Home > English > Alpha Ship, November 30, 2010

Alpha Ship, November 30, 2010

Artist's impression of the Alpha Ship

Pozdrowienia ze statku Kosmicznego, Alfa!

Impulsy gwiezdnych wiatrów pieszczą wasz układ słoneczny, przynosząc dobre wieści z odległych punktów Galaktyki.

I jakie są te dobre wiadomości, które przynoszą? Czy chcielibyście się w nich zagłębić razem ze mną? Wejdźmy więc do tych pięknych prawd, które przybywają do nas i do was z tych bardzo mało prawdopodobnych miejsc na Drodze Mlecznej.

Cóż, w waszych dzisiejszych religiach takich, jak chrześcijaństwo, islam i judaizm, możecie znaleźć odniesienia do bożych posłańców, nazywanych Aniołami, które przynoszą wam dobre wieści od Boga Wszechmogącego. Ale w rzeczywistości ci świetliści, niebiańscy posłańcy nie są tacy jak wasi artyści ich malują - istoty o jasnych, długich włosach i ze skrzydłami na plecach!

W rzeczywistości Posłańcy Boga są bezkształtnymi istotami i gdybyśmy mieli ich zidentyfikować według kształtu tak, aby wasze racjonalne umysły to pojęły, powiedzielibyśmy, że są one jak kule energii, które otrzymują informacje bezpośrednio od Stwórcy i podróżują z prędkością myśli. Przenoszą się do dowolnego punktu Kosmosu, aby przekazać daną informację dla osoby lub grupy, do których jest ona skierowana.

Te egzaltowane, niebiańskie Istoty nie wymagają żadnych międzygwiezdnych statków kosmicznych, aby podróżować z jednego końca na drugi we wszelkich istniejących Wszechświatach. Ich umysły są tak wspaniałe, że mogą przenosić się gdziekolwiek tylko chcą, pomijając wszelkie przeszkody z taką samą łatwością jak wy przechodzicie przez ulicę, a które dla nas byłyby nie do pokonania.

My musimy przemieszczać się w fizycznych statkach, ponieważ nasze ciała, chociaż bardziej subtelne i wyrafinowane niż wasze są nadal fizyczne. Ale oni, zbudowani z czystej energii nie mają trudności w pokonywaniu przeszkód i ograniczeń stawianych przez świat fizyczny, a więc mogą swobodnie przemieszczać się tam, gdzie poprowadzi ich Wola Boskiego Ojca-Matki.

Wśród nich istnieje hierarchia równa Hierarchii Białego Braterstwa tu na Ziemi. Są oni podzieleni na grupy, nie dlatego, że niektórzy z nich są bardziej rozwinięci niż inni, ich bliskość do Boga jest podobna, ale w zależności od rodzaju pracy lub misji jaka jest im przypisana do wykonania. W rzeczywistości, jeżeli jedna z tych istot jest powołana przez Najwyższą Świadomość, aby przejść do innego rodzaju misji, to staje się ona wtedy częścią innej grupy.

Dla nich nie stanowi to żadnej niewygody, ponieważ nie są oni przywiązani do swojej pracy lub innej podobnej istoty i istnieją tylko po to, aby wykonywać plany Najwyższego Stwórcy. I to jest ich największą radością i szczęściem. Nic nie sprawia im większego szczęścia jak wykonywanie Jego poleceń i żyją nieustannie zanurzeni w stanie radości, chwały i błogosławieństwa.

W tym miejscu chcemy powiedzieć naszym braciom i siostrom z planety Ziemi, Gai to, że jedna z tych Istot o czystej i dziewiczej świadomości była w naszym międzygwiezdnym statku kosmicznym, aby podzielić się z nami dobrą wiadomością, którą chcemy wam również przekazać.

(Nota od Kris-Won’a: Tu Sohin zrobił przerwę na kilka minut, może, aby znaleźć sposób przekazania tego, co otrzymali od tej Istoty.)

W czasie, gdy omawialiśmy taktykę kontrolowania i przeciwdziałania wstecznym działaniom sił ciemności, które są jeszcze obecne w pewnych miejscach władzy na Ziemi, ta wspaniała Istota złożyła nam wizytę. Istota ta dała nam swoje imię, co możemy przekazać w ziemskich językach jako Allan. (Nota Kris-Won’a: Nacisk jest na druga sylabę tak jak Al-LAAN).

Allan przyniósł nam propozycję od Najwyższej Inteligencji, która zasugerowała, abyśmy wprowadzili pewną zmianę w naszej strategii. Nie możemy dokładnie określić, co składa się na tę zmianę, ponieważ te przekazy są w domenie publicznej i mogą dotrzeć do niektórych ludzi, kiedy to nie leży w naszym interesie, aby im tę informację dostarczyć, czy to rozumiecie?

Ale możemy wam powiedzieć, że ta zmiana strategii wprowadzi w błąd naszych przeciwników z ciemności tak bardzo, że zostanie znacznie przyspieszony ostateczny proces Wzniesienia dla ludzkości na waszej planecie.

Bądźcie zadowoleni i szczęśliwi, ponieważ dobra nowina, którą się z wami tu dzielimy jest jak najbardziej obiecująca zgodnie z ogólnym procesem Wzniesienia dla was wszystkich.

Długo oczekiwany moment Pierwszego Kontaktu jest jeszcze bliżej, więc oczekujcie uważnie na ten wielki moment, który widzimy coraz bliżej w waszym liniowym czasie!

Z pokojem i miłością, żegna się z wami Komandor Sohin.

Channel: Kris-Won

Tłumaczenie: Krystal Freeman - http://krystal28.wordpress.comWould you like to ask a question to our brothers in Alpha Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alpha Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.