Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 5, 2012

SaLuSa, 5. decembra 2012

So zostávajúcimi niekoľkými dňami do prvej časti Vašej skúsenosti silného pozdvihnutia, nabádame Vás aby ste si skúsili zariadiť voľno na 12teho a boli schopní relaxovať a vychutnať si ho. Pretože je to kľúčový moment vo Vašom procese Vzostupu, mali by ste ho úplne vnímať a pamätať kvôli intenzite energie. Nie je to tak, že každá osoba bude mať rovnakú skúsenosť, ale keď ste na to pripravení, ostanú Vám vo vnútri niektoré spomienky na zmeny. Niektorí sa zobudia zo svojho spánku pred 11.11 Univerzálneho času (UTC) a budú schopní plne vnímať čo sa deje. Iní budú počas toho spať, ale môžu mať živé sny, keď energie budú pracovať. Avšak všetci dostanú tie energie a budú z nich profitovať nezáležiac na stave ich vedomia.

To že Vzostup nasleduje tak rýchlo po 12.12. znamená, že budete mať pokračujúcu skúsenosť, ktorá zosilní Vaše zmysly a zanechá Vás bezpochyby o tom, že ste z nej profitovali. Bude to najviac pozdvihujúca udalosť a tí ktorých stretnete budú mať novú náladu šťastia a radosti. Budete schopní cítiť rozdiel v ľuďoch okolo Vás a vnímať hlbší pokoj a mier, ako keby sa zrazu všetka temnota stratila. Ukáže sa to v očiach ľudí, pretože napokon je to sídlo duše a láska bude vyžarovať oveľa silnejšie ako ste si predtým všimli. Životné stresy sa zmenšia aby boli nahradené nádherným uvoľneným pocitom, ako keby ste nemali žiadne starosti na svete a takými Drahí chceme aby ste boli. Problémy a konflikty spojené s Vašim normálnym životom budú postupne eliminované zmenami ktoré sú pripravené.

Ak ste tými, ktorí badajú len veľmi malú zmenu v sebe nebojte sa, pretože v závislosti od metabolizmu to niektorých ľudí ovplyvní inak. Počínajúc od tohto mesiaca sa Váš pokrok zrýchli, ako narastá vzrušenie s vyhliadkou odhalenia. Môže to prísť rôznymi spôsobmi, takže očakávajte neočakávané, pretože určité možnosti stále ostávajú otvorené. Stále preferujeme organizované odhalenie tak, aby to mohla byť oficiálna udalosť, ktorá sa môže celosvetovo rozšíriť. Mnohé krajiny už oznámili, že budeme vítaní a na oplátku každú z nich navštívime. Hlavné udalosti ako napríklad prelety lodí sa uskutočnia trochu neskôr, keď bude naša prítomnosť všeobecne akceptovaná. Vždy sme si vedomí možnosti, že faktor strachu ešte stále nemusel byť úplne odstránený.

Ľudia čoskoro začnú medzi sebou hovoriť o procese Vzostupu s tým, že počuli že sa má stať niečo veľké. Bude existovať určitý zmätok, pretože nebudú vedieť na koho sa obrátiť pri hľadaní pravdy. Ako Pracovníci Svetla si môžete prísť na svoje a jemne šíriť informácie a dávať pozor aby ste príliš neprehnali scenár „záverečných časov“. Príliš veľa ľudí sa držalo príbehov o „konci sveta“ bez toho aby im bolo povedané, že koniec jednoducho znamená nový začiatok. Nová Zem Vás čaká a bude ako doteraz napĺňať Vaše potreby, ktoré budú úplne odlišné od tých, ktoré máte teraz. Pretože v skutočnosti budú Vaše potreby veľmi malé, môže sa Matka Zem sústrediť na svoje vlastné potreby.

Ako začínate chápať, láska je kľúčom ku všetkému a budete vyjadrením Boha ako inkarnované Bytosti. Byť slobodní vyjadrovať svoju lásku ku všetkému životu bude pre Vás nová skúsenosť. Možno ste to občas v dualite zažili, ale v budúcnosti budete vedieť aké to je prežívať to stále. Avšak nezabúdajte milovať samých seba, pretože to nie je vôbec egoistické priznať si svoje božské ja. Buďte láskou a dávajte lásku a ona sa Vám mnoho krát vráti. Predstavte si, že nemusíte pochybovať o nikoho zámeroch voči Vám a že budete môcť dôverovať každému. Čoskoro si zvyknete na nové podmienky, ktoré budú viac než vítané po Vašich životoch v dualite.

Ako sa Vaše vibrácie posúvajú vyššie zistíte, že nielen že môžete zastaviť proces starnutia, ale že ho tiež môžete zvrátiť. To je vítaná správa pre príslušníkov starších generácií. Nakoniec budú mať všetky duše telá, ktoré budú kryštalické a budú také aké boli v najlepších rokoch. Budete mať perfektné zdravie, pretože choroby nemôžu existovať vo vyšších dimenziách. Taktiež to znamená, že si tam so sebou z toho istého dôvodu nemôžete preniesť žiadne telesné chyby. Dokonalosť existuje vo všetkých vyšších sférach a týka sa to všetkých životných foriem, ktoré budú mať zvýšenú úroveň vedomia. Rozprávajte so stromami alebo s čímkoľvek čo Vám padne do oka a dostanete odpoveď.

Po všetkej tej rozmanitosti počasia ktorú máte teraz zistíte, že „každodenné“ podmienky budú veľmi príjemné. Striedanie dňa a noci nie je potrebné, pretože Vaša potreba spánku bude oveľa menšia ako v súčasnosti. S ľahším telom, ktoré sa do určitej miery bude samo regenerovať, bude potreba živiť ho tiež veľmi malá. Množstvo Vašich energetických potrieb bude pokrytých energiou z Vášho okolia, ale aj tak si stále vychutnávame lahodné prírodné nápoje a nejaké jedlo. Teraz chápete prečo sme úplne sebestační, keď cestujeme Vesmírom v našich Materských lodiach, ale v každom prípade máme len malé potreby. Pochopte, že Vaše telá budú mať iné zloženie a nebude Vás trápiť hlad tak ako teraz.

Neočakávajte, že sa zmeny udejú naraz, pretože tie väčšinou prichádzajú s Vašou pokračujúcou evolúciou a pokračujú naprieč rôznymi dimenziami. Avšak je dobré a potešiteľné vedieť čo Vás čaká a čo bude Vašim ďalším cieľom. Momentálne je najdôležitejšie aby ste nepoľavovali vo svojej koncentrácii na Vzostup a aby ste vynechali všetko čo je výlučne z 3D sveta. Teraz ho opúšťate a nemôžete si posledné zbytky príťaže zobrať so sebou. Malo by to byť ľahké, pretože pre Vás už nebudú ničím zaujímavé. Takisto si možno všímate, že sa odkláňate od svojich starých partií kamarátov, pretože už viac nepredstavujú to, čo Vás zaujíma.

Som SaLuSa zo Síria a s mojimi kolegami z Galaktickej Federácie Svetla Vám želám úspech vo Vašej osobnej ceste k Vzostupu. Buďte si istí, že množstvo vyšších bytostí Vás bude sprevádzať celou cestou.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.

Preložili Martin a Danica

www.galacticchannelings.comShare |