Home > > Kris Won, March 6, 2011

Kris Won, March 6, 2011

Pozdrowienia ze Statku Alpha!

Jestem Sohin, Komendant Główny Statku Stellar z "Alpha Centauri", mam pod moim dowództwem załogę składającą się z 348 osób, w tym moich urzędników, tych którzy przychodzą z wizytą (goście tymczasowi) oraz członków załogi, których prawidłową misją jest podróżowanie dookoła powierzchni naszej planety w celu realizacji zadań, które obejmują pobieranie próbek i oczyszczanie wód oceanu oraz innych punktów na Ziemi, tam gdzie niektóre z rządów pochowały, bez odrobiny sumienia, wysoko zanieczyszczające materiały promieniotwórcze pod powierzchnią Gai.

Gaia jest twoją kochającą matką, musi akceptować wszystkie te ignoranckie i niemoralne zachowania ze strony niektórych przywódców waszej rasy, którzy w swojej nieświadomości, nie zastanawiają się nad strasznymi i przenikającymi wpływami wywieranymi na Gai, te składowiska materiałów radioaktywnych, które są składowane w podłożu niektórych krajów rządzonych przez skorumpowane osoby, które sprzedają sobie w zamian za przysługę, zazwyczaj pieniężną.

Ale powiedz mi, jaki jest cel korzyści ekonomicznych lub politycznych przychylności tych przebiegłych przywódców, którzy są poruszeni tylko przez egoistyczne pobudki, czy to oznacza zniszczenie twoich lasów w związku z niekontrolowanym wyrębem drzew, niektóre z nich są tu wieki, zanieczyszczenie mórz i oceanów, lub eksplozje broni nuklearnej detonowane pod pretekstem prowadzenia "testów" w celu zapewnienia bezpieczeństwa narodowego?

Ekonomiczne lub polityczne korzyści kosztem zniszczenia swojego naturalnego środowiska? Czy naprawdę warto zanieczyszczać waszą ziemię i oceany, w zamian za niektóre z dobrodziejstw przyznanych przez niektóre rządy państw regulowane przez pozbawionych skrupułów liderów?

Nie, nie sądzę, i wiem, że każdy z was uważa, że nie warto powodować niepotrzebne szkody na naszej planecie, która daje ci schronienie.

Kiedy nasz Pierwszy kontakt będzie miał miejsce, będziemy szkolić was z zastosowania alternatywnych źródeł energii, wolnych od wszelkich zanieczyszczeń, które są produkowane w fabrykach i elektrowniach, dzięki temu nie będziecie już szukać miejsc do zakopywania tych wysoko toksycznych odpadów w ziemi lub pod wodą.

Chciałbym wyjaśnić wam, że brak świadomości tych przywódców stwarza nam wiele pracy, ale nawet wtedy, robimy to z serca, w celu ukojenia Gai od cierpienia, widząc w jaki sposób człowiek zanieczyszcza Jej (Gai) ciało fizyczne.

Te materiały radioaktywne, pozostaną na wieki w podłożu tej planety, jeśli nie usunęlibyśmy tych pozostałości i przenieśli ich do naszego Statku Matki, gdzie korzystamy z technologii w celu zneutralizowania i transformacji ich w nie zanieczyszczające elementy, jako że zniszczenie ich całkowicie nie jest możliwe; one mogą być tylko przemienione, ale nie zniszczone, jak ziemscy naukowcy dobrze wiedzą.

Tak więc, to jest jedno z najbardziej istotnych zadań naszego Statku Stellar.

W najbliższych latach będziemy również wymagali od wielu z was pracy również na pokładzie tego statku, lub na pokładzie innych statków kosmicznych, zadań do których będziecie dobrze przyuczeni i przeszkoleni , ja wiem o tym.

Z tego powodu, nasza załoga, jak również załogi z pozostałych Statków Matek i innych mniejszych, składa się z osób z różnych planet i układów słonecznych, którzy są członkami Galaktycznej Federacji.

Personel na pokładzie statku kosmicznego pochodzi, w większości lub w dużej części z tej samej planety, ale to zawsze wiąże się z mieszaniem członków załogi, którzy pochodzą z innych miejsc w Galaktyce.

W ten sposób tworzone jest braterstwo wśród różnych ras, wzmacniając więzi między nami.

Poza tym, biorąc pod uwagę fakt, że każda cywilizacja specjalizuje się w obszarze (np. medycyna, rolnictwo biologiczne, opieki i ochronę środowiska, wkład w naukę itd.), fakt, że przedstawiciele poszczególnych dziedzin pracują, każdy w swojej w której są mistrzami, jest to korzystne dla optymalnego funkcjonowania statku kosmicznego, gwarantuje to dobre wyniki i sukces misji prowadzonych przez ten statek kosmiczny.

Jak już mówiłem, niektórzy z was będą zobowiązani do współpracy z nami na pokładzie Statku Alfa, więc będziemy musieli wybrać skrupulatnie spośród was.

Zdolności niektórych z was są analizowane, aby nasze spotkania mogły w fakcie zaoferować wam możliwość, z ufnością, że ci ludzie zgodzą się zostać członkami naszej ekipy.

Mówię to do ciebie z góry, tak aby wszyscy z was wiedzieli, że to się stanie w niedalekiej przyszłości, i aby nasza propozycja nie zdziwiła ludzi, którzy wybierani są przez nas jako partnerów na pokładzie Statku Alfa, a także na pokładzie innych alternatywnych statków kosmicznych.

Nie ma zbyt wiele czasu dla twojej cywilizacji, aby stała się członkiem Galaktycznej Federacji, i ta myśl napełnia nas wielką radością.

Jest to wielki zaszczyt dla nas, aby pomagać wam w ten sposób, w każdy sposób jaki potrafimy.

To dlatego to robimy, to jest powód dlaczego przyszliśmy.

Pokój i Miłość

Źródło: dowódca Sohin

Kanał: Kris Won

Tłumaczenie: TN9


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy< previous message | next message >


Share |

Would you like to ask a question to our brothers in Alpha Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alpha Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.