Home > > Montague Keen - November 20, 2011

November 20, 2011

Moja droga, cóż to był dla ciebie za tydzień! Znalazłaś się twarzą w twarz z kimś, kto powinien mieć całkiem przeciwstawny do naszego punkt widzenia oraz system wierzeń. Zamiast tego, znalazłaś wielkiej renomy uczonego, którego obszerne badania całkowicie zgadzają się z tym, co miałem możliwość ujawnić od mojego przejścia na drugą stronę. To spotkanie nie wydarzyło się przez przypadek. Potrzebne było pojawienie się kogoś, kto miał start podobny do mojego i tak jak ja miał wizję oraz inteligencję by zrozumieć, że musieliśmy wyzwolić się z łańcuchów kontroli umysłowej i fizycznej, aby móc w pełni uczestniczyć w badaniach, które koniecznie należało przeprowadzić. Jakie to musiało być dla ciebie interesujące zobaczyć, że obaj znaleźliśmy prawdę. Ja żyłem dla niej, tak jak on żyje teraz zgodnie z nią. Jak wiesz, moja droga, nie jest to łatwa droga. Nie była łatwa dla mnie i muszę stwierdzić, że jest jeszcze trudniejsza dla Gilada, ponieważ rozpada się system kontroli, który oni uważali za nie do pokonania, więc atakują bez litości tych, którzy odważą się ich kwestionować. Gilad, tak jak ja zdecydował się urodzić dla tego celu: ma to sens dopiero wtedy, gdy się w pełni zrozumie wprowadzoną kontrolę umysłów przez tych, którzy są całkowicie uzależnieni od wartości materialnych, nie wolno im zadawać pytań, a jedynym ich celem jest posiadanie, kontrolowanie i manipulowanie wszystkimi dookoła. Aby to osiągnąć stosują STRACH.

W końcu ludzkość otworzyła swój umysł na wszystko co jest. Ludzie przypominają sobie kim są. Jedna rasa nie może i nie będzie mogła rządzić Planetą Ziemią. Wielu z ich również padło ofiarami. Nie zadawali pytań i nie poszukiwali tego co im było podawane do wierzenia. Postępowali jak owce. Czy wszyscy upadną razem, czy niektórzy zdobędą się na waleczność w poszukiwaniu rzeczywistej prawdy? Wszyscy nie są jednakowi i nie powinni być widziani jako tacy. Niektórzy są też ofiarami. Przybyli na waszą planetę w celu sprawowania kontroli. To wy, ludzie, pozwoliliście, aby do tego doszło. Teraz nadszedł czas, aby powiedzieć: ”Już dość. To jest nasz świat!

Jak już wspominałem w przeszłości, dojdzie do zmiany biegunów magnetycznych. Jest to częścią zmiany w kierunku Światła. Te zmiany muszą nastąpić, aby ciemność – zło, które dokonało tylu zniszczeń mogło być usunięte. Oni domagają się WOJNY. Kiedy jest wojna, wtedy sprawują kontrolę. Dostarczają broń. Dostają swój tlen do życia przez zabijanie i cierpienie innych. Niestety, używają zwykłych ludzi by zabijali dla nich po to, by mogli utrzymać się przy władzy.

Czy po to sprowadziliście wasze niemowlęta na świat? By zabijały i okaleczały? POMYŚLCIE… Błagam was wszystkich, pomyślcie dokładnie o waszej odpowiedzialności wobec siebie i waszych rodzin. Głęboko w waszych sercach pragniecie pokoju na świecie dla wszystkich ludzi. Bez waszej pomocy nie byłoby wojen. Ci, którzy domagają się wojen sami nie biorą w nich udziału. Oni chcą, abyście wy zabijali za nich. Z pewnością już jestescie na tyle świadomi, aby z tego zdać sobie sprawę. WY stanowicie 99%. A więc faktycznie, to WY posiadacie kontrolę!

Ich banki upadają, lecz jeszcze starają się utrzymywać swoją władzę. Spójrzcie dookoła siebie. Komu możecie wierzyć? David Icke od 20 lat stale ostrzegał was o tym wszystkim. Wejrzyjcie w swoją świadomość. Wasza przyszłość zależy od decyzji jakie podejmujecie.

Zbliża się Boże Narodzenie . . pozwolę sobie zasugerować, abyście w tym roku poświęcili więcej uwagi wartościom rodzinnym. Postarajcie się powstrzymać od koncentrowania się na fałszywych materialistycznych rzeczach służących rozrywce. Jednoczcie się w harmonii z tymi, którzy was otaczają. To co wam powiedziano wcale nie jest prawdziwą historią wydarzeń. Ludzkość nieopacznie przyjęła ten mit a siły, które utrzymywały wtedy kontrolę podsycały ten mit. Zarobili na tym wiele pieniędzy. Dostarczymy wam prawdziwą historię Zbawiciela, kiedy będziecie gotowi, aby ją przyjąć. Macie obecnie wiele innych ważnych spraw, na których powinniście się skoncentrować. Musicie chronić waszą planetę i waszych współtowarzyszy.

Miłość, tak, miłość zawsze jest odpowiedzią. Gdzie jest miłość tam jest światło. Tam gdzie jest światło, ciemność nie może przeniknąć. Proszę, bardzo proszę, wprowadźcie to w czyn! Żyjcie nią! Kiedy jesteście atakowani, nie odwzajemniajcie się: uśmiechnijcie się, nie odpowiadajcie na atak. Bądźcie ponad tym! Prawda jest wszędzie. Nie pozwólcie się znów oszukiwać. Powiedzcie wojnie NIE! Zjednoczeni jesteście silni. Spójrzcie na niewinne buzie waszych dzieci. Obiecajcie im, że pomożecie stworzyć dla nich lepszy świat, gdzie będą mogli żyć w zgodzie i harmonii ze wszystkimi narodami. Powodem braku harmonii na świecie jest fakt, że ludzie, którzy kontrolują wasze rządy są dla was niewidoczni. Gdyby byli, zrozumielibyście kto jest przeciwko wam.

Pracujemy razem z wami, lecz nie możecie nas widzieć, ponieważ jesteśmy na innym poziomie świadomości. Większość z was jest jeszcze w trzecim wymiarze, więc nie możecie ani nas zobaczyć, ani usłyszeć. Lecz to nie oznacza, że nie jesteśmy tu z wami. Wszystko to zmieni się, kiedy wzniesiecie się do piątego wymiaru. Wtedy nie będzie miejsca, gdzie mogli by się ukryć. Z tego też powodu robią wszystko co tylko jest możliwe, aby opóźnić nieuniknione Wzniesienie do piątego wymiaru. Obiecujemy, że wszystko będzie tak, jak macie nadzieję, że będzie. Jesteśmy zajęci tym, aby wszystko poustawiać na swoim miejscu. Także usuwamy z waszej planety niektóre osoby w przygotowaniu do wielkiego przejścia. Nie jesteśmy ograniczeni czasem. Pracujemy stale by ratować waszą planetę i wszystkich ludzi pragnących żyć w pokoju. Potrzebujemy wsparcia dobrych ludzi Ziemi, by dokonali tej podróży z nami. To jest moment prawdy i harmonii. Zgromadzajcie się na tyle, na ile jest to możliwe. Wspierajcie się nawzajem. Niedługo pękną łańcuchy, które was ograniczały. Będziecie w końcu WOLNI, wolni, aby doświadczać tego kim jesteście i w jakim celu znajdujecie się na Ziemi w tym czasie. Zostaniecie uwolnieni z iluzji, że to co wam mówiono w co wierzyć, to jest wszystko. Macie przed sobą wiele doświadczeń. Już niedługo. Już prawie tam jesteście.

Moja kochana, kontynuuj tę dobrą pracę. Twój uwielbiający cię, Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Tłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edycja KrystalShare |