Home > > Kris Won, November 10, 2011

Kris Won, November 10, 2011

Pozdrowienia ze Statku Alfa!

Wchodzimy w nowym etap w procesie waszego Wznoszenia się jako ludzkiej rasy tej planety. Moglibyśmy powiedzieć bez przesady, że moment, w którym znajdujecie się dokładnie w tej chwili jest ogromnej wagi i zaznaczy się w historii waszej cywilizacji jako taki.

Przeczytaliśmy kilka przekazów kanalizowanych dla was, jak również kilka artykułów nie-kanalizowanych jakie pojawiły się w internecie i uważamy, że nie nadano temu wydarzeniu takiego znaczenia, jakie rzeczywiście ma ono w obecnej chwili. Zachęcali was zorganizowanie zjednoczonej medytacji w dniu 11/11/11 w różnych porach, takich jak od 11 do 11:11 rano, albo od 9 do 10 wieczorem, biorąc pod uwagę, że wszyscy zakończą już pracę i spotkają się w swoich domach, wolni by móc skoncentrować się na tej światowej medytacji. I to jest dobrze.

Te globalne medytacje mają na celu pomóc i pozwolić, aby pewne kosmiczne energie spłynęły na planetę w sposób łagodny i harmonijny, bez sprowokowania zakłóceń na Ziemi oraz w żywych istotach zamieszkujących na powierzchni Gai.

Lecz chcielibyśmy w sposób zwięzły wyjaśnić wam, co oznacza ten dzień 11/11/11 na który od pewnego już czasu zwraca się uwagę, oraz poszerzyć wasza wiedzę na temat tego, co aktualnie dzieje się i co ma się wydarzyć w tym czasie.

Liczba 11 charakteryzuje się tym, że ma moc otwierania portali. Wszechświat posiada biliony takich portali rozmieszczonych w całej przestrzeni nie przez kaprys, lecz dlatego, że każdy z tych portali pieczętuje wejście do określonej przestrzeni różnej od tej, która z nią sąsiaduje. Raz uaktywniany portal i umiejętnie otwarty, udostępnia wszystkim istotom znającym swoje miejsce przeznaczenia przekroczenie go i przejście do innego miejsca w czasoprzestrzeni, którym mogłaby być Galaktyka odległa miliony lat świetlnych od miejsca, w którym znalazłyby się istoty przechodzące przez taki portal.

W niedawnej przeszłości zostało otwartych kilka portali w pewnych oznaczonych datach, lecz nie wszystkie. Dzień 11/11/11 jest datą, która 3 krotnie zawiera liczbę 11, więc był wybrany przez nas jako data odpowiednia by otworzyć wszystkie portale, które były jeszcze zamknięte.

Co oznacza, że otworzą się wszystkie portale istniejące na Ziemi oraz jaki będzie to miało wpływ na was?

Oznacza to, że niektóre energie pochodzące z przestrzeni kosmicznej, a które do tej pory jeszcze nie spłynęły, zaczną schodzić w całości począwszy od dnia 11/11/11 o 11 rano w każdej lokalnej strefie planety. A więc, jeśli jesteś w Europie, w Ameryce albo na jakimkolwiek innym kontynencie, o 11 rano w twoim kraju napłyną energie kosmiczne poprzez wszystkie otwarte portale.

Jest niezmiernie ważne abyście byli bardzo spokojni i zharmonizowani w tym dniu, zwłaszcza trochę przed tą godziną. Zachęcam was, abyście, o ile nie pracujecie, wyszli w góry lub na plażę i byli w bliskim kontakcie z Matką Ziemią, która wam pomoże wchłonąć naturalnie te nowe energie przybywające do jej łona.

Jeśli pracujecie nie straćcie tej sposobności świadomego przyjęcia i objęcia w wasze ramiona tych energii, i na pewno będziecie wiedzieć jak odseparować się w tym szczególnym momencie wychodząc na chwilę na zewnątrz, na taras albo do toalety.

Wyobraźcie siebie samych jako komórki tej wielkiej istoty jaką jest Gaja, gdyż tym właśnie jesteście, małymi jej komórkami, każdy z was. Przyjmijcie te energie w sposób świadomy, widząc siebie jako cząsteczkę tego wszystko czym jest planeta. Dajcie z siebie w tym momencie pełnię Miłości i światła i potem podziękujcie, że byliście godni otrzymania tego prezentu, który Stwórcę wszystkim rozdał.

W ten sposób będziecie współpracować, aby proces otwarcia wszystkich energetycznych portali dokonał się w jak najlepszy sposób i jednocześnie wy sami, jako jednostki, skorzystacie z dodatkowego impulsu w swoim osobistym rozwoju.

Więc potraktujcie tę medytację jako sposobność do zharmonizowania się ze wszystkimi pozostałymi osobami, które jednoczą się w tej uniwersalnej sieci światła, i również jako pomoc dla was jako indywidualnych boskich iskier w osobistym procesie ewolucyjnym.

Pokój i Miłość

Źródło: Komandor Sohin

Tłumaczenie z hiszpańskiego: Ludmiła, edycja Krystal


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |