Home > > Montague Keen - May 29, 2011

May 29, 2011

Moja droga Weroniko, zaczynasz w pełni rozumieć, że to twoja praca.  Asystuję ci i prowadzę cię w twojej pracy, dla której przyszłaś na Ziemię, aby ja zrobić.  Kiedy ja byłem na Ziemi ty byłaś dla mnie. Zawsze przedkładałaś moje potrzeby ponad swoje.  Teraz my w siatce dusz po tej stronie życia jesteśmy dla ciebie.  Ostatnio sprawiliśmy, że zrozumiałaś w znacznie większym zakresie kim jesteś i czego musisz dokonać.  Przyprowadzamy odpowiednich ludzi na Ziemię z większego Wszechświata i oczywiście ze Świata Ducha.  Wszystko się schodzi razem i nie może być powstrzymane.  Obecnie jest wystarczająca ilość oświeconych istot na Ziemi, żeby zakończyć to zadanie.  Z drugiej jednak strony, Ciemni odwiedzają różne miejsca, aby przeforsować swoje satanistyczne pieczęci do utrzymania kontroli.  My, z drugiej strony, prowadzimy tych, którzy  mają moc, aby usunąć te mechanizmy kontroli, i w ten sposób wprowadzić Światło.  Obserwujemy ich uważnie.  Ich fałszywe uśmiechy i uściski rąk nie mogą zamaskować ich złowrogich intencji.  Oni nie mogą się przed nami skryć.

Zaplanowali kilka okrucieństw na miesiąc czerwiec.  Może nam się nie udać zapobiec wszystkim ale przyrzekam ci, że zrobimy co w naszej mocy.  Oni potrzebują energii śmierci i zniszczenia.  Wojna jest zasadniczą częścią ich egzystencji na Ziemi.  To smutne, ale wielu ochotniczo im w tym pomaga. Wdziewają mundury i zdobywają umiejętności w tej grze zabijania, która jest obecnie prowadzona w kilku krajach.  Umyślnie prowadzą do upadku ekonomii, co zmusza młodych ludzi, którzy nie mogą znaleźć pracy, aby stali się ich  ofiarami w krwawym poświęceniu.  Nie jest to wiadome dla wielu z was, że wiele krwi przelewane jest na prywatnych przyjęciach i zgromadzeniach na całej Ziemi.  Tak zawsze było.
Cały czas przypominamy, że jesteście strażnikiem swojego brata.  Nauczcie się patrzeć na innych tak, jakbyście chcieli, aby oni patrzyli na was.  Jesteście wszyscy jedna wielką świadomością.  W unicestwianiu innych, unicestwiacie siebie.  To niszczy waszą wewnętrzną duszę.  Nastawcie się na tę świadomość.  Odwiedźcie starożytne miejsca.  Nauczycie się obejmować energię, która tam swobodnie przepływa.  Tak wiele można poprzez to uzyskać.  Weź pod uwagę, że wiedza astrologiczna była niezbędna, aby powiązać główne miejsca.  Zapytajcie, skąd tę wiedzę wzięli?   Nie było TV, żadnych gazet ani internetu, jedynie przekaz ustny – prawdziwa komunikacja ludzkości.  Dzielili się wszystkim co posiadali, nigdy na nikogo nie patrzyli z góry.  Byli zestrojeni ze Wszechświatem *.  To jest to, co zostało utracone,od czego zostaliście odseparowani.  Teraz zaczynacie się dowiadywać i uczyć od tych starożytnych miejsc, które zostały na nowo odkryte dookoła świata.  W powracaniu do historii, odkrywaniu, posuniecie się do przodu.  Wtedy zobaczycie, co zostawało przed wami ukrywane. Ukrywane dosłownie przed waszymi oczami.  Metody kontroli umysłu były stosowane, aby zapobiec przejrzeniu na oczy i zorientowaniu się, co tak naprawdę się dzieje.  Powtórzę jeszcze raz, zdacie sobie sprawę ze swojej prawdziwej tożsamości i ze swojego dziedzictwa.  Fałszywi bogowie, którzy zostali stworzeni, będą zdemaskowani i usunięci raz na zawsze.  Pragnienie dominacji nad innymi będzie usunięte.  Kroki muszą być przedsięwzięte, aby uniknąć procesu destrukcji.  Ma ona  miejsce w postaci zanieczyszczenia ziemi, mórz i powietrza – czego celem jest „wybicie” [ cull – dosłownie oznacza odstrzelić zwierzynę] populacji.  Odmawiajcie współpracy w dewastacji waszej planety.

Mamy ludzi gotowych do wejścia na miejsca Ciemnych.  Jesteśmy podczas procesu usuwania niektórych tych, którzy sprawują prawdziwą władzę poza sceną.  To dlatego nie jesteście tego świadomi.  Usiłują zebrać się w desperacji żeby ponownie ustanowić rządy nad wami.  Ale im bardziej pokazują swoje intencje, tym bardziej staje się to oczywiste i więcej ludzi jest tego świadomych.  Nie słuchajcie ich słów i fałszywych obietnic.  Patrzcie w ich oczy. Patrzcie na ich czyny.  To jedyna droga, aby ujrzeć prawdę.  Pamiętajcie stare powiedzenie: CZYNY MÓWIĄ WIĘCEJ NIŻ SŁOWA.  To jest zaiste prawda.  Wasi prawdziwi wrogowie to ci, którzy stworzyli fałszywe powody do wojny;  to ci, którzy wmawiają wam, iż muszą najechać inny kraj; ale tylko te, które mają ropę i złoto będą podbijane. Okrucieństwa w innych krajach będą dogodnie ignorowane, gdyż nie ma tam nic do zyskania, napadając na nie.

To Wasza jest decyzja, którą ścieżkę obrać.  To jest jedne pytanie, które musi dostać konkretną odpowiedź.  Wy decydujecie, czy żyć w świecie prawdy, gdzie miłość i harmonia będzie normą lub podejmiesz decyzje, czy pozostać niewolnikiem Ciemnych Kontrolerów, którzy nie widzą was jako istoty światła, ale jako ich służących.  Wasze światło zgaszone  by było na zawsze.  Żylibyście jak roboty: bez duszy, bez współczucia, w ciemności.  Spójrzcie na swój obecne systemy wierzeń.  Naprawdę przebadajcie je szczerze z otwartym umysłem.  Odsuńcie się od kontroli, która została umieszczona przez rodzinę tak samo o tych, którym wierzyliście, ze mieli dla was najlepsze zamiary w swoich sercach.  Podejmujcie samodzielnie decyzje, którą ścieżkę macie obrać.  To jest wasze życie.  Decyzja jest tylko wasza.  Nie narodziliście się, aby żyć w systemie wierzeń.  Dano wam wolny wybór. Skorzystajcie z tego!

Dalej wysyłajcie Światło i miłość wszystkim, nawet tym, którzy próbują was zniszczyć.  To niesamowite, jak to zmieni wasze życie na lepsze.  Dobro będzie przyciągane do waszego światła i odepchnie Ciemnych.  Nieustannie pracujemy nad przywróceniem Światła waszemu światu.  Są załogi po obu stronach życia w tym asystujące.
Dostałaś sporo do myślenia.  Masz decyzje do podjęcia i ludzi do spotkania.   Jesteś bardzo cenna dla mnie, moja kochana.  Jestem zawsze przy tobie, twój adorujący cię – Monty.

Website: The Montague Keen Foundation
Tłumaczył: Przetłumaczyła Wedrussa, edycja KrystalShare |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.