Home > > Alpha Ship, February 6, 2011

Alpha Ship, February 6, 2011

Artist's impression of the Alpha Ship

Pozdrowienia ze Statku Alfa!

Maleńkie mikrocząsteczki, które zamieszkują mikrokosmos występują w małych formach, podobnie jak gwiazdy i planety we wszechświecie. Jak mówi starożytna sentencja: „Jak na górze, tak na dole” chociaż też moglibyśmy powiedzieć: co wydarza się na poziomie makrokosmosu, dzieje się także w mikrokosmosie, lub przynajmniej coś w tym rodzaju. Ci z was, którzy studiowali literaturę okultystyczną będą wiedzieć, że podobnie dzieje się z rzeczami, które wydarzają się w trójwymiarowym planie fizycznym, gdyż zanim przejawią się w świecie materialnym wydarzyły się już wcześniej w planie astralnym. Spotykacie się z tym, kiedy sądzicie, że doświadczyliście już kiedyś tego, co właśnie się wam teraz wydarza. Nazywacie to déjà vu.

Nocą, w trakcie snu, wasze ciało astralne, a z nim również pozostałe ciała bardziej subtelne, wychodzą z ciała fizycznego, które trwa w stanie katatonicznym albo wegetatywnym, jakby odpoczywało w słodkim śnie śmierci podczas gdy astralne przybywa do różnych miejsc, gdzie kontynuuje dalej swój proces nauki, względnie służby. Będziecie mogli przekonać się, że z upływem czasu, a konkretnie w tych ostatnich miesiącach, coraz większa liczba osób kanalizuje nasze przekazy. Coś ,co rozpoczęło się jako sporadyczne zjawisko, zaczęło urastać do punktu, w którym obecnie, na początku roku 2011, ludzkość dysponuje wieloma medium, kanałami, narzędziami, albo jak to wolicie nazwać osobami , które oddają się ofiarnej służbie jako przekaźniki, aby wszystko co wam chcemy przekazać, zostało skutecznie i szybko dostarczone do wszystkich czytelników naszych komunikatów.

Uprzedzaliśmy was o tym w poprzednich przekazach i widzicie teraz na prawdę , jak coraz bardziej rośnie liczba kanalizujących osób. I nie mogło być inaczej: w miarę jak ma miejsce wasz skok kwantowy do bardziej subtelnego wymiaru, co właśnie się teraz dzieje, chociaż nie w sposób drastyczny lecz stopniowo, coraz więcej osób rozwija zdolność telepatycznego kontaktu z Nami. Telepatia jest przymiotem, który rozwija się w miarę jak człowiek odpowiada pewnym wzorcom postępowania i wysubtelnia wszystkie swoje podstawowe ciała jak: ciało fizyczne, eteryczne, astralne albo emocjonalne, mentalne dolne i górne. Jako konsekwencja waszego oczyszczania i równolegle procesu wysubtelniania także ciała bardziej subtelne człowieka będą doświadczać wznoszenia na wyższy poziom.

Następnie kiedy już wszystkie ciała wzniosą się (jest to proces Wniebowstąpienia a nie coś innego), wtedy człowiek znajdzie się w sposób spontaniczny i naturalny w wyższym wymiarze. I będzie to wynik waszego własnego wysiłku ewolucyjnego; my w ogóle w to nie interweniujemy. Zasługa będzie wasza i to jest rzeczywiście piękne oraz nadaje wartość i znaczenie waszemu osiągnięciu!

To co realizujecie w dzień, podczas stanu czuwania, wspólnie z tym, co wykonujecie nocą w waszych bardziej subtelnych ciałach, jest tym co pobudza waszą duszę, od pozycji w której byliście mniej więcej niezmienni przez wieki albo nawet tysiąclecia, do nowej sytuacji w której będziecie żyć już bardzo niedługo. Nie zapominajcie, że jesteście istotami wielowymiarowymi i nie żyjecie jedynie na planie fizycznych form.

Wszyscy z was , którzy macie podobne, jeśli nie identyczne doświadczenia we wzniesieniu , które odbywa się w tych czasach zmiany planetarnej, wezmą udział w przesunięciu waszej ukochanej Matki Gaji do stanu godności Nowej Ziemi.

Powiedzieliśmy w naszym poprzednim komunikacie , że nikt z nas nie zna daty , w której ten ewolucyjny skok dotyczący ludzkości tej planety stanie się rzeczywisty. Ale wiemy jedno, że przejście ze Starej Ziemi do Nowej Ludzkości będzie sukcesem; i że nie może stać się inaczej , gdyż Boski Stwórca postanowił, że taki będzie wasz Los.

Módlmy się wszyscy razem, aby ta zmiana wymiaru, to najwyższe duchowe osiągnięcie ze strony ziemskiego człowieka dokonało się rychło.

Pokój i Miłość

Źródło: Komandor Sohin


Tłumaczenie: Ludmiła


Share |

Would you like to ask a question to our brothers in Alpha Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alpha Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.