Home > > Sheldan Nidle - February 14, 2012

February 14, 2012

3 Oc, 3 Zac, 8 Manik

Dratzo! Powracamy! W tym dniu zadedykowanym w waszym świecie miłości i romansom, nadal wiele się dzieje za kulisami. Święte Tajne Stowarzyszenia ze Wschodu i Zachodu zebrały się, by opracować plan zastąpienia głównych rządów na planecie. Jak wiecie, najbardziej krytyczna zmiana dotyczy reżimu USA. Ta nielegalna korporacja kierowała oficjalnie Ameryką od końca amerykańskiej wojny domowej, za swój główny cel obierając ulokowanie na ważnych stanowiskach władzy rodziny bankierów oraz ich bliskich sojuszników. Wszyscy prezydenci od Lincolna musieli ugiąć się przed tymi przestępcami i przed ich jednostronną agendą, by podporządkować ich kaprysom politykę wewnętrzną i zewnętrzną. Ta konfiskata demokracji amerykańskiej utrzymała się poprzez masową korupcję, demoralizację oraz sporadyczne morderstwa. Teraz to bezwstydne przestępstwo zakończy się i jest głównym powodem przeprowadzania radykalnych zmian oraz zaprowadzenia rządów tymczasowych. Ciemni mistrzowie marionetek będą aresztowani i uwięzieni publicznie, a ich późniejsze procesy ujawnią rzeczywisty zakres ich perfidnego traktowania ludzkości.

Rząd tymczasowy ma być pomostem między waszym obecnym pełnym kryzysu światem a kładzeniem fundamentu pod rodzące się społeczeństwo galaktyczne. Mieliśmy wiele szczegółowych dyskusji z tymi, którzy będą nieść sztandar tego nowego rządu. Jesteśmy bardzo zainteresowani tym, w jaki sposób zamierzają wprowadzić różne zapowiadane programy, gdy zostaną ogłoszeni nowymi liderami Ameryki. Podczas ostatnich tygodni przeszło przez nasze ręce mnóstwo dokumentów. Największą naszą troską jest, w jaki sposób każda ważna propozycja zmian zostanie ogłoszona i wprowadzona w życie. Na podstawie naszej obszernej wiedzy udzielaliśmy im naszych porad, a także zaproponowaliśmy datę całkowitego Ujawnienia, abyśmy mogli się wam przedstawić. Między wyłonieniem się nowego rządu i Ujawnieniem, mamy zamiar zwiększyć w sposób zasadniczy pojawianie się w ciągu dnia naszych statków i przygotować was na to, co będzie miało miejsce w sam dzień Ujawnienia.

Przeanalizowaliśmy wnikliwie jak zmieniała się ta misja od czasu jak osiągnęła po raz pierwszy wasz Układ Słoneczny w lecie roku gregoriańskiego 1991. Podczas następnych dwudziestu lat obserwowaliśmy jak zmieniały się te działania, aż do aktualnej sytuacji, której teraz wszyscy doświadczamy. Na początku, Niebo dało nam całokształt pozornie dwuznacznych wytycznych, które następnie zmieniły się w specyficzne polecenia, które nam pozwoliły współpracować nie tylko z Argathianami, lecz także z różnokolorową grupą istot ludzkich żyjących na powierzchni, których nazywamy naszymi sojusznikami ziemskimi. Wydaje się, że teraz ta grupa ponownie przekształca się w mniejsze ugrupowania i wolelibyśmy skoncentrować się na Świętych Tajnych Stowarzyszeniach kierowanych przez Wzniesionych Mistrzów. Te różne tajne ugrupowania były długo częścią globalnego planu Wzniesionych Mistrzów, by pomóc w decyzji Nieba, abyście powrócili do pełnej świadomości. Te tajne stowarzyszenia mają zarówno finansowe jak i duchowe środki, które są niezbędne by całe to przedsięwzięcie odniosło sukces.

Wspólnie dokańczamy ostatnie “odrobiny” naszego całościowego planu, by obalić ciemnego kabała i wyzwolić was z tego niewyobrażalnego niewolnictwa, jakie stanowiło część planu ciemnych, by obejść porozumienia zawarte na początku panowania Anunnaki prawie 13 tysięcy lat temu. Galaktyczna Federacja używa swoich umiejętności, by zatrzymać te plany i usunąć zdrajców, aby nie mogli już ingerować w boski plan Nieba dla waszego świata. Gaja obserwuje to wszystko i jest bardzo szczęśliwa, że ci, którzy zamierzali zanieczyszczać ją bardziej, wkrótce otrzymają to, na co zasłużyli. Podwójny system ekonomiczny, który przez tych ciemnych prawie doprowadził do bankructwa na całym globie, przyniósł im niewyobrażalne bogactwo. Ten system zostanie zdemontowany i w jego miejsce wprowadzony zostanie nowy, oparty na zasadach uczciwości oraz pomyślności. W rzeczywistości, pierwszy krok w kierunku realizacji tego projektu już miał miejsce. Następnym będzie otwarte objęcie władzy przez rząd tymczasowy.

Błogosławieństwa! Jesteśmy Wniebowstąpionymi Mistrzami! Przychodzimy z radością! Przychodzimy z radością! Pokój i Błogosławieństwa Stwórcy rozświetlają was. Zbliżamy się do zakończenia gry, która trwała prawie 13.000 lat. Nasi sojusznicy osiągnęli punkt, w którym można będzie zaprowadzić nową rzeczywistość dla wszystkich. Następne działania będą skierowane na takie rozwiązania, które w końcu zrzucą ciemnych z ich uprzywilejowanych miejsc władzy. Nie osądzajcie tych mężczyzn i kobiet ciemności! Zostawcie to święte zadanie Niebu. Tam, ci, którzy obserwują wasze życie wymierzą sprawiedliwość tym, którzy was wykorzystywali z taką łatwością i nie dopuszczali do rozwoju waszego pełnego potencjału. Niektórzy z was, tak jak my, osiągnęli pewien stopień świadomości i nieśmiertelności. Ten dar jest gotowy, by stać się udziałem wszystkich, lecz najpierw musi nastąpić większe przebudzenie, które was doprowadzi do nowej rzeczywistości kosmicznej. Ma to być czas wielkiego odnowienia waszych ślubów z Matką Ziemią!

Dawno temu, kiedy ludzkości po raz pierwszy dana została możliwość zamieszkania w tym cudnym królestwie, zawarła ona święte przymierze z Gają i z jej Duchową Hierarchią, że będzie dbała o Ziemię i utrzymywała jej różnorodne ekosystemy, aby mogły rozwijać się i kwitnąć. To przymierze będzie teraz odnowione przez ludzkość żyjącą na powierzchni. Kiedy dojdziecie do swojej pełnej świadomości, nastanie także czas na respektowanie i ochronę ogromnej rozmaitości życia, które zamieszkuje ten świat razem z wami. Otrzymaliście ducha, który może pozwolić wam ponownie zrewidować kim naprawdę jesteście i następnie nauczyć was w jaki sposób najlepiej sprawić, by Gaja ponownie zakwitła, jak miało to miejsce w odległych czasach. Posiadacie technologię i Boską Wolę dzięki której można szybko zmienić wygląd waszego królestwa. Będzie to wasze wielkie zadanie, gdy tylko z waszej istoty zostanie usunięte jarzmo ciemnych! Wszystko to zrobimy razem, aby nastał nowy i cudowny czas dla wszystkich!

Kiedy będziemy pracować wspólnie z naszymi duchowymi i kosmicznymi rodzinami, odnowimy Gaję do stanu raju jakim była w czasach Lemurii. Jesteśmy błogosławieni przez Stwórcę, ponieważ ponownie ożywimy tę piękną planetę i będziemy kontynuować dalej naszą podróż, by spełnić Wolę Stwórcy w tym fizycznym aspekcie. Wy, indywidualnie i zbiorowo, poczuliście bezmiar tego, co oznacza pełna świadomość. Została wam powierzona wielka odpowiedzialność, a to tylko początek. My, Wzniesieni Mistrzowie przeżyliśmy nasz czas w tej bezmiernej i boskiej służbie, która teraz się będzie rozszerzać na każdego was, kiedy dokonacie przemiany w pełni świadome istoty. Naszym obecnym zadaniem jest nadzorować to, co musimy zrobić wszyscy. Są to pierwsze z wielu zadań, które doprowadzą do zrodzenia się nowego narodu gwiezdnego i wprowadzenia tej galaktyki do ery Światła, Miłości i Boskiej Służby.

Dziś kontynuowaliśmy naszą dyskusję o waszej podróży do stanu pełnej świadomości. Gaja jest całkowicie przygotowana, by zmienić się na w pełni świadomą istotę. W końcu my, jako ludzie przemierzamy tę galaktykę pracując w służbie boskiej, by rozwinąć pełne blasku piękno boskiego planu Stwórcy.

Wiedzcie moi Drodzy, w sercu waszych serc, że niepoliczalne zasoby i nieskończone bogactwo Niebios są zaiste wasze! Niech Się Tak Stanie! Selamat Gajun! Selamat Ja! (W Syriańskim ,Bądźcie Jednością! Radujcie Się!)


Website: Planetary Activation Organization
Przetłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edytowała Patrycja

Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |