Home > > Sheldan Nidle - August 23, 2011

August 23, 2011

10 Men, 8 Uo, 8 Manik

Dratzo! Powracamy. Ostatnia faza procesu dostarczania jest rozpoczęta! Różne pakunki są przygotowywane do dystrybucji. Oczekuje się wprowadzenia pełnych urlopów bankowych, które będą mieć miejsce zaraz po formalnym ogłoszeniu nowych rządów tymczasowych. Te prawne urlopy zostaną użyte, by zmienić całkowicie amerykański system bankowy na nowe normy i regulacje, które będą wprowadzone wraz ze zniesieniem systemu Rezerwy Federalnej. W tym momencie wprowadzi się walutę z pokryciem. Jest to pierwsza część serii większych reform do jakich dojdzie równocześnie na całej planecie. Ten nowy światowy system finansowy będzie umożliwiony dzięki całkowitemu umorzeniu długów; zastosuje się wycenę dóbr i usług lecz bez indywidualnych lub korporacyjnych wpływów; zostanie również udostępnione bogactwo tajnych funduszy, aby zastąpić środki finansowe używane zwykle przez wasze rządy. Ludzkość będzie wyzwolona od uciążliwych brzemion i zachęcana do użycia zwrotów podatków, aby uruchomić krajowe ekonomie.

Ten nowy system finansowy stanie się fundamentem dla rosnącej obfitości, która będzie wsparta pełnymi pakietami technologii utrzymywanych dotychczas w tajemnicy. Następnie dojdzie do ogłoszenia Ujawnienia, które położy kres globalnemu utajniania UFO. Ta rewelacja wesprze zaprzestanie szerzenia się przemocy jak również położy kres militarnemu awanturnictwu obcych wojsk. Nastał czas, aby wasz świat zareklamował wiele obszarów tworzących suwerenność terytorialną narodów oraz formalnie negocjował zakończenie wszelkich sporów terytorialnych. Zamierzamy uczestniczyć w tych dyskusjach i nie dopuścić do jakiegokolwiek typu niezgody. Kryterium tu jest doprowadzenie do zmiany, która zadowoliłaby wszystkich, mając na uwadze, że obecna forma suwerenności jest bardzo anachroniczna w kontekście globalnego przebudzenia. Niemniej jednak szybkie rozwiązanie problemów granicznych stanowi następny krok do celu, którym będzie utworzenie świata, gdzie zapanuje pokój, pomyślność i współpraca. To doprowadzi do następnego kroku.

Ten następne krok będzie miał ogromne znaczenie! Zaczniecie nawiązywać swobodny kontakt z waszymi kuzynami zamieszkującymi wnętrze Ziemi. To doświadczenie pozwoli wam zobaczyć waszą planetę w całkowicie odmienny sposób: zaczniecie widzieć ją jako żyjący organizm, któremu powinniście okazać szacunek. Już nie będziecie jej dostrzegać z mrocznej, przestarzałej perspektywy, lecz zaczniecie pojmować Gaję w sposób bardziej rzeczywisty. Również będziecie mieć sposobność zobaczyć jak Księżyc będzie przemieniony na podobieństwo Ziemi, abyscie mogli podróżować na niego oraz poznawać ten przemieniony, sztuczny obiekt . Po raz pierwszy dojdzie do tego, że wielu z was opuści Ziemię, aby odwiedzić inne sfery niebios. Pragniemy, abyście poczuli wielką Miłość do waszego rodzinnego domu i przekonali się, że wasz oryginalny system dwóch księżyców będzie mógł łatwo zostać przywrócony w bardzo bliskiej przyszłości. Chcemy , abyście zaczęli rozumieć rodzaj cudu, w który gotowa jest zamienić się wasza nowa rzeczywistość, dlatego, że w końcu większość z was stanie się w przyszłymi obywatelami Marsa, Wenus i oczywiście, Paksa (Pax).

Ujawnienie i pierwszy kontakt całkowicie zmieni świat, w którym żyjecie teraz. Wkrótce spotkacie się z waszymi rodzinami duchowymi z kosmosu. Sam ten fakt przemieni wszystkie informacje, którymi ciemni kabale karmili was podczas ostatnich 13 tysiącleci. Jednocześnie będziecie wdrożeni w nową rzeczywistość. Zostanie ujawnionych wiele tajemnic dotyczących waszego pochodzenia oraz otrzymacie nową historię, która będzie sięgać do starożytnej Lemurii. To jest tylko początek tego, czego nauczycie się o rzeczywistej naturze fizycznego świata. Razem z tą znajomością nastanie wiedza i filozofia duchowa, która was przygotuje na cudowność jaką jest pełna świadomość. Przychodzimy, aby was uczyć, być waszymi mentorami, uznać was jako nam równych. Macie wielki wkład w to co jest waszym przeznaczeniem, ponownie współdziałając z nami i z innymi czującymi Istotami, które kształtują tę galaktykę i dziesiątki tysięcy innych galaktyk będących witalną częścią Intergalaktycznej Jedności w nieskończonej ekspansji.

Błogosławieństwa, kochane Serca! Jesteśmy Wzniesionymi Mistrzami!. Przychodzimy z radością. Nadchodzi moment, kiedy Nowa Złota Era wzniesie ludzkość w swoich ramionach pełnych łaski i obejmie głęboką mądrością oraz darem pełnej świadomości!. Wasz świat błądził przez sferę ciemności podczas prawie 13 tysiącleci. Teraz Światło powraca, aby pokazać wam boską drogę do waszego celu. Kończy się bardzo długi okres amnezji. Przygotujcie się na przyjęcie ogromnej ilości zapomnianych informacji przekazywanej przez Niebo i przy pomocy Galaktycznej Federacji Światła. Wszystkie tajne stowarzyszenia oddane i służące Światłu w Azji, Europie, Indiach i na Bliskim Wschodzie przygotowują się na to, co się niedługo wydarzy. Rozpoczyna się ogromna zmiana w waszym świecie a jej pełna manifestacja przygotuje was na masowe przybycie waszych braci i sióstr z duchowych przestrzeni. Radujcie się w waszych sercach wiedząc, że w końcu nadchodzi wielki dzień w waszym życiu!.

To nowe królestwo złotego Światła rozciągnie się wzdłuż i wszerz Układu Słonecznego. Wasze błogosławione Istnienie wyśle na wszystkie miejsca energie, które będą utrzymywać życie. Spotkacie wiele różnych form życia. Pokonacie obecne ograniczenia i będziecie uznani nie tylko w tej Galaktyce lecz w każdym miejscu Stworzenia. Od wielu tysiącleci widzimy to w naszych wizjach i wiedzieliśmy, jak ważna jest nasza misja wśród was. Naszym głównym zamiarem jest utrzymać wiele Światła płonącego olśniewająco w nas wszystkich pomimo systemów manipulacji i opozycji ze strony sił ciemności. Czynimy to z radością. W czasach minionych wielu ulegało zdeprawowaniu i urokom ciemności i niektóre z tych dusz dzielnie walczyły przeciw swoim ciemnym stronom i powróciły do światła. Błogosławieństwa dla wszystkich .

Przekazaliśmy wam dzisiaj następną wiadomość o tym, co dzieje się w waszym świecie. Świta nowa rzeczywistość i przynosi wam pełną świadomość oraz sposobność połączenia się z waszymi braćmi zamieszkującymi tę Galaktykę i cały Wszechświat. Nadchodzi moment, abyście poszerzyli waszą świadomość i na nowo w pełni ogarnęli Boskość!.

Wiedzcie moi Drodzy w Sercu Waszych Serc, że niepoliczalne Zasoby i nieskończone Bogactwo Niebios są zaiste Wasze! Niech Się tak Stanie! Selamat Gajun! Selamat Ja! (W Syriańskim: Bądźcie Jednością! Radujcie Się!)


Website: Planetary Activation Organization
Przetłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edytowała Krystal

Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Sheldan Nidle's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here.