Home > > Montague Keen - December 18, 2011

December 18, 2011

Wszystko teraz przyspiesza i ludzie decydują się ujawnić prawdę. Tak, to wymaga odwagi, lecz motywuje ich do działania świadomość, że w ten sposób ułatwiają usunięcie Kabala, który powodował niszczenie waszej planety i ludzi przez prawie 2.000 lat. Pomimo tego, że Ciemni zastosują wszystkie możliwe sztuczki by nie dopuścić do Przebudzenia, w ostateczności jednak nie mają żadnej możliwości, aby to osiągnąć. Wielu jest takich, którzy uważają siebie samych za PRZEBUDZONYCH, lecz mają nadal problemy by uznać, że religia, którą wyznawali lub historia, którą studiowali jest całkowitą fikcją. Dla niektórych jest to krok niezmiernie daleki. Trzymają się jeszcze przeszłości, ponieważ nie mogą przystosować swojego umysłu do faktu, że wszystko jest zbudowane na kłamstwach. Muszą nauczyć się wyzwolić swój sposób myślenia, aby mogli zobaczyć poprzez zasłonę dymną rozmyślne wypaczanie prawdy.

Akurat teraz, kiedy Kabał myślał, że wszystkie ich plany zostaną przeprowadzone do końca, ludzkość obudziła się i spytała, co było w przeszłości i co zostało zaakceptowane jako fakty. Oczywiście, Ciemni będą walczyć do upadłego, by utrzymać swoje nieuczciwie zdobyte bogactwa i swoją władzę – co jest zrozumiałe- lecz pragnienie uratowania planety po obu stronach życia jest o wiele większe. Wy także staliście się świadomi istnienia przyjaciół z innych planet, którzy krążą nad wami. Oni pomagają w zapobieganiu bezprawnych aktów związanych z inwazjami na inne państwa. Już nie jesteście na łasce tych, co kontrolują świat. W końcu dostrzegacie, że łańcuchy niewoli, w których żyliście w ciągu tak długiego czasu, już nie są wszystkim co istnieje. Teraz wzywa was prawdziwa wolność i wydaje się bardzo atrakcyjna. Wraz z nią nadchodzi pokój, harmonia i miłość oraz eliminacja wszystkich sztucznych granic i różnic.

Są jeszcze tacy, którzy nie zrozumieli w tym wszystkim ważności Irlandii i nie doceniają jej roli. Tak was nauczono. Zapytajcie siebie, dlaczego byliście tak sterowani, aby nie dostrzegać Irlandii. Dlaczego zwraca się tak wiele uwagi na inne kraje, jak Egipt albo Grecja, itp? Zapytajcie się, dlaczego Dziesięć Przykazań starożytnych druidów irlandzkich są prawie identyczne jak te, które rzekomo były dane od Boga Mojżeszowi? Tymi, którzy zachowali i szerzyli przedpotopową wiedzę byli druidzi, słudzy i strażnicy prawdy. Ta informacja była rozmyślnie usunięta. Druidzi byli Aryjczykami, co znaczy, że byli kastą duchową, a nie rasą. Używali języków aramejskiego i hebrajskiego. NIE SĄ ONE SEMICKIE i nie były wynalezione przez Żydów. 22 litery starożytnego ALFABETU IRLANDZKIEGO były świętym alfabetem starożytnych Irlandczyków. Teraz oczekuje się od was, abyście wierzyli, że jest to alfabet „hebrajski”. Cała historia była skradziona z Irlandii i od Irlandczyków. Judeo-chrześcijaństwo jest konsekwencją celowego plagiatu. Nazwa „Izrael” wywodzi się z ISA, Boga Zachodu Arya i Amen Ra, króla egipskiego. Ci, których uznajecie jako „Izraelitów” i „Żydów” byli w rzeczywistości Hyksosi –Atonists z Zachodu i nigdy nie przebywali w niewoli. Była to bogata dynastia odpowiedzialna za wieki cierpienia i za zniszczenie świata. Duża część tego, co nazywacie waszą „historią” nie jest poparta faktami. Dowody są osiągalne dla tych, którzy chcieliby je zbadać. Przyjęliście bezkrytycznie wszystko to, czego was nauczono, lecz teraz, aby przejść do światła, jest konieczne wyzwolić się z tego wszystkiego. Powinniście samodzielnie badać prawdę. Właśnie postarałem się poprowadzić was na właściwy tor. Kiedy zrozumiecie w pełni, kim jesteście i o czym mówimy, wtedy i tylko wtedy docenicie doniosłość rzeczywistej prawdy. Byliście okłamywani, oszukiwani, wykorzystywani i na dodatek zaprzecza się waszemu prawdziwemu dziedzictwu. Czy jesteście gotowi by powiedzieć, już dość? Wasi ciemiężcy nie mają żadnego sumienia. Oni was nie chcą. Dlatego niszczą tyle krajów.

Zbliża się okres bożonarodzeniowy. Jednoczcie się w radości tworzenia energii miłości, ponieważ to jest bezcenne. Patrzcie w Nowy Rok z nadzieją w sercach. Zrobimy wszystko co możliwe, aby rok 2012 był jak najmniej traumatyczny. Jednak, gdzieniegdzie, mogą mieć miejsce różne dramatyczne sytuacje, lecz ogólnie będzie rokiem bardzo owocnym. Rok iluminacji i prawdy.

Jesteśmy między wami. Będziemy kontynuować, by wskazywać wam właściwy kierunek. Chociaż wielu z was jest przebudzonych i czujnych, niektórzy pozostają w tyle, oczekują jeszcze na więcej dowodów i znaków zamiast szukać ich samodzielnie. Każdy jest odpowiedzialny za swoje własne życie. Nadszedł czas, aby zostały zdjęte MASKI, abyście mogli zobaczyć jasno tych, którym prawie udało się zniszczyć wasz świat i ludzkość. Pewnego dnia będą musieli stawić czoła wściekłości ze strony ludzi. Muszą na wiele odpowiedzieć. My, połączeni sieci, pragniemy przywrócić pokój i szacunek całej ludzkości, by pomóc wam rozpoznać kim naprawdę jesteście. Chcemy pokazać wam wszechświat, który zamieszkujemy, wszystko to, co oni ukrywali przed wami. Byliście bardzo źle traktowani przez uzurpatorów waszej planety.

W tym okresie Dobrej Woli chcemy podziękować wszystkim, którzy pracują dla Światła, a zwłaszcza tym, którzy przyczyniają się do przebudzenia innych. Ich praca jest bardzo ważna. Jest bardzo doceniana po obu stronach życia. Chciałbym, żeby moja małżonka spędziła ten czas ze swoją rodziną, gdy się spotkają, aby celebrować czas Dobrej Woli. Oczywiście, będę z nią, jak zwykle. Będziemy czuwać nad wami wszystkimi. Wykonujecie tak wielką pracę pomagając innym budzić się. Niedługo wyjdziecie z ciemności na zawsze. Pamiętajcie, Ciemni mogą zrobić tylko to, na ile im pozwolicie. Bez waszej pomocy są bardzo bezbronni i bezużyteczni.

Chcę wyrazić moją wdzięczność wszystkim, którzy wspierali i wspierają nadal moją małżonkę. Ona walczy zdecydowanie, aby nie sprawić mi zawodu. Już wkrótce sami zobaczycie rezultaty waszych wysiłków.

Moja droga Weroniko korzystaj ze spotkania z Twoją rodziną, będę brał udział w waszej radości i towarzystwie i oczywiście, we wspaniałym jedzeniu.

Bądź szczęśliwa, kochana moja. Uwielbiający Cię Monty

PS. ( przypisek od tłumacza) Na temat Hyksosów odsyłam do strony http://egipt.amra.pl/amrahyksosi.php


Website: The Montague Keen Foundation
Przetłumaczyła LudmiłaShare |