Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 10, 2012

SaLuSa, 10. októbra 2012

Momentálne sa plavíte relatívne pokojne, aj keď nastanú ťažké obdobia, s ktorými sa budete musieť vyrovnať. Avšak budú mať len krátke trvanie a pretože sme ich očakávali tak zabezpečíme, aby Vám spôsobili len minimálne nepríjemnosti. Naši spojenci sú si vedomí toho ako blízko sú od dosiahnutia svojich cieľov a my ako vždy stojíme za nimi. Môžete vidieť, že fyzické zmeny na Zemi neboli vôbec také katastrofické ako sa predpovedalo. Niektorí môžu poukazovať na incident vo Fukušime, ale ten nebol prirodzený, bol to útok pod falošnou vlajkou. A aj keď nastalo množstvo zemetrasení, čo je celkom normálne, žiadne z nich nezapríčinilo nič také, čo vy nazývate vážnymi následkami. Priebežne sme monitorovali takéto udalosti a minimalizovali sme dopady.

Stále sme veľmi zamestnaní Odhalením a v priebehu tohto roka ste už videli oveľa viac dôkazov o našej prítomnosti ako v minulosti. Otvára to cestu k úplnému Odhaleniu, ktoré nastane pred koncom roka. To bude znamenať masívnu zmenu vo Vašom kolektívnom vedomí a zoberie Vás to do Nového Veku. Ako viete, je toho veľa o čo sa s Vami chceme podeliť a posunie Vás to výrazne dopredu. Budú to vzrušujúce časy pre nás všetkých a ilúzia v ktorej ste žili bude odstránená. Prostredníctvom rôznych kontaktov s Vašimi ľuďmi sme za posledných približne 60 rokov postupne zvýšili Vaše povedomie o nás. Informácia o našej prítomnosti je už rozšírená a len málo ľudí ešte nepočulo o našich lodiach navštevujúcich Vašu Zem.

Akonáhle bude jasné, že prichádzame v mieri a chceme Vám pomôcť, bude aj posledná prekážka tomu aby ste nás akceptovali odstránená. Desivé obrazy o nás, ktorými ste zásobovaní aby ste boli udržiavaní v strachu už viac nebudú mať žiadnu moc. Už vieme ktorým svetovým lídrom sa dá veriť a Barack Obama bude stáť v čele. Zdá sa, že to nemôžeme dostatočne zdôrazniť aby sme presvedčili niektorých ľudí, ale on je vysoko spirituálna duša, ktorá jednoducho čaká na svoju príležitosť aby začala svoju ozajstnú misiu. Znovu zjednotí svet v mieri a pripraví scénu pre náš príchod. Pochybovači nebudú musieť dlho čakať aby videli, že to čo hovoríme je pravda. Akonáhle Vás budeme môcť osloviť a vysvetliť našu úlohu v nasmerovaní Vás na cestu k výhodám Vzostupu, Vaše sny sa splnia. Dualita sa stane históriou a čaká na Vás nádherný nový život, v ktorom vládne mier a harmónia.

Takže teraz sa nachádzate v období veľkých očakávaní a tieto sa naplnia ako Vám bolo sľubované. Vaše súčasné vlády stále uplatňujú rovnakú politiku, ktorá popiera to o čom viete že je pravdivé a médiá ich v tom nasledujú. Avšak to sa všetko onedlho skončí a pravda vyjde na povrch. Mnohí zapredali svoje duše aby si udržali svoje miesta a jednoducho robia to čo sa im povie. Naozaj máte právo vychutnať si slobodu prejavu a nepodliehať nespravodlivým zákonom, ktoré Vás majú udržať v tichosti. V blízkej budúcnosti nastane prehodnotenie Vašich zákonov a tie, ktoré sú nespravodlivé a nie sú v súlade s Vašimi právami budú odstránené.

Ako si viete predstaviť, je toho veľa čo treba spraviť, ale sme na to úplne pripravení. Už vieme kde bude treba konať a nebudú žiadne zdržania v naštartovaní týchto vecí. Vy sa budete samozrejme výrazne podieľať na našich spoločných aktivitách a buďte si istí, že vieme koho môžeme zavolať na pomoc. V tom čase už budú Temní odstránení a práca môže pokračovať bez problémov. Rôzne jazyky pre nás nepredstavujú žiadny problém, pretože Vás čítame telepaticky a to je náš normálny spôsob kontaktu s našimi ľuďmi. Za určitý čas sa tiež stanete efektívnymi v telepatii a hovorený jazyk sa stratí. Dôkazy z minulosti potvrdia, že sme poznali Vaše otázky keď sa formovali vo vašej mysli a odpovedali sme na ne predtým ako boli vyslovené.

Vašou budúcnosťou je byť ako my a stanete sa Galaktickými Bytosťami so všetkými vlastnosťami, ktoré teraz preukazujeme. Napríklad nepociťujeme únavu ako vy, pretože sme vo vyšších vibráciách. Avšak môžeme prijať opatrenia aby sme sa zotavili, ak si to želáme. Máme tiež nápoje, ktoré sú zdrojom energie, aj keď ju prijímame z energetického zdroja okolo nás. V podstate v ľahšom tele nebudete mať potrebu prijímať ťažšie jedlá a budete sa stravovať hlavne kvôli relaxácii, než čomukoľvek inému. Máme to čo by ste nazvali ovocné nápoje, ktoré sú veľmi výživné, ale žiaden alkohol. Vnímame ho ako jed a nenájdete ho na našej úrovni existencie. V skutočnosti nebudete vôbec vyžadovať ťažké jedlá a my rozhodne nejeme zvieratá.

Keď si budete vo vyšších dimenziách vychutnávať úplné zdravie tak si uvedomíte, že nepotrebujete žiadne lieky a dokonca ani operácie, pretože naše metódy sú o toľko pokročilejšie ako tie Vaše. Na liečenie používame farby a zvuk, čo je oveľa efektívnejšie a bez akýchkoľvek vedľajších následkov, ktoré spôsobujú mnohé Vaše metódy. Počkajte kým sa na Zemi objavia Vaše Svetelné Mestá a sami na vlastnej koži zažijete čo sme popisovali a ešte viac. Sme tak vzrušení kvôli Vám a kvôli tomu čo si budete užívať keď Vám sprístupníme naše technológie. Život bude výrazne odlišný od toho aký ho poznáte a čaká to teraz na Vás.

Prirodzene by sme boli radi keby sme pokročili oveľa ďalej a použili by sme jeden z Vašich výrazov, že „na najlepšie veci v živote sa oplatí počkať“. Na zemi prežívate toľko stresu kvôli záväzkom ktorým podliehate a kvôli tempu ktorým plynie život. To všetko zmizne a jednoducho to neexistuje vo vibráciách, ktoré prinášajú neustály mier a harmóniu. Neexistujú tam žiadne „džoby“ ako vy opisujete svoje zamestnania, ale je tam viac robenia toho čo máte radi, čím pomáhate všetkým ostatným. Zistíte, že máte ešte viac slobody v tom ako naložíte so svojimi životmi a kvôli vyšším úrovniam Vášho vedomia si vyberiete zodpovedne.

Som SaLuSa zo Síria a hovorím za všetkých členov Galaktickej Federácie Svetla a prajem Vám všetkým šťastný prechod a nádhernú skúsenosť s procesom Vzostupu. Celý Vesmír sa bude pozerať a posielať Vám nesmiernu lásku aby Vám pomohol na Vašej ceste. Za nejaký čas sa stretnete so svojimi priateľmi a rodinami z diaľky a zažijete veľké znovuzjednotenie.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a DanicaShare |