Home > > Montague Keen - July 10, 2011

July 10, 2011

Moja kochana Weroniko, jest czas, aby każdy człowiek na Ziemi codziennie  o 9:30 am łączył  się z Davidem Icke  „Budząc Świat”-  światowe połączenie umysłów i serc, wysyłając miłość i pokój do pola energii zbiorowej,  co wspomoże  usunięcie  korupcyjnej władzy.

Ty, moja kochana, znajdujesz się w świętym miejscu. Jest moment,  aby to wykorzystać. Powiedzieliśmy  Tobie w sesji, że David będzie przewodzić w drodze  z ciemności do światła co spowoduje, że zakwitniecie w Istoty Światła jakimi w rzeczywistości jesteście. W świecie miłości  bezduszny nie będzie mógł  funkcjonować. Będąc otoczony miłością nie potrafi zachować swojej postawy.

Zdeprawowani nie odstąpią łatwo od swojej władzy.  Aby zwieść wielu  przygotowują oni  wydarzenia takie jak Projekt Blue Beam (Projekt Promienia Niebieskiego) polegające na rzutowaniu holograficznych obrazów Chrystusa albo Marii Panny, etc, by wywołać strach w celu utrzymania kontroli. Pamiętajcie, że oni mogą zrobić wszystko co zechcą w stosunku do nie mających podejrzeń ludzi, tłumacząc,  że spełniają się dawne  przepowiednie.

Nie dajcie się oszukać tym kłamstwom! Fanatycy religijni będą trzymać się ich  kurczowo by zwiększyć swoją kontrolę nad ludzkim życiem. Zastosują każdy rodzaj kontroli umysłu by utrzymać was w ciemności. Chipy już zostały wczepione u wielu osób w celu kontrolowania mas. Siła zła jest w ogóle poza zasięgiem ludzkiej wyobraźni . Przybyliście na Ziemię by dokonać zmiany. Szybkość,  z jaką możecie to zrobić  zależy od tego jak jesteście połączeni w Miłości.

 Zwróciliśmy uwagę na związek między Egiptem a Irlandią , który Kościół w Rzymie chce utrzymać w tajemnicy.  Ten związek jest teraz poparty badaniami DNA rasy przodków faraona Tutanchamona,  która pochodzi w 99%  z Zachodu EUROPY; i 99,6%  z grupy Haplo R1b. Największa koncentracja tego (DNA)znajduje się w Irlandii. Znasz związek Nefretete z Irlandią, także jej rodzinne połączenie z Jezusem. Prawda znajduje się tam, tylko jest ukryta przez tych, którym służycie. Irlandia reprezentowała centrum wszechświata i jego cztery główne kierunki zanim nastąpił atak na jej religię, Macierzysty Kościół Miłości. Pomyśl jak różny byłby ten świat, gdyby nie postanowiono  go zburzyć decyzją jaka została powzięta na Soborze Nicejskim. Terroryzm, który ciągnie się aż do naszych dni musi skończyć się na zawsze.

Tak mało wiemy o świecie, w który żyjemy. Podczas ostatniego życia na ziemi byłem tak zajęty moimi badaniami, że nie dostrzegałem zepsucia, chociaż  wiedziałem, że wiele z tego co byliśmy gotowi zaakceptować nie miało sensu. Zawsze jest wiele rzeczy, które  instynktownie  kwestionujesz, lecz  nie znajdujesz czasu by je zbadać. Najgorsze organizacje jakie istniały w historii  w dalszym ciągu działają w waszym świecie i  walczą o utrzymanie  kontroli. Większość ludzi byłaby przerażona wiedząc kim są te ciemne typy. Lecz ich panowanie dobiega końca.

Nie jest łatwo zajmować się tyloma objawieniami jakie napływają ze wszystkich stron. Jest to też bardzo ekscytujące. Tak wiele istot z innych planet jest gotowych by przybyć na Ziemię w pomocą w waszej walce o prawdę, miłość i światło. Ich wielkie kosmiczne statki  mają technologie by przyjść wam na ratunek.  Nie przestraszcie się kiedy ich zobaczycie na niebie. Wszyscy jesteście częścią wielkiej rodziny,  która na Ziemi się  rozdzieliła. Tę wiedzę ukrywano przed wami. Nic jednak nie może zmienić tego co ma się wkrótce wydarzyć, stary sposób życia odejdzie na zawsze. Uważajcie na tych, którzy jeszcze nie akceptują tego co się dzieje i co może ich zatrwożyć. Pomyślcie przez chwilę jak się poczują, kiedy się dowiedzą prawdy o religiach, rządach i swojej historii?  Wielu będzie mieć problemy by stanąć twarzą w twarz z faktami, że wszystkie wojny były ORGANIZOWANE I ZAPLANOWANE i że ich ukochani zginęli na próżno. Lecz każda broń stanie się zbyteczna: wszyscy będą żyć w zgodzie. Ci co nie chcą zrzec się korupcji będą "unicestwieni".

Kontrola jedzenia, wody i powietrza , którym oddychacie, natychmiast musi ustać. Jest wystarczająco dla całej ludzkości. Powstaną specjalne ośrodki dla potrzebujacych  pomocy, aby sie  przystosować. Dostępna dla wszystkich technologia przemieni wasze życie z dnia na dzień. Połączenie z Duchem będzie normą, nie czymś co byłoby kwestionowane przez tych, których poziom świadomości jest tak niski, że nie są wstanie pojąć takiej możliwości.

Pozwólcie, aby celem waszego życia stało sie niesienie światła i miłości dla całej ludzkości.

Gniew służy tylko jako pożywka rzeczy negatywnych: daje zdeprawowanemu moc i jest tlenem jego  życia. Niszczy tych, którzy są zagniewani. Jest to bardzo destruktywna emocja. Z tego powodu Ciemni chcą, abyście byli źli, gdyż tym się żywią.

Porozumiewajcie się między sobą. Wracajcie do czasów, kiedy rodziny rozmawiały ze sobą i dzieliły się wspomnieniami. Uczyły się kim byli. Poczucie bezpieczeństwa jakie dają takie spotkania jest bezcenne a śmiech jest terapeutyczny. Przygotujcie się, aby stać się znów częścią Wszechświata.

Moja kochana, jesteś zmęczona. Przygotuj się by stawić czoła wszystkim niezbędnym zmianom, aby Przejście mogło nastąpić. Otaczam Cię miłością. Twój kochający Cię, Monty.

MĄDROŚĆ OZNACZA WIEDZĘ O TYM  JAK MAŁO WIEMY
Sokrates

Przetłumaczyła LudmiłaShare |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.