Home > > Alpha Ship, December 15, 2010

Alpha Ship, December 15, 2010

Artist's impression of the Alpha Ship

Pozdrowienia ze statku Alfa!

Od niepamiętnych czasów byłeś przygotowywany na taki dzień jak dziś, na taki rok jak ten, na taki okres jak obecny, po to żebyś był gotowy i zdolny do podjęcia kroku tego kalibru wraz z resztą innych istot, których możemy nazwać twoimi „małymi braćmi” i którzy również robią krok naprzód od tego poziomu ewolucji do wyższego.

Posłuchajcie mnie uważnie. Aby przyspieszyć proces Wzniesienia dla wszystkich dusz na tej planecie, ważne jest, aby utrzymać wewnętrzny stan głębokiego spokoju i wyciszenia. Ten wewnętrzny spokój jest tylko dla was możliwy, jeśli najpierw będziecie mieć wiarę i zaufanie, że my pomożemy wam w tym procesie ewolucyjnym. Nie traćcie wiary, to bardzo ważne, moi bracia i siostry.

Później, gdy będziecie połączeni wiarą i zaufaniem, chciałbym prosić was o wytrwałość w wypełnianiu wewnętrznej pracy duchowej. Proszę was wszystkich, abyście medytowali co najmniej raz na dzień, ale w miarę możliwości powinniście wchodzić w swój wewnętrzny świat dwa lub nawet trzy razy dziennie. Raz rano przed rozpoczęciem waszych domowych obowiązków albo pracy i później przed udaniem się na spoczynek. Taka praktyka jest dla was wysoce zalecana.

Nie możecie sobie nawet wyobrazić, jak ważne jest to, aby to robić codziennie. A niestety jest niepodważalnym faktem, że bardzo niewielu ludzi to robi. A to jest wielce niekorzystne dla misji „ratowania” przez esencjalną mniejszość, aby utworzyć krytyczną masę konieczną dla globalnego skoku ewolucyjnego.

Niektórzy ludzie praktykują więcej ćwiczeń fizycznych, ponieważ łączą się wtedy lepiej ze swoją wewnętrzną rzeczywistością za pomocą rozciągania mięśni lub powolnych ruchów w połączeniu z praktyką oddychania, gdzie czują przepływ energii czerpanej przez ciało.

Inni wolą medytację w ciszy lub w towarzystwie relaksującej muzyki, co pomaga im pogrążyć się w stan lekkiego transu. Niektórzy naprawdę medytują, podczas gdy wielu innych tylko próbują.

Wschodnie rasy ludzkości są łatwiej przysposobione do medytacji, ponieważ są przyzwyczajone do życia z mniejszą ilością rzeczy, a więc mają mniej obiektów do rozpraszania uwagi. Ludzie z Zachodu bardziej skupiają się na szczęściu w zewnętrznych obiektach, a więc ich umysł ma tendencję do większego błąkania, jako że skierowują swoje przyjemności i dobre poczucie do obiektów zewnętrznych.

Dlatego też medytacja jest praktykowana więcej w krajach wschodnich niż w krajach zachodnich, gdzie duchowe tendencje preferują bardziej modlitwę lub śpiewanie pieśni religijnych.

Ale wszyscy z nich chcą kontaktować się wewnątrz z tą częścią siebie, która jest bardziej subtelna, bardziej wzniosła, która czuje to, co spoczywa w środku.

A jednak są też tacy, którzy próbują osiągnąć szczęście poprzez wpływ halucynogennych narkotyków! To znaczy, zarówno przez nielegalne narkotyki, jak też te tolerowane przez rządy, ale które są też w rezultacie prawie tak samo szkodliwe jak te, które są zakazane. I mówię tu głównie o alkoholu i tytoniu.

Jest to bardzo obłudna postawa, że rządy aprobują otwartą sprzedaż tych produktów na spożywanie przez ich obywateli tylko dlatego, że pozwala im to zbierać ogromne kwoty pieniężne w postaci podatków od firm, które je produkują i sprzedają, w ogóle nie dbając, że te biedne ofiary pozostają niewolnikami tych samozniszczalnych nałogów i w niektórych przypadkach nawet śmiertelnych.

To będzie jedna z tych rzeczy, która zostanie zmieniona, gdy będziecie żyć na Nowej Ziemi i ja ogłaszam, że będziecie na niej żyć. Przywódcy będą się martwić o prawa dla swoich obywateli, co korzystne jest dla ich zdrowia i dobrego samopoczucia i nie będzie w tym ani jednej joty osobistego zysku czy egoizmu. A jeśli przywódca polityczny tak nie będzie myślał, to nie może on być aktywnym liderem.

Modlitwa jest także sposobem dla was, aby pomóc przyśpieszyć proces Wzniesienia we współczesnym życiu na Ziemi. Matka Ziemia lub Gaja stanowi ciało fizyczne żyjącej istoty o najwyższej ewolucji. Wznoszenie waszych modlitw do Stwórcy, zwłaszcza jeśli te modlitwy prowadzone są w grupach, wysubtelni mentalną aurę planety jeszcze bardziej i pozwoli to większej liczbie osób podnieść się przez tą subtelną energię i wreszcie obudzić się z ich tysiącletniego snu .

Więc prosimy was o stosowanie takiej techniki, która pasuje w większości do waszego charakteru, która najlepiej pasuje do waszych upodobań, czy będzie to medytacja, modlitwa, czanting, pieśni czy ćwiczenia fizyczne dla zharmonizowania waszej wewnętrznej energii, czy kombinacja tych technik w tym samym czasie.

Bez względu na to, którą technikę wybierzecie, będzie ona nieoceniona w dołożeniu waszej cegiełki, w celu elewacji życia obecnego w materialnym ciele Gai, jak również osobistego i indywidualnego wzrostu duchowego.

Błogosławię i dziękuję wam za współpracę jako dzieci Gai. Bądźcie błogosławieni.

W Pokoju i Miłości,

Źródło: Komandor Sohin

Przekazał: Kris Won

Tłumaczenie: Krystal Freeman - http://krystal28.wordpress.comWould you like to ask a question to our brothers in Alpha Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alpha Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.