Home > > Kris Won, July 11, 2012

Kris Won, July 11, 2012

Pozdrowienia ze statku Alfa!

To, że nie piszę do was tak często jak zeszłego roku nie oznacza absolutnie, że o was zapomniałem, kochani bracia i siostry. Jednak inne sprawy wymagają mojej całkowitej uwagi, bo jeśli chcemy pomóc istotom ludzkim na tej pięknej, niebieskiej planecie w przejściu do wyższego poziomu, to taka akcja zasługuje na nasze całkowite poświęcenie się tej pracy, co powoduje, że zostaje nam mało czasu na inne sprawy.

Aby osiągnąć to zadanie przybyliśmy tu wszyscy i robimy to z wielką radością i dedykacją, bo wiemy, że w końcu nasz wysiłek, który nie jest mały, ukoronuje wynik tej misji.

Ażebyście nie myśleli, że zerwałem z wami komunikację, wszedłem ponownie w kontakt z moim chanellerem, aby za pomocą tej wiadomości ugruntować nadzieję w waszych sercach i błagać was o jeszcze trochę nadziei, że doczekacie się momentu ostatecznego wyzwolenia. I wiemy, że wszyscy pragniecie, aby nadeszło to jak najszybciej.

Wiedzieliście jak reagować we wzniosły sposób, oferując siebie spontanicznie i altruistycznie, a my wiemy jak to docenić we właściwy sposób.

To właśnie dzięki tej obopólnej współpracy między wszystkimi cywilizacjami, które was wizytują w tym transcendentnym momencie, a także dzięki wkładowi was wszystkich, naszych najdzielniejszych sojuszników ziemskich, możemy przezwyciężyć bez wątpienia wsteczne siły ciemności, które właśnie znajdują się w ostatniej agonii bezowocnego trwania, choć wciąż wydają się być zakotwiczone w swoim dawnym stylu życia.

Nowa Złota Era się zbliża, w której nie ma już miejsca dla tych, którzy wciąż usiłują kontynuować trend istniejący dotychczas, gdzie kilka osób wyposażonych w ogromną władzę chce wciąż dominować nad większością swoich bliźnich, całkowicie odizolowani od ich cierpienia i niedostatku.

Nowy system, absolutnie rewolucyjny i bez precedensu zmieni przestarzały system finansowy, który oni usiłują przedłużyć. Ale czas im się kończy, jako że pomimo naszych nacisków, aby zmienili swoją przegraną postawę, nie uczynili tego. Teraz czujemy się zobligowani razem z naszymi ziemskimi sojusznikami do odebrania im władzy i zastąpienia politycznych liderów ludźmi, którzy są prawdziwie zainteresowani promowaniem dobrobytu swoich obywateli i rozwojem ich miast, jednocześnie dbając o środowisko naturalne.

Cywilizacje Syriusza, Oriona, Plejad, Łabędzia, Andromedy i wiele innych łączą się w naszych wysiłkach, aby usunąć z platform zniewalającej władzy tych, którzy mają ciemne serca i marne umysły i ustanowić razem z wami nowy porządek oparty na równości, miłości i braterstwie.

Nasz kochający i wielkoduszny Stwórca zaopatrzył waszą planetę w nadzwyczajnie piękną naturę i waszym obowiązkiem jest o nią dbać, ponieważ to wy sami ją zamieszkujecie, jesteście jej częścią i powinniście być pierwszymi i najbardziej zainteresowanymi, aby utrzymać Gaję piękną i czystą, jaką była dawniej i jaką odzyskujemy teraz uzdrawiając i oczyszczając ziemię, morza, ogień wewnętrzny planety (magmę), powietrze (atmosferę) i eter.

Wszystko to bez szczędzenia wysiłków, ponieważ oczyszczenie i utrzymanie pięciu elementów, które składają się na waszą fizyczną naturę ma witalne znaczenie dla osiągnięcia później zadania dużo bardziej ambitnego i transcendentalnego, jakim będzie duchowe udoskonalenie istoty ludzkiej na tej planecie.

Kiedy raz doświadczycie tego wewnętrznego, duchowego postępu, kiedy pozbędziecie się niegodziwości i nałogów pozostałych w waszych niższych ciałach, i które przemienicie w boskie zalety i walory, wtedy zamienicie się w prawdziwe istoty ludzkie, dalekie od zwierzęcych instynktów i obejmiecie odnowione uczucia miłości i braterstwa właściwe istotom niebiańskim, jakimi będziecie w tej Nowej Erze ogłoszonej przez nas.

I wtedy to właśnie staniecie między nami w szeregach Galaktycznej Federacji Światła, które są zarezerwowane tylko dla tych cywilizacji, które nauczyły się współżyć według zasad,takich jak żyją Anioły i Istoty Mądrości, które zamieszkują ten nieskończony Wszechświat.

Z naszej strony będzie to niezwykła satysfakcja powitać was w naszej Federacji, w której współżyjemy w radosnej kooperacji i w wielkodusznej serdeczności.

Pokój i Miłość,


Przetłumaczyła Ludmiła


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy< previous message | next message >


Share |