracą panowanie nad systemem finansowym, który ustanowili dawno w sposób podstępny i oparty na oszustwie. Nowy system jest prawie gotowy do wdrożenia. Oczywiście, będzie to rozwiązaniem tymczasowym, aż pieniądz zostanie całkowicie wyłączony z użycia i nastąpi powrót do metody wymiany, jak to miało miejsce w czasach starożytnych. Był to system bardzo skuteczny. Nigdy nie spowodował wojen ani głodu, było wystarczająco dla wszystkich.

Staniecie się świadomi potężnej fali miłości. Wiecie, że Kabał „nie przejawia miłości”. Będą starali się zburzyć tę miłość, nie są w stanie stawić czoła dobrej energii miłości. Mówiliśmy o trzech dniach, które najlepiej będzie przespać i w ten sposób pozwolić na to co jest niezbędne, by usunąć złudzenie nazywane teraz „życiem”. Nie macie się czego bać, wyjdziecie tylko z więzienia, w którym byliście trzymani pod kontrolą. Zmiany zajdą naturalnie także na planecie: usunięcie poprzez trzęsienia ziemi, itp., na kilku częściach Ziemi jest konieczne, ponieważ oni stali się tak skorumpowani, że nie mogą być już uratowani.

Niektórzy z was doświadczają teraz zawrotów głowy, jak również mają dziwne odczucia w ciele, które są wynikiem zmian w waszych DNA i przygotowań do uzyskania pełnej świadomości. Jest to proces trwający już od dłuższego czasu a teraz jest odpowiedni moment, aby nastąpiła zmiana. Proszę was bardzo, upewnijcie się, czy macie zmagazynowaną żywność potrzebną w procesie przejściowym, kiedy nie będzie dostępna albo produkowana i że macie jej wystarczającą ilość, aby się utrzymać. Bardzo ważna jest woda, oprócz wszystkich innych podstawowych potrzeb życiowych. Także bardzo ważne są świece. Absolutnie nie ma się czego obawiać, niech to będzie dla was wielką przygodą. Planeta Ziemia przechodzi wielkie zmiany, które spowodują usunięcie wszystkich, którzy nie powinni na niej pozostać. Ziemia powróci do swojego miejsca we wszechświecie. Będzie to wszystko bardzo wzruszające dla tych, którzy zajmują się badaniem innych planet, kręgów zbożowych, UFO, etc. John Mack jest niezwykle wzruszony. Pracowaliśmy w pocie czoła by to uzyskać. Kiedy energia zmieni się, co dzieje się nawet w momencie pisania, będziemy mogli pokazać się, chociaż niektórzy mogą się wtedy przerazić. Jesteśmy pośród was bardziej niż możecie w to uwierzyć.

Wiem Kochana, że jesteś świadoma tego, w jaki sposób jestem obecny między wami i naszymi gośćmi, czasem dzieje się to przez zaskoczenie.

Zachowujcie przytomność umysłu. Możecie wiele oczekiwać. Do wszystkich krajów zaniepokojonych spłaceniem długu, który im był narzucony: jest to oszustwo, które nigdy nie powinno mieć miejsca. Nie macie do czynienia z ludźmi uczciwymi. Chciałbym skorzystać z okazji, aby was zapewnić, że cały dług zostanie umorzony gdy zacznie funkcjonować nowy system. Jest to kwestia kilku tygodni. Ich dni są policzone. Nadchodzi godzina, kiedy oni wycofają się, by zwrócić wszystko to co zabrali w sposób nieuczciwy. To jest moment, w którym ludzie prawi tacy jak pan Enda Kenny (Irlandia), muszą wyjść naprzód by prowadzić do uczciwej polityki. Jest on bardzo podziwiany i doceniany po obu stronach życia. To człowiek, w którym możecie pokładać nadzieję. Odnowa Irlandii, jej prawdziwa historia, jest priorytetem. Tylko wtedy człowiek w pełni zrozumie ogrom oszustwa popełnionego na całej ludzkości. Kiedy przybyłem do Świata Ducha i zobaczyłem to wszystko po raz pierwszy, poprosiłem cię o zbadanie starożytnej Irlandii. Nie mogłaś uwierzyć w to co odkrywałaś. Bieg historii był zmieniany dla czerpania korzyści i kontroli. Oni sądzą, że zniszczyli całą ewidencję, lecz się nie mogą ukryć przed Duchem. Mamy dostęp do wszystkiego, nie możemy być uciszeni.

Bardzo proszę, przeznacz czas by dbać o siebie, dla mnie. Twój uwielbiający cię małżonek, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Przetłumaczyła Ludmiła, edycja KrystalShare |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.