Home > > Przekazał Niebiański Wędrowiec - November 19, 2011

Przekazał Niebiański Wędrowiec - November 19, 2011

Pozdrowienia od Federacji

Omówimy dzisiaj plan Ujawnienia, który się dokonuje w waszym świecie. Właśnie skapitulowało dwóch liderów waszego Kabala i kluczowi członkowie grupy odpowiedzialnej za fałszerskie operacje mające na celu podważanie naszego Ujawnienia. Usunięto ich do bezpiecznych rejonów, aby pozostawali oni poza zasięgiem tych, którzy by próbowali zasięgnąć ich autorytetu i wprowadzenia w życie planów stworzonych przez Iluminatów dla scenariusza Ujawnienia. Bez szkody dla innych zostali oni efektywnie zneutralizowani.

Powinniście pamiętać, że na waszej planecie działają dwie całkiem odmienne siły. Jedna z nich pochodzi od pozaświatowych istot, które chcą kontrolować was za pomocą waszych własnych gatunków ludzkich zajmujących wysokie stanowiska i posiadających moc i zaufanie innych. Dali się oni przekupić władzy i chciwości. Drugą siłę stanowią ci wszyscy ludzie – sługusy, którzy wybrali, aby odsunąć się od swojego gatunku dla służenia ciemności. Zajmiemy się tymi z poza Ziemi jak już to poprzednio robiliśmy, włącznie z destrukcją ich podwodnych obiektów, z których działali przez bardzo długi czas. Kiedy przyjdzie właściwy czas wymierzenie sprawiedliwości wszystkim tym z waszego własnego świata i gatunku będzie należało do was samych. Na tą okoliczność będą istniały wasze systemy. Jesteśmy przekonani, że skutkiem tego procesu będą humanitarne uczynki, nie zemsta, która jest marnowaniem energii i służy tylko większemu wytwarzaniu ciemności.

Boski plan już się dokonuje. Możecie oczekiwać od nas przesłania, które dostarczymy ludziom waszego świata, kiedy przybędziemy. Przesłanie to ominie wszystkie wasze instytucje i dotrze nieskażone i niezmienione bezpośrednio do ludzi. Powiemy do was tak:

Ludzie tego świata. Nie bójcie się, gdyż przychodzimy w pokoju. W następujących dniach będziecie mogli się z nami spotkać. Na razie prosimy, abyście nie panikowali i nie mieli strachu przed nami. Przybywamy z różnych części Wszechświata i spoza niego, aby wam pomóc w tych nadchodzących dniach. Nie chcemy was pokonać, zniewolić ani was kontrolować. Te dni, kiedy mieliście władców są skończone. Jesteście wolni. Przyszliśmy po to, aby dopilnować, aby ta wolność się dokonała. Pragniemy tylko miłości i pokoju. Jesteśmy tu po to, aby dać wam waszą prawdziwą historię, mozaikę tego, kim jesteście i kim się staliście. Jest to prawda, którą ukrywano przed wami przez długi czas. Jesteśmy waszą rodziną i pragniemy połączyć się z wami jako jedno społeczeństwo. W nadchodzącym czasie wasi liderzy poinformują was o naszej obecności w waszym świecie jeszcze przed waszymi narodzinami. Pragniemy abyście zostali obywatelami kosmicznymi i abyście odwiedzili z nami gwiazdy. Czas waszego rozwoju nadszedł, a razem z nim przychodzi ogromna odpowiedzialność, więc jesteśmy tu po to, aby zaproponować wam swoją pomoc.

To zapoczątkuje nasz dyskurs z waszą ludzką rasą. Jest to przesłanie, które przekażemy każdemu i wszędzie kiedy moment na to będzie właściwy. Ten moment należy do was. Ale zamierzenia co do tego co ma później nastąpić, są już ustanowione i będą wprowadzane w życie dokładnie tak, jak to zaplanowaliśmy. Nasz czas z dala od was zmniejsza się co minutę. Zawsze jesteśmy z wami. Czujemy waszą utratę wiary w ten proces i brak waszego zaufania w nasze wysiłki posuwania tego procesu to do przodu. Nie zawiedziemy was. Wy nie możecie zawieść samych siebie.

Jesteście w rzeczy samej wspaniałymi i potężnymi duchowymi istotami. Wasz czas, aby doświadczyć tej wiedzy właśnie nadszedł. Przynosimy wam radość, miłość i wewnętrzny spokój jako nasze prezenty dla was. Bądźcie przygotowani na następny etap tego procesu, gdyż zależy on od was.

Pozostańcie w pokoju.


Przetłumaczyła Viola

Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |