Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 4, 2013

SaLuSa, 4. januara 2013

Počas mnohých životov v cykle duality ste sa stretávali s obrovskými výzvami, výsledkom čoho ste o to viac vzrástli na spirituálnej úrovni. Dualita teraz tak ako ste ju poznali nad Vami stráca moc, pretože sa sťahuje do ústrania. Ale ako zápasíte s jej vplyvom na seba a čistíte sa od prepojení na nižšie energie, čelíte silnej výzve. Vieme, že je ťažké sa zbaviť postojov, ideí a presvedčení založených na tom, v čo ste boli vychovaní veriť. Avšak v sebe máte všetky vedomosti a tam by ste mali hľadať pravdu a neváhať posunúť sa k novému chápaniu, ak máte nejaké pochybnosti. V minulosti bolo jednoduché odsudzovať, pretože tak ľudia reagovali, ale teraz sa chcete posunúť do novej pozície, kde namiesto toho vidíte všetky duše ako súčasť Jedného.

Rozdeľovanie bolo hrou Temných ktorú hrali preto, aby Vás štvali proti sebe, ale teraz môžete odmietnuť ďalej žiť ich klamstvá o tom, že ste všetci odlišní. Zabudnite na fyzické rozdiely, zvyky a náboženské vyznania, pretože za tým všetkým sú nádherné duše Svetla, presne také ako Vy. V uvedomovaní si Jednoty všetkého zastávate miesto po boku tých, čo sú pripravení posunúť sa ďalej po ceste Vzostupu. Teraz viete, že Vaše hľadanie dokonalosti nikdy nekončí, až pokým sa nevrátite k Zdroju Všetkého Čo Je. Ale svojim vlastným spôsobom ste uspeli v prekonaní všetkých pokusov, ktoré Vám bránili dostať sa k pravde. Uvedomili ste si, že vždy budete súčasťou Jedinej Pravdy, do ktorej je Váš príspevok rovnako dôležitý ako kohokoľvek iného, pretože bez Vás by bola neúplná.

Možno zanechávate za sebou nejaký nedokončený biznis, ale na tom už nezáleží, pretože rokom 2012 bol dokončený cyklus duality. Z karmického pohľadu ste sa s dôležitými záležitosťami už vysporiadali a keďže sa v takýchto časoch uplatňuje Zákon Milosti, všetko je ako by ste povedali „odpustené“. Naučili ste sa svoje lekcie, ktoré Vás pozdvihli a ukončili potrebu ďalších skúseností v dualite. Rok 2013 sa teda stáva rokom naplnenia, pretože založíte nové a viac zmysluplné spojenie so svojím Vyšším Ja. To znamená, že na rozdiel od minulosti môžete načrieť do fontány vedomostí, ktoré má Vaše Vyššie Ja a nebudete sa už viac musieť spoliehať na druhých, čo sa týka vedomostí alebo pochopenia.

Nepovedali sme Vám, že všetky vedomosti sú vo Vás? Verte v seba čo sa týka vedenia a budete intuitívne vedieť, či robíte správne rozhodnutia. Tento rok toho veľmi veľa získate tým, že budete akceptovať prílev vysokých energií, ktoré stále prichádzajú na Zem. Všetko sa ešte viac zrýchľuje a čas prestane mať takú dôležitosť ako predtým. Ďalšia časť Vášho Vzostupu bude s Matkou Zemou a s našou pomocou vytvoríte novú Zem, ktorá vyhovuje dušiam, ktoré exponenciálne rastú a stávajú sa plne vedomými Bytosťami. Potom sa budete môcť nazývať „Galaktickými Bytosťami“ a otvoria sa Vám dvere k ešte väčším možnostiam aké ste kedy zažili. Vaše tempo postupu je úplne na Vás a akonáhle urobíte svoje rozhodnutie, budete mať od nás dostatok pomoci.

Najdôležitejšou osobou na Zemi ste Vy, pretože ste to Vy kto rozhoduje o tom, kam Vás Vaša cesta zavedie. Vyberáte si z možností, ktoré sú pre Vás dostupné a preto sa staráme o to, aby ste vedeli ktoré to sú. Starať sa o seba samých a o svoje vlastné potreby neznamená, že ignorujete ostatných, pretože súčasťou práce Pracovníkov Svetla je tiež prikláňať sa k potrebám ostatných. Každá duša má teraz zodpovednosť pripraviť sa na príjem ešte väčšieho množstva Svetla tak, že ich úroveň vedomia bude stále expandovať. Bude Vás to pevne držať na ceste k vyššiemu pochopeniu a pomôže Vám to posunúť sa do vyššej dimenzie. Táto cesta je pred Vami a Váš pokrok je presne taký, aký Vám vyhovuje. Ako sme predtým povedali, ste nesmrteľní a máte celú večnosť, v ktorej sa môžete vyvíjať. Nie ste pod žiadnym tlakom postupovať inou rýchlosťou ako tou, ktorá Vám vyhovuje.

Urobili ste tú ťažkú prácu vyčistením väčšiny nižších energií, ktoré Vás priväzovali k dualite. Teraz môžete byť viac ambicióznejší a pozerať sa oveľa vyššie ako predtým. Snaha, ktorú ste vynaložili od začiatku milénia a najmä počas posledných rokov priniesla veľa úspechu. Nie je potrebné pociťovať, že ste nejako zlyhali iba preto, že Vzostup nesplnil Vaše očakávania. V skutočnosti je to opačne, pretože ste tak pozdvihli vibrácie, že prichádzajúce energie mohli byť prostredníctvom Vás ukotvené. To umiestnilo sieť na svoje miesto, ktorá je teraz schopná pozdvihnúť Vás ešte viac a „Láska“ preberá velenie, čo je Vašou zárukou, že teraz budete pokračovať ešte rýchlejšie a dostanete výhody Nového Veku. Tie mnohé meškania a mnohé obštrukcie, ktorými Temní zvykli zdržiavať postup už viac nemôžu pokračovať. Už nemajú silu alebo organizáciu aby tak mohli robiť a ich aktivity sú vnímané také aké sú v skutočnosti.

Žiadame Vás, aby ste pokračovali vo svojom živote s tým istým sústredením, ktoré ste mali predtým a myslite pozitívne, pretože všetko existuje „Teraz“ a čaká na Vás aby ste si zhmotnili presne to, po čom túžite. V rôznom čase ste dostali postačujúce detaily o tom čo môžete očakávať a keď prevládne nový systém, budete mať všetky možnosti profitovať so vstupu do Nového Veku. Súčasná doba neistoty bude len krátkodobá a čoskoro zaregistrujete a pocítite, že zmeny sa uskutočňujú. Čo by ste mali zaregistrovať je výsledok celkového pozdvihnutia na úrovniach vedomia, pretože to prinesie nový prístup a ochotu posunúť Vašu civilizáciu do Nového Veku plnou rýchlosťou. Akceptujte, že niektoré nepríjemnosti sú nevyhnutné, pretože rozsah zmien bude ďalekosiahly. Avšak my z Galaktickej Federácie sme ako vždy pripravení, vždy upravujúc naše plány podľa Vašich prichádzajúcich potrieb. Akonáhle začneme, bude urobený rýchly pokrok, ďaleko za tým čo ste schopní urobiť teraz Vy.

Som SaLuSa zo Síria a som potešený, že celková reakcia na Vzostup bola akceptujúca a chápete, že ste nič nestratili v procese Vzostupu. Všetko pokračuje ako bolo stanovené a Vaša nádherná budúcnosť je zabezpečená, čo priebežne zažijete. Naša láska je s Vami všade kamkoľvek idete a vždy bude.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a DanicaShare |