Home > > Wanderer of the Skies - January 4, 2012

Wanderer of the Skies - January 4, 2012

Pozdrowienia od Federacji:

Bardzo dużo jest ‘w trakcie’, jak to mówi się w waszym świecie. Nie spuszczajcie piłki z oka, ponieważ ci, którzy wydają się być Świetlanymi, mogą tak naprawdę nimi nie być, a ci którzy wydają się służyć Iluminatom, mogą tak naprawdę was zaskoczyć. Rozszerzyliśmy naszą ochronę na tych, którzy potrzebują jej najbardziej w obecnym czasie i którzy powstrzymali gigantyczne wysiłki Iluminatów zmierzające ku wznieceniu poważnego konfliktu w kolebce waszej cywilizacji. Nie możemy do tego dopuścić, gdyż plan musi postępować do przodu w kierunku tego, co nieuniknione.

Przywiedliśmy do naszej rady tych ludzi, którzy byli z nami w kontakcie poprzez różne frakcje Federacji, aby omówić ich poglądy na temat jak najlepszego podejścia do spraw, które obecnie nurtują Pracowników Światła. Przekazali nam oni swoją wiedzę i refleksje, a my uwzględniliśmy je w naszych planach.

Wielu z waszych politycznych liderów wprowadziło się w błąd mniemając, że ciągle mają „bilet wstępu na arkę”, gdy nadejdzie „końcowy czas”, gdyż byli oni omamieni wiarą, że to nastąpi. Nikt nie poinformował ich, że ich sanktuaria zostały zniszczone, więc kontynuują przegłosowywanie legislacji wyniszczających po cichu ich własne rodziny, nieświadomi osobistych konsekwencji swych działań. Bezpodstawnie wierzą, że będą mieli gdzie uciec. Kiedy zdadzą sobie sprawę z faktu, że będą cierpieli razem z innymi licznymi, ich zaskoczenie faktem, że zostali oszukani, odbije się rykoszetem na tych, którzy to są autorami oszustwa, i zobaczycie, jak cofną wiele krzywd, zaczynając od tej właśnie klasy ludzi.

Natężenie tego dramatu rozgrywającego się nad waszym światem będzie narastało wykładniczo w nadchodzących miesiącach. To, co dzisiaj wydaje się wam niezwykłym odkryciem, jutro będzie błahostką, gdy się porówna intensywność, znaczenie, jak i konsekwencje tego wydarzenia. Rzeczy są odkrywane w bezprecedensowym tempie i to wszystko dzieje się zgodnie z planem.

Ciągle jeszcze dyskutujemy między sobą nad różnorodnością technologii, które będą wprowadzone do waszego świata przez Ujawnienie oraz nad tym, w jakiej kolejności powinny one być odsłaniane. Podczas gdy dla niektórych z was będzie się to wydawało bagatelką, jest to tak naprawdę bardzo ważną kwestią w rozumieniu powiązania tychże technologii, które posiadamy, jak również i sposobu, na jaki one na was wpłyną. Kwestia, czy dać wam najpierw dostęp do technologii, które wy nazywacie „Archiwami Akaszy”*, zanim udostępnimy wam urządzenia do teleportacji, czy zrobić to w połączeniu z maszynami replikującymi nie jest dla nas bagatelną sprawą. Jak już powiedzieliśmy wam wcześniej wiele razy, to co było dla was zaplanowane, jest już dokonane i zależy tylko od decyzji chwili, z powodów, które staną się w większej części oczywiste po Ujawnieniu.

Mówimy o tym, aby podnieść was na duchu, bądźcie Światłem i Radością, wszyscy zasłużyliście na te uczucia. Na zawsze pozostajemy w zachwycie dla waszych zdolności, by wyrwać się z tych najciemniejszych miejsc, w które wymiar waszej rzeczywistości was rzuca. Jest to wyczyn wart waszego statusu, który pośród nas otrzymaliście. W naszych oczach jesteście rodem królewskim. Jesteście dla nas drogimi (istotami), z powodu waszej pokory w tym zakresie. Życzymy wam tylko Miłości i Radości, gdy oczekujecie tych ostatnich chwil, aż nadejdzie to, co nieuniknione.

Pozostawajcie w Pokoju.

Galaktyczna Federacja


*Archiwa Akaszy - (Akashic Record - przyp. tłum.) - planetarny bank pamięci wymiaru ósmego, który jest częścią ogromnego Antycznego (Dora-Teura) Matriksu pamięci złożonej. (‚Podróżnicy z Kosmosu’ Ashayana Dean, wyd.Wild Flower Press, 2009, t. 2, strona 206, pkt. 7) Innymi słowy, gdy uzyskany będzie dostęp do Archiwum Akaszy, do sieci krystalicznej Ziemi zostanie przetransferowana wiedza o całym Wszechświecie. Z sieci krystalicznej Ziemi będzie można tą wiedzę pobrać, pod warunkiem, że istota łącząca się z tą siatką krystaliczną uzyskała odpowiedni poziom rozwoju świadomości oraz zaawansowania kodu genetycznego.


Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Anna Małgorzata

Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |