Home > > Sheldan Nidle - January 25, 2011

January 25, 2011

8 Chicchan, 3 Yax, 7 Ik

Selamat Balik! Powracamy ponownie, aby rozważyć wiele tajnych wydarzeń, które są przygotowywane do publicznego ujawnienia. Te wydarzenia były przygotowane od wielu lat, by zmienić wasz świat; to jednak, co się teraz dzieje jest powolną i przewlekłą śmiercią starego porządku, wynikającą w dużej mierze z decyzji inspicjentów ciemnych sił, aby utrudnić edykty Nieba w każdej sposobności i wszelkimi możliwymi sposobami. Ci mieszkańcy ciemności teraz żałują konsekwencji takich działań. Są świadomi nieszczęsnych reperkusji, jakie spowodował ich obstrukcjonizm i używają swoje uprzywilejowane pozycje we władzy, by w ostatniej chwili próbować negocjować ugody z naszymi sojusznikami Ziemskimi. Te próby o ograniczonej sentencji pozostają bez odzewu. Nasi sojusznicy Ziemscy planują odsunąć tych przestępców na bok i spowodować, aby stali się bezsilni w ingerowaniu w politykę, gdy tymczasowe rządy zajmą ich miejsce. Bankowym gangom i ich korporacyjnym przyjaciołom całkowicie brakuje moralnej konstytucji, która ma być cechą nowego tymczasowego rządu.

Te nowe rządy przyniosą uniwersalną suwerenność i wolność od zniewalających systemów politycznych stosowanych przez ziemskie sługi ciemności oraz ich starożytnych szefów Anunaki. Nadchodzi chwila Prawdy i końca dla tak wielu kłamstw i manipulacji, które były sposobem zarządzania ostatnich 13 tysiącleci. Zdajemy sobie w pełni sprawę z trudności jakie mieli nasi ziemscy sojusznicy, by stanąć wobec tych mistrzów ciemności tak długo okopujących się bogactwami oraz władzą. ; jednak każdy z was otrzymał boską dyspensę, by pozostawić to królestwo koszmarów utworzone przez ciemność. Musieliśmy wysłuchiwać tych bezczelnych protestów ze strony spiskowców, kiedy ich prosiliśmy, aby nam wyjaśnili dlaczego w dalszym ciągu stosują politykę starego porządku. Naprawdę, ostatnie dziesięciolecie bezowocnych spotkań z nimi udowodnił jasno, że nie zrezygnowali ze swojej postawy braku skruchy i chęci odwetu. Narastająca teraz cicha rewolucja znosi ich na bok. Oczywiście decydującym elementem w tym wszystkim jesteśmy my. Widzimy jak bardzo potrzebujecie zaangażowanego obrońcy i mentora i robimy wszystko, abyście to otrzymali.

Te wymagania zmieniły ten pierwszy kontakt w coś całkiem bezprecedensowego: w misję, będącą zarówno zwiastunem jak i moralną gałęzią wykonawczą dla Federacji Galaktycznej. W tej roli uczymy się, w jaki sposób nawiązywać kontakty z każdym z was oraz jak skuteczniej asystować naszym Ziemskim sojusznikom w zakończeniu kontroli sił ciemności. Ta przemiana planety Ziemi w powrocie do Światła została zarządzona przez Niebo i przez Lorda Surea. Poza tym mamy pozwolenie na zrealizowanie pewnych zadań, które zwykle nie są tolerowane przez naszych przełożonych. Dlatego prowadziliśmy misje, które wymagały bezpośredniego włączenia naszego personelu między was i odbywały się pod przewodnictwem naszych kuzynów zamieszkujących wnętrze Ziemi, Agarhtian, oraz umieściliśmy około 10 milionów mężczyzn i kobiet naszej floty w waszym świecie, z zapasem przynajmniej 15 milionów więcej. Nasza flota jest ogromna i chociaż mamy wspaniałą ekipę żywych Istot (nasze Okręty), liczebność tego kontyngentu naszego personelu w waszym świecie nie zmniejsza naszych zasobów. Ci ludzie są naszymi oczami i uszami na powierzchni planety i ich odzew przygotowuje nas na przyszłe zadania jako mentorów.

Wyzwolenie was z ucisku, w którym żyjecie jest naszym głównym celem, dla którego utworzyliśmy ekipę wspólnie z Agarhtianami, by upewnić się, że nasze plany są stosowne dla waszych społeczeństw. Mamy moralny obowiązek przyczynić się naszym doświadczeniem do sprawy naszych Ziemskich sojuszników, gdyż jest bardzo ważne, aby ciemność zrzekła się władzy z ich rąk. W ten sam sposób pragniemy widzieć, jak nasi Ziemscy sojusznicy doprowadzą do końca te plany, które wspólnie uzgadnialiśmy. W tym celu pomogliśmy w dostarczeniu metali szlachetnych, niezbędnych na powrót do systemu monetarnego całkowitego opartego na twardej walucie. Także użyliśmy naszej technologii, by dostarczyć naszym Ziemskim sojusznikom koniecznych informacji wywiadowczych, by przechytrzyć negocjatorów ciemności. Posiadamy również środki komunikacji i bezpieczeństwa niezbędne do szybkiego przetransportowania naszych sojuszników Ziemskich z jednych ważnych, decydujących konferencji na inne, a także zobowiązaliśmy spiskowca ciemności do spełnienia żądań naszych Ziemskich sojuszników. Jest to jedynie mała część tego, co obecnie robimy.

Kluczowym elementem w tym momencie jest nasza technologia obrony, która jest daleko bardziej zaawansowana niż waszych tajnych rządów. Użycie tej przewagi w ciągu wielu misji obrony jasno udowodniło spiskowcom zakres naszych możliwości. Zneutralizowaliśmy bronie atomowe, ugasiliśmy platformy miotaczy pocisków i samolotów, a także bazy kosmiczne. To potrzebowało bieżącej eliminacji niektórych statków kosmicznych oraz innych baz obcej technologii. Zapobiegliśmy także w ciągu ostatnich 6 miesięcy rozwinięciu pewnych modułów sekretnej broni przeciw naszym Ziemskim sprzymierzeńcom. Daliśmy im jasne ostrzeżenia, że nie pozwolimy sobie na jakikolwiek atak na depozyty metali szlachetnych i stref bezpieczeństwa naszych Ziemskich sprzymierzeńców. Te sprzeciwy teraz zaczynają tracić na sile. Neutralizacja przez nas połączonych sieci satelitarnych była przysłowiową kropką nad i, która ukazała , że wojskowe rozwiązanie nie jest żadną opcją.

Ochrona i wsparcie dla naszych sojuszników Ziemskich to jedna rzecz; całkiem odmienna to bezpośrednie zaatakowanie tych rządów cienia. Wciągnięcie nas w ten absurd jest taktyką utrzymywaną przez szefów ciemności. Wiemy o tym i daliśmy znać spiskowcom, że jedyną alternatywą, którą im dajemy jest ich bezwarunkowa kapitulacja. Odnośnie zbliżających się procesów sądowych, nasi Ziemscy sojusznicy rozumieją, że kara śmierci jest „poza rejestrem”, jak również długoletnie wyroki dla winowajców. Czas jaki pozostanie na planecie po zmianie rządów nie będzie większy niż 16 miesięcy. Procesy sądowe nie odbywają się w celu orzekania winy albo zemsty, lecz by wyjaśnić i zrozumieć, co pozwoli kontynuować (życie i postępowanie). Głównym celem jest nauczyć was osiągnięcia pełnej świadomości. Ta stara gra winy i kary trwała już wystarczająco długo i straciła swoją ważność! Wasza rzeczywistość jest kształtowana w celu obszernej zmiany na lepsze.

'Zmiana świadomości' dla większości z was jest wyrażaniem, które obecnie nie ma większego znaczenia. Jednak jego implikacje są wyraźne, a my jesteśmy zobowiązani uszanować tę odpowiedzialność. Jesteście osobami o imponujących i niewyczerpanych możliwościach, znajdującymi się w przededniu wydostania sie z nędzy jaką wyobraża ciemność. Ugruntowywanie się tych czasów będzie katalizatorem dla waszego przebudzenia i kiedy już wynurzycie się z toksycznej i śmiertelnej zasłony waszej obecnej rzeczywistości, będziecie mogli, że tak powiem, powąchać przepiękną świadomość róży Nieba. To zabawne doświadczenie rozświetli duszę i przyniesie jej radość w Obecności JAM JEST. To jest to, co właśnie znajduje się przed wami i w 'świetle' tego jakiekolwiek niemiłe przeżycia ostatnich 13 tysiącleci pójdą szybko w zapomnienie. Skupiajcie się na chlubnej przyszłości, która się właśnie rodzi.

Będziecie nagrodzeni imponującą odpowiedzialnością i wielkie rzeczy oczekują na was. Osiąganie nowej tożsamości, kim jesteście, nie jest łatwe, gdy jesteście osaczeni, ograniczeni i wyśmiani przez wasze teraźniejsze otoczenie. Jego zadaniem jest pysznić się przez naśmiewanie się i nadużycia, które musieliście znosić w tym okresie życia. Znajdujecie się w punkcie zwrotnym i Niebo obdarzyło was Łaską boską, byście odnieśli sukces w świętych zadaniach. Mamy zamiar zaopatrzyć was w niezbędne środki, by zabezpieczyć wasz sukces. Waszym przeznaczeniem jest, abyście sami odnowili się i powrócili do swojej poprzedniej sławy! Naszą rolą jest pomoc wam, by wyrównać drogę i działać jako wasi fizyczni mentorzy. Wasze poruszanie się w kierunku Wewnętrznej Ziemi uzupełnia podróż, którą zaczęliście tysiąclecia temu. Moment radości jest teraz z wami!

Dziś rozmawialiśmy na temat wielkich zmian, które się zaczynają w waszej rzeczywistości. Nadszedł czas, by zakończyć zatajanie, UFO są tutaj! Pozwólcie, aby to było pierwszym krokiem do imponującego zgromadzenia rodzinnego. Cieszymy się! Nasze przybycie będzie dopełnieniem waszego powrotu do pełnej świadomości. Wiedzcie moi Drodzy, w Sercu Waszych Serc, że niepoliczalne Zasoby i nieskończone Bogactwo Niebios są zaiste Wasze! Niech Się Stanie! Selamat Gajun! Selamat Ja! (W Syriańskim Bądźcie Jednością! Radujcie Się!)


Website: Planetary Activation Organization
Tłumaczenie: Ludmiła


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Sheldan Nidle,
please let us know and we'll add you to our mailing list.